Sejfy hotelowe. Dostawcy horeca 2022
Porównaj oferty 74 firm w kategorii Sejfy
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

15.06.2022 | autor: Rafał Focal | PRZECZYTASZ W 3 minuty

Wstęp

W dzisiejszych czasach sejf hotelowy znajduje się na wyposażeniu większości hoteli, nie tylko tych z największą ilością gwiazdek. Najczęściej trafimy na niego w hotelowej recepcji, ale niektóre hotele proponują swoim gościom sejf usytuowany w pokoju. Sprawdźmy, jakie zalety i wady mają tego typu rozwiązania. 

Sejf hotelowy to dla wielu gości podstawa wyposażenia hotelu. Coraz więcej osób wybiera się w podróż z drogim sprzętem elektronicznym, drogą biżuterią oraz poufnymi dokumentami. Dla gości z sektora biznesowego sejf jest w tej sytuacji niezbędny. Stawiają oni bezpieczeństwo komputera i firmowych materiałów na pierwszym miejscu. Aby czuli się komfortowo i nie musieli obawiać o swoje rzeczy, powinniśmy wybrać sejf wysokiej jakości.

Sejf umieszczony w recepcji hotelowej to rozwiązanie stosowane najczęściej w mniejszych hotelach. Wszelkie kosztowności i dokumenty są przekazywane przez gości bezpośrednio pracownikowi recepcji. Jego zadaniem jest dodatkowo monitorowanie sejfu i dbanie o to, aby nie zbliżały się do niego nieupoważnione osoby. Klucz albo kod do otwarcia sejfu ma tylko pracownik recepcji oraz gość hotelowy. W tym przypadku zdanie lub wyjęcie rzeczy z sejfu odbywa się za pokwitowaniem gościa. 

Dla właścicieli hoteli lub pensjonatów interesującą funkcjonalnością będzie Kod Master, czyli osobny dla klienta i właściciela hotelu. Dobrym rozwiązaniem jest dostęp do baterii z zewnątrz bez konieczności otwierania sejfu, co oznacza, że nikt z obsługi hotelu nie musi znać otwierających kodów.

Wybór sejfu

Zainstalowanie sejfu we wszystkich pokojach wiąże się z dużymi kosztami. Może to być jednak bardzo opłacalna inwestycja, zwłaszcza gdy spodziewamy się, że w hotelu zatrzymywać będą się klienci biznesowi albo po prostu zamożne osoby. Dla takich osób pewność, że ich wartościowe rzeczy są bezpieczne zawsze będzie priorytetem. Sejf w pokoju hotelowym zawsze daje taką gwarancję.

Sejf umieszczony w każdym hotelowym wpływa na poprawę wizerunku całego hotelu. Dla odwiedzających jest to wyraźny sygnał, że właściciel hotelu zadbał o komfort i bezpieczeństwo wszystkich gości. Na takie rozwiązanie powinny się zdecydować hotele posiadające minimum 3 gwiazdki. Dla właścicieli hoteli lub pensjonatów interesującą funkcjonalnością będzie Kod Master, czyli osobny dla klienta i właściciela hotelu. Dobrym rozwiązaniem jest dostęp do baterii z zewnątrz bez konieczności otwierania sejfu, co oznacza, że nikt z obsługi hotelu nie musi znać otwierających kodów.

Producenci sejfów hotelowych oferują sejfy o zróżnicowanej klasie odporności na włamanie. Dostępne są opcje zamknięcia: na klucz, na zbliżeniowe karty magnetyczne oraz na kody cyfrowe. Te ostatnie to zamki elektroniczne mające także funkcje hotelowe. W tej kategorii najpopularniejsze są sejfy otwierane i zamykane zamykane zamkiem elektronicznym na kod. Rozmiar takiego sejfu powinien pozwolić na swobodne umieszczenie w nim sprzętu elektronicznego, np. laptopa czy aparatu.

Przy wyborze konkretnego modelu należy zwrócić uwagę na wyświetlacz. Powinien on być czytelny dla hotelowych gości. Dobrym i wygodnym rozwiązaniem są sejfy z podświetlanym wnętrzem, w których bez trudu można odnaleźć wszystkie cenne drobiazgi.Oprócz funkcjonalności ważna jest również estetyka. Sejfy hotelowe są najczęściej czarne lub szare, wykonane dość minimalistycznie, z matowym wykończeniem. Takie rozwiązanie sprawdza się od lat, jest eleganckie i atrakcyjne wizualnie, a na hotelowi goście widzą w nim solidność i profesjonalizm.

