Ranking Dostawców Systemów POS dla Gastronomii w 2024 roku. Opinie, Realizacje, Poradniki Firm
Otrzymaj kilka ofert od firm - Zaoszczędź do 30%
107 firm w tej kategorii
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

Ranking Specjalistów od Systemów POS dla Gastronomii

Prezentujemy Ranking Dostawców Systemów POS dla Gastronomii, który został opracowany w oparciu o opinie klientów, przykłady zrealizowanych projektów oraz dostępne poradniki. Dzięki naszemu rankingu masz możliwość zapoznania się z opiniami innych użytkowników, przeglądania galerii zawierających zdjęcia z realizacji, a także korzystania z porad ekspertów.

To doskonałe narzędzie, aby wybrać najbardziej zaufanego i doświadczonego dostawcę, który spełni specyficzne wymagania dotyczące funkcjonalności, efektywności operacyjnej i integracji systemu POS w Twojej restauracji, kawiarni czy barze.

 1. Zapoznaj się z Realizacjami: Odkryj dotychczasowe projekty i znajdź inspirację dla optymalizacji procesów płatniczych i zarządzania w Twoim lokalu gastronomicznym.
 2. Sprawdź lub Wystaw Opinie: Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym w wyborze najlepszego dostawcy systemów POS dla gastronomii.
 3. Wybierz Firmę: Bezpośrednio skontaktuj się z wybranym dostawcą, aby otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb operacyjnych i gościnnych.

Jesteś Producentem, Dostawcą Systemów POS dla Gastronomii?

Załóż bezpłatne konto, dodaj realizacje i poproś klientów o opinie. Uczestnictwo w rankingu i katalogu jest całkowicie bezpłatne.

Najlepsze Firmy i Oferty, Zestawienie Specjalistów od Systemów POS dla Gastronomii

Wybór dostawcy systemów POS dla gastronomii staje się prostszy i skuteczniejszy dzięki możliwości zapoznania się z realizacjami i opiniami w Rankingu Zwiadowcy. Możliwość przeglądania tych informacji umożliwia kontakt z innymi zarządzającymi lokali gastronomicznymi, aby zapytać ich o zadowolenie z funkcjonalności, wsparcia technicznego i ogólnych warunków współpracy z dostawcami systemów POS. Dostęp do takich danych pomaga w podjęciu informowanej decyzji, minimalizując ryzyko niezadowolenia z wybranego rozwiązania dla Twojego lokalu.

