Urządzenia Gastronomiczne
Otrzymaj Najlepsze Oferty od Firm
220 firm w tej kategorii
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

19.01.2023 | autor: Admin | PRZECZYTASZ W 3 minuty

Porównaj ceny i koszty Urządzeń Gastronomicznych

 • Szukasz ofert na wyposażenie gastronomii do restauracji, baru, hotelu, stołówki?

 • A może interesuje Cię leasing sprzętu gastronomicznego, ceny urządzeń?

 • Złóż zapytanie, a handlowcy od wyposażenia gastronomicznego sami prześlą Ci najnowsze oferty

Zwiadowca działa w oparciu o odwrócony model serwisu ogłoszeniowego. Polega to na tym, że to poszukujący informuje, jaką usługę lub dostawę chce zlecić, a oferenci i wykonawcy kontaktują się ze zleceniodawcą, przesyłając swoje oferty.  Dzięki Zwiadowcy możesz oszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne przeglądanie ogłoszeń i wysyłanie pojedyńczych zapytań.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące

220 firm w kategorii Kompleksowe wyposażenie gastronomii w Zwiadowca

Rational Polska Sp. z o.o. Rational Polska Sp. z o.o.
Niezawodny sprzęt dla profesjonalnych kuchni
RATIONAL jest globalnym liderem rynkowym i technologicznym w zakresie termicznego przyrządzania potraw. RATIONAL oferuje najlepsze w swojej klasie piece konwekcyjno-parowe iCombi oraz urządzenie multifunkcyjne iVario, które odpowiadają za 100% procesów gotowania w profesjonalnych kuchniach.
Marathon Barbara Kwaśnik Marathon Barbara Kwaśnik
Kompleksowe wyposażenie gastronomii - urządzenia, sprzęty, sztućce
Firma Marathon z siedzibą w Poznaniu działa na terenie całego kraju od 1994 roku i specjalizuje się w profesjonalnym,kompleksowym wyposażaniu lokali gastronomicznych, domów weselnych, firm cateringowych i hoteli w urządzenia, sprzęty i akcesoria
Horeca Invest sp. z o.o. Horeca Invest sp. z o.o.
Porcelana, szkło, sztućce oraz drobny sprzęt kuchenny
Horeca Invest Sp. z o.o.- to profesjonalna firma zaopatrująca sektor HoReCa w porcelanę, szkło, sztućce oraz drobny sprzęt kuchenny. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce porcelany gastronomicznej marek Suisse Langenthal, Lillien i G.Benedikt. Oferujemy 5 letnią gwarancję na wyszczerbienia
Dajar Sp z o.o. Dajar Sp z o.o.
Zastawa stołowa, sztućce, szkło, bufet, catering, akcesoria kuchenne, meble.
Dajar to Polska firma z 30 letnim doświadczeniem, działająca w branży drobnego AGD. Ponad 17 lat temu w strukturze firmy powstał dział Horeca, który tworzą osoby ze środowiska gastronomi. Nasze doświadczenie, profesjonalizm oraz kompleksowa oferta to gwarancja solidnego partnera biznesowego.
CULINA CULINA
Urządzenia gastronomiczne, drobny sprzęt kuchenny , urządzenia barowe, chłodnicz
Firmą Culina oferuje kompleksowe wyposażenie gastronomi. Świadczymy również profesjonalne usługi doradcze i wykonawcze, związane z wyposażeniem sektora gastronomicznego. Zajmujemy się również importem oraz eksportem urządzeń gastronomicznych najlepszych krajowych i zagranicznych producentów.
Julius Meinl Polska Sp. z o.o. Julius Meinl Polska Sp. z o.o.
Kawa, herbata, ekspresy, serwis
Julius Meinl międzynarodową firma, która łączy tradycję z nowoczesnością i innowacyjnymi kompleksowymi rozwiązaniami dla segmentu HoReCa.
Krosno Glass S. A. Krosno Glass S. A.
Szkło użytkowe, wyposażenie lokali gastronomicznych, zastawa stołowa
KROSNO to synonim najwyższej jakości od 1923 roku. Jesteśmy jednym z największych producentów szkła użytkowego w Polsce, a także cenionym dostawcą na ponad 60 światowych rynkach. Każdego dnia wzbogacamy życie milionów ludzi w różnych zakątkach globu, tworząc niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przez
Bela Mesa Bela Mesa
Wyposażenie gastronomiczne
Stół, na pierwszy rzut oka, to zwykły mebel. Ale gdyby stoły mogły mówić… opowiadałyby niezwykłe historie. O rodzinach spotykających się z okazji imienin czy urodzin, dzieciństwie i jedzeniu „za mamusię, za tatusia”, o zakochanych parach i latających nad stołem iskrach miłości, toastach dla młodej
BEST COMPANY SOLUTIONS Sp. z o .o. BEST COMPANY SOLUTIONS Sp. z o .o.
Oficjalny, polski dystrybutor wielu cenionych marek w branży HoReCa
Przyczyniamy się do rozwoju polskich firm oferując kompleksową obsługę branży HoReCa – od analizy potrzeb klienta, poprzez dobór i montaż sprzętu, aż po serwis technologiczny i szkolenia. Obecnie w porftolio firmy znajduje się marki tj.: Franke, Dalla Corte, Curtis, Zumex, Cuppone, Palux i inne.
Wiesheu Polska Sp. z o.o. Wiesheu Polska Sp. z o.o.
Piece piekarniczo-cukiernicze, piece hybrydowe (konwekcja/mikrofala)
Firma Wiesheu oferuje swoim klientom wysokiej jakości piece piekarniczo-cukiernicze wykorzystywane w piekarniach rzemieślniczych, pracowniach cukierniczych i punktach sprzedaży które prowadzą wypiek sklepowy. Mamy w swojej ofercie również piece hybrydowe, służące do super szybkiej obróbki termicznej
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Ceny, Kosztorysy, Promocje - Urządzeń do Gastronomii