74 firm w kategorii Sejfy w Zwiadowca

HOTELPARTNER24 HOTELPARTNER24
Meble do sal konferencyjnych, restauracyjnych i bankietowych
Nasza firma funkcjonuje na rynku meblowym od początku lat 90. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy firmą znaną i rozpoznawaną na rynku oraz umocniło nas na pozycji lidera w branży.
F.H.U. Dipol Piotr Kogut F.H.U. Dipol Piotr Kogut
Instalacje teletechniczne: zamki hotelowe, telewizja, Internet, telefonia
Importujemy i wdrażamy: zamki hotelowe Be-Tech, wyłączniki prądu na kartę, systemy TV-SAT, Wi-Fi, domofony IP, monitoringi CCTV Wybierając produkty do naszego portfolio kierujemy się ich jakością, wzornictwem i użytecznością.
abiLine Polska sp. z o.o.sp.j. abiLine Polska sp. z o.o.sp.j.
Kontrola dostępu/Automatyka hotelowa/Akustyka
Stawiamy na bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą z 20-sto letnim doświadczeniem na rynku HoReCa. Wyposażyliśmy już setki obiektów w Polsce i zagranicą. Jako bezpośredni importer i producent urządzeń dla rynku HoReCa gwarantujemy wysoką jakość za korzystną cenę oraz serwis i ciągłość utrzymania oferty!
HTV Polska HTV Polska
HTV Polska profesjonalna firma specjalizująca się w doradztwie i budowie systemów telewizji hotelowej w zakresie: - Pole antenowe - Budowa i konfiguracja stacji czołowej - Sprzedaż i montaż telewizorów hotelowych - Serwis instalacji antenowo telewizyjnej
ASSA ABLOY Opening Solutions Poland ASSA ABLOY Opening Solutions Poland
Światowy lider w zakresie rozwiązań kontroli dostępu
Grupa ASSA ABLOY powstała w 1994 roku w wyniku połączenia spółek ASSA w Szwecji i ABLOY w Finlandii. Od tamtej pory spółka ASSA ABLOY przeobraziła się ze spółki regionalnej w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą ok. 51 000 osób i prowadzącą działalność w ponad 70 krajach.
Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o.
Sejfy
Początki HARTMANN TRESORE sięgają daleko wstecz – firmę założono przed ponad 150 laty w Wewer (obecnie dzielnica Paderborn w Nadrenii-Północnej Westfalii) pierwotnie jako kuźnię i ślusarnię.
Neosystem Sp. z o.o. Neosystem Sp. z o.o.
Systemy telewizji hotelowej , Telewizory Hotelowe , Monitory , Infokioski
NEOSYSTEM to lider wśród dostawców telewizji hotelowej, uzdrowiskowej i szpitalnej. Oferujemy niezawodną, kompleksową i nowoczesną telewizję, Internet i usługi multimedialne dla obiektów.
SEGAL Sp. z o.o. Sp.k. SEGAL Sp. z o.o. Sp.k.
Zamki hotelowe i biurowe na kartę lub kod
Od ponad 10 lat zajmujemy się montażem i serwisem zamków na karty zbliżeniowe oraz kody. Jesteśmy autoryzowanym partnerem m.in. takich firm jak Tayama, Be-Tech, e-LOCK. Realizujemy wdrożenia systemu kontroli dostępu w biurowcach oraz obiektach hotelowych, posiadających od kilku do kilkuset drzwi.
InHotel InHotel
Telewizory hotelowe, zamki hotelowe na kartę, minibary, sejfy...
Specjalizujemy się w dostarczaniu oraz konfigurowaniu systemów hotelowych. Mamy do zaoferowania kompleksowe rozwiązania oraz wyposażenie dla hoteli, pensjonatów i biur.
Instalsat Instalsat
Dostawca telewizji hotelowej oraz wyposażenia dla hoteli
Firma INSTALSAT istnieje i działa nieprzerwanie od 1981 roku. Jest jednym z pionierów branży TV SAT w Polsce. Podstawową działalnością firmy jest kompleksowe wykonawstwo systemów teletechnicznych.
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Korzystanie z naszego serwisu:
 •  100% darmowe i niezobowiązujące
 •  Brak obowiązku zamawiania

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.
Spis treści
Posiadamy 74 zarejestrowanych firm
oferujących Sejfy
Zapytaj o ceny i koszty

Oferujesz Sejfy?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.