Rankingi Firm: Systemy POS. Pozyzje: 1 - 10

ABILINE POLAND Sp z o. o. ABILINE POLAND Sp z o. o.
Kontrola dostępu/Automatyka hotelowa/Akustyka
Stawiamy na bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą z 20-sto letnim doświadczeniem na rynku HoReCa. Wyposażyliśmy już setki obiektów w Polsce i zagranicą. Jako bezpośredni importer i producent urządzeń dla rynku HoReCa gwarantujemy wysoką jakość za korzystną cenę oraz serwis i ciągłość utrzymania oferty!
SEGAL Sp. z o.o. SEGAL Sp. z o.o.
Zamki hotelowe i biurowe na kartę / kod / smartfon
Od ponad 10 lat zajmujemy się montażem i serwisem zamków na karty / kody / smartfony. W naszej ofercie znajdą Państwo zamki firm eLOCK, Tayama, Be-Tech oraz Uhlaman & Zacher. Realizujemy wdrożenia systemu kontroli dostępu w obiektach hotelowych, biurowcach oraz gabinetach lekarskich i szpitalach.
HTV Polska profesjonalna firma specjalizująca się w doradztwie i budowie systemów telewizji hotelowej w zakresie: - Pole antenowe - Budowa i konfiguracja stacji czołowej - Sprzedaż i montaż telewizorów hotelowych - Serwis instalacji antenowo telewizyjnej
InHotel InHotel
Partner LG, zamki hotelowe Hafele, minibary, sejfy..
Autoryzowany Partner telewizorów i systemów LG Electronics. Kontrola dostępu niemieckiej firmy Hafele. Kompleksowe wyposażenie pokojowe, łazienkowe, recepcyjne.
BH Wandex BH Wandex
Nowoczesne urządzenia elektroniczne dla hoteli i restauracji
Firma BH WANDEX od wielu lat zajmuje się wyposażeniem hoteli oraz restauracji w nowoczesne urządzenia elektroniczne. Nasi klienci znajdują się również w Rosji, Czechach, Austrii, Anglii i we Francji.
Solix Solix
Monitory LCD, ekrany LED, infokioski, tablety
Dostarczamy nowoczesne formy przekazywania informacji w formie cyfrowej. Działamy na rynku Digital Signage od 2002 roku. Jesteśmy autoryzowanym partnerem znanych i cenionych producentów – Samsung, Toshiba, NEC, Hyundai, Sharp, LG.
Ornago Sp. z o.o. Ornago Sp. z o.o.
Dotykačka. Twój nowy, lepszy system POS online. Łatwiejszy w użyciu niż kasa.
Dotykačka jest dostawcą innowacyjnego systemu POS online nowej generacji, cieszącego się zaufaniem tysięcy europejskich klientów – małych i średnich firm z sektorów takich jak gastronomia, handel detaliczny, usługi i hotelarstwo.
Od blisko 20 lat oferujemy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania informatyczne dla branży HORECA. Jesteśmy producentem systemów izzyRest i izzyHotel obejmujących zarówno oprogramowanie dla urządzeń stacjonarnych jak i mobilnych. Wśró...
Gip Sp. z o.o. Gip Sp. z o.o.
Systemy hotelowe i gastronomiczne
Firma powstała w 1989 roku jako pionier na rynku oprogramowania hotelowego. Obecnie z systemów GiP korzysta kilkuset klientów, zarówno pojedyncze hotele, restauracje jak i obiekty sieciowe. GiP tworzą profesjonaliści, którzy pomogą wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.
WiFi-LAN WiFi-LAN
Usługa autoryzacji dostępu do bezprzewodowego Internetu
Dlaczego nasza usługa jest dla Ciebie? Są takie miejsca gdzie korzystny lub konieczny jest dostęp do Internetu dla użytkowników, którzy bywają w lokalu okazjonalnie. Sprawa na pozór wydaje się prosta – wystarczy podłączyć bezprzewodowy punkt dostępowy (AP) i ...
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Szukasz Najlepszych Ofert na System POS dla Gastronomii?

Wyślij zapytanie do różnych Dostawców Systemów POS dla Gastronomii, aby otrzymać bezpłatne propozycje i skorzystać z atrakcyjnych ofert. Porównaj funkcjonalności, łatwość obsługi i wsparcie techniczne, wybierając idealny system POS dla Twojej restauracji, kawiarni czy baru. Sprawdź, który dostawca oferuje najlepsze rozwiązania i warunki współpracy.

Twoje zapytanie trafia bezpośrednio do dostawców, a oni niezobowiązująco przesyłają swoje oferty, bez żadnych opłat czy prowizji z Twojej strony.

Wyślij Bezpłatne Zapytanie

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Możesz podać dodatkowe uwagi

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.

