Ranking Dostawców Wyposażenia Pralniczego w 2024 roku. Opinie, Realizacje, Poradniki Firm
Otrzymaj kilka ofert od firm - Zaoszczędź do 30%
50 firm w tej kategorii
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

Ranking Dostawców - Wyposażenie Pralni

Prezentujemy Ranking Dostawców Wyposażenia Pralni, który został opracowany w oparciu o opinie klientów, przykłady zrealizowanych projektów oraz dostępne poradniki. Dzięki naszemu rankingu masz możliwość zapoznania się z opiniami innych użytkowników, przeglądania galerii zawierających zdjęcia z realizacji, a także korzystania z porad ekspertów.

To doskonałe narzędzie, aby wybrać najbardziej zaufanego i doświadczonego dostawcę, który spełni specyficzne wymagania Twojej pralni.

 1. Zapoznaj się z Realizacjami: Odkryj dotychczasowe projekty i znajdź inspirację dla wyposażenia własnej pralni.
 2. Sprawdź lub Wystaw Opinie: Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym w wyborze najlepszego dostawcy wyposażenia pralniczego.
 3. Wybierz Firmę: Bezpośrednio skontaktuj się z wybranym dostawcą, aby otrzymać ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej pralni.

Jesteś Producentem, Dostawcą wyposażenia pralniczego?

Załóż bezpłatne konto, dodaj realizacje i poproś klientów o opinie. Uczestnictwo w rankingu i katalogu jest całkowicie bezpłatne.

Najlepsze Firmy i Oferty, Zestawienie Dostawców Wyposażenia Pralni

Prezentujemy Ranking Dostawców Wyposażenia Pralniczego, który został opracowany w oparciu o opinie klientów, przykłady zrealizowanych projektów oraz dostępne poradniki. Dzięki naszemu rankingu masz możliwość zapoznania się z opiniami innych użytkowników, przeglądania galerii zawierających zdjęcia z realizacji, a także korzystania z porad ekspertów.

Rankingi Firm: Wyposażenie pralni. Pozyzje: 1 - 10

Break & Wash Break & Wash
Pralko-suszarki vendingowe
Break & Wash jest pierwszą firmą w Polsce, która dostarcza gotowe rozwiązania vendingowe pralko-suszarek dla stacji benzynowych.
Delta-Tech Sp. z o.o. Delta-Tech Sp. z o.o.
Przemysłowe maszyny pralnicze.
Istniejemy na rynku od 1997 roku. Zajmujemy się projektowaniem, wyposażaniem i serwisowaniem przemysłowych obiektów pralniczych.
Ultra-Gastro Sp. z o.o. Ultra-Gastro Sp. z o.o.
Kompleksowe wyposażenie pralni i gastronomii.
Ultra-Gastro Sp. z o.o. jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży profesjonalnego wyposażenia dla szeroko pojętej branży gastronomicznej i pralniczej.