Jeśli interesują Cię oferty na sprzęt gastronomiczny do restauracji, hotelu, baru, kawiarni? Skontaktuj się z firmami oferującymi wyosażenie gastronomii. Otrzymasz fachową pomoc w wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania.

Oferenci i wykonawcy skontaktują się z Tobą, przesyłając swoje oferty. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut.

Dzięki Zwiadowcy możesz oszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne przeglądanie ogłoszeń. 

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Korzystanie z naszego serwisu:
 •  100% darmowe i niezobowiązujące
 •  Brak obowiązku zamawiania

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.

gastronomia urządzenia * gastronomia wyposażenie * gastronomia wyposażenie * gastronomia wyposażenie kuchni * gastronomiczne urządzenia * kompleksowe wyposażenie gastronomii * kuchnia do restauracji * leasing sprzętu gastronomicznego * profesjonalne urządzenia gastronomiczne * profesjonalne wyposażenie gastronomii * profesjonalne wyposażenie kuchni * profesjonalny sprzęt gastronomiczny * profesjonalny sprzęt kuchenny * sprzet do gastronomi * sprzety gastronomiczne * sprzęt do gastronomii * sprzęt gastronomiczny * sprzęt gastronomiczny gdańsk * sprzęt gastronomiczny kraków * sprzęt gastronomiczny poznań * sprzęt gastronomiczny wrocław * urządzenia dla gastronomii * urządzenia do gastronomii * urządzenia do restauracji * urządzenia gastronomiczne * urządzenia gastronomiczne gdańsk * urządzenia gastronomiczne poznań * urządzenia gastronomiczne warszawa * urządzenia gastronomiczne wrocław * urządzenia w gastronomii * wyposazenie gastronomiczne * wyposazenie gastronomii krakow * wyposażenie baru gastronomicznego * wyposażenie dla gastronomii * wyposażenie dla gastronomii kraków * wyposażenie do gastronomii * wyposażenie gastronomiczne kuchni * wyposażenie gastronomii * wyposażenie gastronomii gdańsk * wyposażenie gastronomii kraków * wyposażenie gastronomii poznań * wyposażenie gastronomii warszawa * wyposażenie gastronomii wrocław * wyposażenie kuchni gastronomicznej * wyposażenie kuchni gastronomicznej lista * wyposażenie kuchni przemysłowej * wyposażenie kuchni restauracji * wyposażenie kuchni w gastronomii * wyposażenie kuchni w restauracji * wyposażenie lokali gastronomicznych * wyposażenie profesjonalnej kuchni * wyposażenie w gastronomii

Spis treści
Posiadamy 220 zarejestrowanych firm
oferujących Kompleksowe wyposażenie gastronomii
Zapytaj o ceny i koszty

Oferujesz Kompleksowe wyposażenie gastronomii?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.