Rankingi Firm: Systemy POS. Pozyzje: 11 - 20

Oracle Polska Sp. z o.o. Oracle Polska Sp. z o.o.
Specjalistyczne systemy informatyczne dla hotelarstwa i gastronomii
Micros Fidelio Polska Sp. z o.o. jest dystrybutorem oprogramowania Micros Fidelio na terenie naszego kraju. Działalność firmy skupia się na kompleksowej obsłudze informatycznej hoteli, obiektów gastronomicznych i uzdrowisk oferując specjalistyczne oprogramo...
ARP System Sp. z o.o. ARP System Sp. z o.o.
Nowoczesne oprogramowanie dla hoteli oraz gastronomii
Firma ARP SYSTEM Sp. z o.o. w obecnej formie prawnej powstała w 2009 roku, jednak jako forma działalności gospodarczej była prowadzona jednak już parę lat wcześniej. Od początku swojego istnienia koncentrujemy się na dziedzinie w której nic dla nie jest tajemnicą, tj. Systemach informatycznych dla H
Everpress Sp. z o.o. Everpress Sp. z o.o.
Everpress Sp. z o.o.
Nasza spółka powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie firm IT które tworzą innowacyjne rozwiązania. Naszym głównym zadaniem jest , promowanie, marketing produktu oraz jego skalowanie.
MCX O firmie   Jesteśmy specjalistami integrującymi z pasją obszary Software Development, Inżynierii, Telekomunikacji i Cyberbezpieczeństwa. Łącząc te światy dostarczamy użyteczne rozwiązania dla biznesu i sektora publicznego. Naszą misją jest projektować, tworzyć i dostarczać be...
Zakład Usługowo Handlowy Tomasz Przybylski
Elektroniczne systemy zabezpieczeń
Specjalizujemy się w sprzedaży, instalacji oraz serwisowaniu elektronicznych systemów zabezpieczeń. Współpracujemy z wieloma producentami, posiadamy w ofercie ich produkty, oraz wykonujemy dla nich instalacje i serwis. Doświadczenie , wiedza oraz bardzo dobra znajomość oferowanych ...
Klon - Biuro Handlowe Klon - Biuro Handlowe
Kompleksowa komputeryzacja średnich i małych przedsiębiorstw
Firma KLON - Biuro Handlowe specjalizuje się w kompleksowej komputeryzacji średnich i małych przedsiębiorstw. Jesteśmy jedną z czołowych firm wdrażających systemy komputerowe, ze szczególnym uwzględnieniem branży gastronomicznej i hotelarskiej. Mniędzy innymi oferujemy systemy GASTRO...
MAFSoft Robert Orman
Wdrażanie systemów informatycznych
Atutem naszej firmy jest pełen profesjonalizm w realizacji projektów informatycznych, jak również dostępność i mobilność naszych konsultantów. Wieloletnia znajomość branży oraz bogate doświadczenie pozwalają nam na idealne dopasowanie systemów informatycznych do potrze...
Net Leader Marcin Borowski Net Leader Marcin Borowski
Profesjonalne systemy informatyczne
Misją NET Leader jest zwiększanie satysfakcji Klientów i Partnerów poprzez dostarczanie nowoczesnych i wydajnych rozwiązań do zarządzania firmą, sklepem, gastronomią i hotelem. Jesteśmy doświadczonym zespołem projektantów i wdrożeniowców nowoczesnych systemów in...
Kompleksowe oprogramowanie dla gastronomii. Bez prowizji, kosztownych wdrożeń. On-Line. E- kelner, System lojalnościowy to tylko wybrane funkcje w ofercie
Alltrim Sp. z o.o.
Monitory dotykowe - Infokioski - Informatyzacja dla hoteli i restauracji
Od kilkunastu lat działamy w branży IT i specjalizujemy się technologiach dotykowych, dostarczaniu oprogramowania dla gastronomii i hoteli a także sprzętu IT dla branży HORECA. Produkujemy i dostarczamy rozwiązania oparte na monitorach dotykowych, infokioski, obudowy do monitorów i inne.
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Rankingi Firm: Systemy POS. Pozyzje: 21 - 30