Suma Sp. z o.o. Sp. K. Suma Sp. z o.o. Sp. K.
Profesjonalne urządzenia i wyposażenie gastronomii
SUMA od 25 lat działa kompleksowo w zakresie projektowania oraz wyposażania profesjonalnych przestrzeni gastronomicznych. Naszą ideą przewodnią jest promowanie rozwiązań i urządzeń najwyższej jakości. Zapewniamy autoryzowaną obsługę serwisową, gwarantującą naszym klientom bezpieczną i ciągłą pracę.
Potęga i trwałość bez zbędnych kosztów. P.P.U.P "Pralma" sp. z o.o. jest producentem przemysłowego wyposażenia pralniczego - jedynym w Polsce. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań pralniczych, które zaspokoją potrzeby prania każdego biznesu lub instytucji, w których istni...
Przedstawiając ofertą Naszej firmy chciałbym przekonać państwa, iż stanowi ona doskonały wybór na polskim rynku pralniczym. PRYMAT. NIEZAWODNOŚĆ. DOSKONAŁOŚĆ. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji, naprawach, remontach, wieloetapowych szkoleniach jak również oferowane przez Na...
Sovrana Polska Sovrana Polska
Profesjonalne systemy pralnicze i utrzymywania czystości
Grupa Sovrana składa się z trzech firm świadczących pełen zakres usług w doborze profesjonalnych urządzeń i chemii w sektorze pralniczym i czystościowym. W skład Grupy wchodzą trzy firmy; Sovrana Polska, Tersus Europe oraz polski oddział Kannegiesser GmbH Sovrana Polska powstała w 199...
Pralus Pralus
Maszyny pralnicze
Jesteśmy rodzinną firmą , która zajmuje się pralnictwem od 1999 roku. Zaczynałem przygodę z pralnictwem od pracy związanej z technologią pralniczą, ucząc się tego trudnego fachu od najlepszych w naszym kraju specjalistów.
DUET Kompleksowe Wyposażenie Pralni DUET Kompleksowe Wyposażenie Pralni
DUET - Kompleksowe Wyposażenie Pralni
Firma DUET to istniejąca od 1996 roku firma dystrybuująca i serwisująca urządzenia pralnicze takie jak magle, suszarki, pralnice, składarki, jak i wszelkie wyposażenie komplementarne. To lata doświadczeń zdobywane nie tylko w firmie, ale również w Państwowej Fabryce Maszyn Pralniczych "PRALFA".
Dora Astro
Kompleksowe wyposażenie gastronomii
Dora Astro jest firmą zajmującą się dostarczaniem rozwiązań projektowych, urządzeń i sprzętu dla profesjonalistów z branży gastronomicznej i innych pokrewnych. Bierzemy udział w realizacji inwestycji małych i dużych, prostych i skomplikowanych, standardowych i tych, które wymagają p...
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Szukasz najlepszych ofert na Wyposażenie Pralni?

Wyślij zapytanie do różnych Dostawców i Producentów Wyposażenia Pralni, aby otrzymać bezpłatne oferty i skorzystać z atrakcyjnych rabatów przy większych zamówieniach. Porównaj ceny, efektywność i technologie, wybierając idealne urządzenia, które zwiększą wydajność i jakość usług Twojej pralni przemysłowej. Sprawdź, który dostawca oferuje najkorzystniejsze warunki realizacji.

Twoje zapytanie trafia do firm, a dostawcy niezobowiązująco przesyłają oferty, bez żadnych opłat czy prowizji z Twojej strony.

Wyślij Bezpłatne Zapytanie

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Możesz podać dodatkowe uwagi

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.

Rankingi Firm: Wyposażenie pralni. Pozyzje: 11 - 20

Magna Trade Spółka Jawna Magna Trade Spółka Jawna
Projekt zaplecza gastronomicznego
Od 1990 roku Magna Trade projektuje i wyposaża profesjonalne zaplecza gastronomiczne. Dysponujemy również własną, ogólnokrajową siecią serwisową. Naszemu rozwojowi towarzyszy stała dbałość o jakość opracowań projektowych i dostarczanego wyposażenia, rozsądny poziom cenowy, terminowość dostaw.
EDESA HoReCa Sp. z o.o. EDESA HoReCa Sp. z o.o.
Profesjonalne wyposażenie gastronomii
EDESA HoReCa sp. z o.o. to firma o profilu produkcyjno-handlowym, która główny nacisk kładzie na podnoszenie jakości produktów i obsługi klientów oraz terminowości dostaw. W ofercie znajdą Państwo, między innymi, szeroką gamę nowoczesnych i ekonomicznych szaf chłodnicz...
Podlasiak Podlasiak
Wyposażenie łazienek
Przedsiębiorstwa Handlowego Podlasiak, firmy założonej w 1993r Tworząc Naszą markę REA jako główny cel postawiliśmy pełne zadowolenie klientów, które osiągamy poprzez wysoką jakoś produktów oraz miłą obsługę.
Allgast Rafał Janikowski
Wszystko dla gastronomii
ALLGAST  zajmuje się szeroko pojętą problematyką zaopatrzenia gastronomii, a w szczególności począwszy od doradztwa w zakresie nowatorskich rozwiązań związanych z projektowaniem nowoczesnych kuchni, po dostarczanie gotowych rozwiązań: maszyn i urządzeń gastronomicznych, wyposażenia ku...
Gorenje Polska Sp. z o.o. Gorenje Polska Sp. z o.o.
Wyposażenie gastronomii, Klimatyzacja
Gorenje jako firma od samego początku działalności była blisko z człowiekiem. Taka jest filozofia zatrudniania w firmie, która stara się być rodzinna, a nie korporacyjna. Istotą sprawy jednak jest to, ze Gorenje projektując, wytwarzając i sprzedając sprzęt, robi to zawsze z myślą o ludziach.
Gama Gastro s.c.
Wyposażenie obiektów gastronomicznych i pralni
Gama-Gastro s.c. to przedsiebiorstwo realizacji inwestycji obiektów gastronomicznych i pralniczych. Od 1993 r. projektujemy, realizujemy "pod klucz", zapewniamy nadzór nad realizacją, serwis oraz opiekę dożywotnią. Obsługujemy kompleksowo obiekty użyteczności publicznej: hotele, st...
PPHU COMO S.C. S. MULTAŃSKA-MALEC, M. KUCIEWICZ PPHU COMO S.C. S. MULTAŃSKA-MALEC, M. KUCIEWICZ
SPRZEDAŻ MASZYN CZYSZCZĄCYCH, MAT WYCIERACZKOWYCH I WYCIERACZEK ALUMINIOWYCH
Maszyny Czyszczące COMO, dystrybutora maszyn czyszczących NILFISK. Zapraszamy po odkurzacze profesjonalne, odkurzacze sucho - mokro, szorowarki i polerki, automaty szorująco - zbierające, zamiatarki i odkurzacze przemysłowe. Od 1994 r. jesteśmy na rynku.
Sovrana Polska Sovrana Polska
Pralnictwo
Powstanie firmy SOVRANA miało miejsce w 1998 roku, poprzez uruchomienie 3 pralni chemicznych. Początkowa nazwa firmy brzmiała Eko-Express.
ELEKTRO-SERWIS PSA Ochentel Sp. Jawna
Kompleksowe wyposażenie gastronomiczne oraz pralnicze
Początki działalności naszej firmy sięgają 1989 roku, w którym to została założona jako firma zajmująca się serwisem sprzętu agd. Wraz z rozwojem firmy coraz bardziej ukierunkowywaliśmy działanie firmy w kierunku serwisu profesjonalnych urządzeń pralniczych i gastronomicznych. Oferujemy ...
UNIGASTRO SP. Z O.O. UNIGASTRO SP. Z O.O.
Kompleksowe wyposażenie gastronomii
Wieloletnie doświadczenie. Zapraszając Państwa do współpracy przedstawiamy krótki zarys działalności. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem lokali gastronomicznych. Firma UNIgastro powstała w 1996r., początkowo głównym celem działalności była naprawa oraz sprzedaż urządzeń ...
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Rankingi Firm: Wyposażenie pralni. Pozyzje: 21 - 30

Skantrade Sp. z o.o. Skantrade Sp. z o.o.
Przemysłowe Maszyny Pralnicze
Witamy Państwa na stronie oficjalnego importera przemysłowych maszyn pralniczych Electrolux - firmy Skantrade Sp. z o.o. Z przyjemnością prezentujemy Państwu maszyny pralnicze Generacji 4000 oraz najnowsze Generacji 5000, które oferują najwyższy dostępny na rynku standard jakości i ekonomiki prani
M.D.M Monika Cyran M.D.M Monika Cyran
kompleksowe zaopatrzenie hoteli
Firma M.D.M. jest młodym podmiotem, powstałym dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Doświadczenie to pozwala na tworzenie stabilnej firmy, będącej solidnym partnerem w interesach. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i propozycje. Do każ...
Leaselink.pl Leaselink.pl
Leasing on-line
Leasing od 500 zł w 10 minut z procedurą opartą na autorskim oprogramowaniu dostępną 24/7.   jako jedyni na rynku realizujemy całą procedurę leasingową ON-LINE 24/7 a nie tylko jej część (np. wniosek lub kalkulację) Sfinansujemy zakupy dowolnych środków trwałych o...
Alba - Service Sp. z o.o. Alba - Service Sp. z o.o.
Pralnictwo przemysłowe
Alba Service to lider w branży maszyn pralniczych i pralek przemysłowych. Od ponad 20 lat zajmujemy się zaopatrzeniem i dostarczaniem wyposażenia do pralni w całej Polsce. Mamy już spore doświadczenie i wiele osiągnięć w tej dziedzinie. Nawiązaliśmy długotrwałe relacje biznesowe z renomowanymi pr...
Miele Miele
Urządzenia pralnicze do zastosowań przemysłowych
Firma MIELE jest niemieckim producentem wysokiej klasy urządzeń AGD oraz urządzeń profesjonalnych. Powstała w 1899 r. jako firma rodzinna i taką pozostaje do dziś. Jej założycielami byli Carl Miele i Reinhard Zinkann. Siedziba firmy mieści się  w Gütersloh, tam też znajdu...
Activus P.P.U.H Sp. z o.o. Activus P.P.U.H Sp. z o.o.
Sprzedaż, montaż i serwis profesjonalnego sprzętu gastronomicznego
Przedsiębiorstwo ACTIVUS Sp. z o.o. zostało za łożone w roku1989 w Łodzi i specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie profesjonalnego sprzętu gastronomicznego. W szczególności koncentrujemy się na złożonych i trudnych wyposażeniach całościowych od A do Z, czyli od projektu po sz...
TIP-TOP Elżbieta Knoll-Kulawiec TIP-TOP Elżbieta Knoll-Kulawiec
Maszyny i Urządzenia Pralnicze
Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem w zakresie wyposażenia pralni wodnych, sprzedażą profesjonalnych maszyn i urządzeń pralniczych (pralnice, pralnico-wirówki, suszarki, magle) oraz części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz serwisem przemysłowych maszyn pralniczych .
Eco Club Professional Sp. z o.o. Eco Club Professional Sp. z o.o.
Urządzenia i środki czystości
Firma Eco Club powstała w 2001 roku jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w dystrybucji produktów profesjonalnej higieny hotelowej, pralniczej oraz medycznej. Założyciele firmy podejmując decyzje o powstaniu Eco Club mieli za sobą kilkuletnie doświadczenie we współpracy ze szpitalami, pralniami o
Wyposażenie pralni Nasza oferta obejmuje profesjonalne, zaprojektowane i wyprodukowane z najwyższą precyzją komputerową, przemysłowe maszyny i urządzenia pralnicze dla każdej pralni. Nasze urządzenia pracują w: szpitalach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, domach pomocy społecznej...
FHU GastroProdukt FHU GastroProdukt
GastroProdukt Professional – zainwestuj w przyszłość swojego biznesu
GastroProdukt to firma rodzinna założona w 2010 r. Przez ponad dekadę każdego dnia gromadziliśmy doświadczenie i wiedzę na temat potrzeb branży pralniczej oraz gastronomiczno-cateringowej. Dzięki temu możemy dystrybuować oraz produkować profesjonalny sprzęt i akcesoria najwyższej ...
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Więcej poradników na podobny temat
16.04.2024Mariusz Kania

Wyposażenie Pralni. Najlepsze Oferty, Wybór Sprzętu Pralniczego w 2024 roku

Decyzje związane z wyposażeniem pralni przemysłowej obejmują kompleksową analizę potrzeb operacyjnych, rodzaju i ilości przetwarzanych tekstyliów oraz wybór odpowiednich pralek i susz...


16.04.2024Marian Kania

Wyposażenie Pralni Chemicznej. Najlepsze Oferty od Firm Pralniczych w 2024 roku

Pralnia chemiczna, znana także jako dry cleaning, to specjalizowany rodzaj pralni, gdzie do czyszczenia ubrań i innych tekstyliów używa się rozpuszczalników chemicznych zamiast wody. ...


16.04.2024Roman Kania

Wyposażenie Pralni Samoobsługowej. Najlepsze Oferty Specjalistów Pralniczych w 2024 roku

Uruchomienie pralni samoobsługowej to przedsięwzięcie, które wymaga starannego doboru wyposażenia, aby zapewnić klientom wygodę, efektywność usług oraz bezpieczeństwo. Kluczowym elementem ta...


10.04.2024Anita Skrzypek

Ranking Dostawców Wyposażenia Pralniczego w 2024 roku. Opinie, Realizacje, Poradniki Firm

Prezentujemy Ranking Dostawców Wyposażenia Pralniczego, który został opracowany w oparciu o opinie klientów, przykłady zrealizowanych projektów oraz dostępne poradniki. ...