ICENET Sp. z o.o. ICENET Sp. z o.o.
Oprogramowanie dla Gastronomii i Hoteli
Oferujemy sprzęt fiskalny oraz oprogramowanie sprzedażowe z dodatkowymi modułami dedykowane do branży hotelarskiej i gastronomicznej. Oprogramowanie usprawnia obsługę klientów, pozwala zarządzać stanami magazynowymi, ułatwia kontrolę pracowników oraz dostarcza pełną analizę sprzedaży.
ELPRO s.c. ELPRO s.c.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa, systemy monitoringu wizyjnego CCTV
Już od rozpoczęcia działalności firmy ELPRO jej właściciele postawili sobie za główny cel obsługę Klientów na jak najwyższym poziomie, zapewniając Im fachowy i sprawny serwis oraz bezpieczeństwo ciągłości pracy handlowej. Dobre relacje z Partnerami pozwoliło wyróżnić się...
Msj Przedsiębiorstwo Informatyczne Msj Przedsiębiorstwo Informatyczne
Kasy fiskalne dla gastronomii
Firma MSJ zajmuje się sprzedażą urządzeń fiskalnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo modele wszystkich uznanych producentów kas i drukarek fiskalnych. Należą do nich : Elzab, Sharp, Posnet, Novitus. Zapewniamy sprawną, szybką obsługę, tani serwis oraz ciekawe rozwiązania w zakresie i...
Flashcom Sp. z o.o. Spółka Jawna Flashcom Sp. z o.o. Spółka Jawna
SYSTEMY DLA GASTRONOMII, TERMINALE DOTYKOWE POS
W swojej ofercie posiadamy systemy informatyczne RETAIL, do obsługi gastronomii oraz sieci sklepów sprzedaży. System FIS obsługuje magazyn i wspomaga zarządzanie w placówkach handlowych jak i restauracjach, aplikacja kasowa FIS-POS ewidencjonuje sprzedaż od strony sprzedawców...
Sohis A-M Sohis A-M
Oprogramowanie dla Hoteli, SPA, Pensjonatów, Sanatoriów, Restauracji
Nasze oprogramowanie znane jest na rynku pod marką SOHiS i zostało wdrożone w ponad 400 obiektach (2017 r.). Naszymi klientami są: hotele 2, 3 i 4 gwiazdkowe, Apartamentowce, "Inteligentne Apartamenty", Pensjonaty, Domy Wczasowe. A z branży gastrozbudowanego i zgdonego z przepisami oprogramowania.
Od ponad 20 lat profesjonalnie zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz wdrażaniem elektronicznych systemów obsługi klienta. W szczególności systemów ESOK, systemów biletowania i kontroli dostępu oraz systemów parkingowych. Dostarczane przez nas...
Hotel-Supply Hotel-Supply
Elektroniczne systemy zabezpieczeń dla hoteli
Firma WANO Solutions zajmuje się wyposażeniem obiektów hotelowych oraz technologicznym wsparciem przedsiębiorstw, instytucji i klientów indywidualnych. Projektujemy i konfigurujemy poszczególne systemy dostosowując je do potrzeb klienta. Zapewniamy montaż oraz uruchomienie sy...
Ekoncept Ekoncept
Systemy informatyczne
Firma Ekoncept zajmuje się wdrażaniem systemów hotelowych od projektu do wykonania rozwiązania „pod klucz”. Na podkreślenie zasługuje fakt, że firma bardzo dużą wagę przykłada do właściwego zaprojektowania tzw. „obiegu dokumentów” - poprzez analizę potrzeb kl...
S4H Sp. z o.o. S4H Sp. z o.o.
Oprogramowanie dla hoteli i gastronomii
Misją S4H jest świadczyć kompleksowe rozwiązania dla firm gastronomicznych i hotelarskich. Zamierzamy w oparciu o doświadczenie nasze i naszych klientów tworzyć oprogramowanie proste w obsłudze, a jednocześnie bogate w przydatne funkcje.
Diebold Nixdorf Sp. z o.o. Diebold Nixdorf Sp. z o.o.
Systemy informatyczne
Wincor Nixdorf jest dynamicznie rozwijającą się globalną firmą informatyczną, oraz uznanym dostawcą technologii i usług dla: sektora bankowego i instytucji finansowych, sieci handlowych, logistyki przemysłowo-magazynowej, Centrów Rozliczeniowych, hoteli i gastronomii, obiektó...
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Więcej poradników na podobny temat
27.06.2024Anita Wysocka

Systemy POS. Korzyści, Zalety, Wybór Systemu w 2024 roku

Współczesny system sprzedaży POS to znacznie więcej niż tylko rozbudowany system kasowy, składający się z urządzeń i oprogramowania. To specyficzny ekosystem, odpowiedzialny nie tylko za zar...


17.02.2024Artur Nowak

Specyfika systemów POS dla restauracji: kluczowe funkcje i adaptacje

Integracja z systemami rezerwacji Dla wielu restauracji, zwłaszcza tych o wyższej klasie, rezerwacje stolików stanowią kluczowy element codziennej działalności. Nowoczesne systemy POS zapewn...


17.02.2024Rafał Kostecki

Integracja systemu POS z systemami rezerwacji stolików w restauracjach

Znaczenie integracji dla sprawnego funkcjonowania Integracja systemu POS z systemami rezerwacji stolików staje się kluczową kwestią w dzisiejszym świecie technologii. Umożliwia ona nie tylko...


17.02.2024Robert Wojtal

Zarządzanie dostępnością pokoi w systemie POS dla hoteli

Wprowadzenie do zarządzania dostępnością pokoi w systemie POS Zarządzanie dostępnością pokoi to kluczowy element funkcjonowania każdego hotelu. Odpowiednie wykorzystanie systemu POS może nie tylko ...


17.02.2024Artur Nowak

Monitorowanie zapasów żywności i napojów przy użyciu systemu POS

Znaczenie efektywnego zarządzania zapasami w hotelarstwie Efektywne zarządzanie zapasami żywności i napojów stanowi kluczowy element funkcjonowania hotelu. Zmienne ceny produktów spoż...


17.02.2024Rafał Kostecki

Personalizacja menu w systemie POS dla kawiarni i restauracji

Zrozumienie potrzeby personalizacji Nie można zaprzeczyć, że w dzisiejszych czasach goście oczekują spersonalizowanego podejścia. Dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta...