Minibary hotelowe
Otrzymaj Najlepsze Oferty od Firm
53 firm w tej kategorii
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

15.06.2022 | autor: Michał Focal | PRZECZYTASZ W 5 minut

Porównanie cen i kosztów Minibarów Hotelowch

 1. Szukasz ofert na Minibary Hotelowe do Hotelu, Pensjonatu, Apartamentowca?

 2. Złóż zapytanie, a firmy oferujące łóżka hotelowe same prześlą Ci najnowsze oferty

Zwiadowca działa w oparciu o odwrócony model serwisu ogłoszeniowego. Polega to na tym, że to poszukujący informuje, jaką usługę lub dostawę chce zlecić, a oferenci i wykonawcy kontaktują się ze zleceniodawcą, przesyłając swoje oferty.  Dzięki Zwiadowcy możesz oszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne przeglądanie ogłoszeń i wysyłanie pojedyńczych zapytań.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące

53 firm w kategorii Minibary hotelowe w Zwiadowca

MIL-SYSTEM HOTELPARTNER24 MIL-SYSTEM HOTELPARTNER24
Meble do sal konferencyjnych, restauracyjnych i bankietowych
Nasza firma funkcjonuje na rynku meblowym od początku lat 90. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy firmą znaną i rozpoznawaną na rynku oraz umocniło nas na pozycji lidera w branży.
HTV Polska HTV Polska
HTV Polska profesjonalna firma specjalizująca się w doradztwie i budowie systemów telewizji hotelowej w zakresie: - Pole antenowe - Budowa i konfiguracja stacji czołowej - Sprzedaż i montaż telewizorów hotelowych - Serwis instalacji antenowo telewizyjnej
ASSA ABLOY Opening Solutions Poland ASSA ABLOY Opening Solutions Poland
Światowy lider w zakresie rozwiązań kontroli dostępu
Grupa ASSA ABLOY powstała w 1994 roku w wyniku połączenia spółek ASSA w Szwecji i ABLOY w Finlandii. Od tamtej pory spółka ASSA ABLOY przeobraziła się ze spółki regionalnej w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą ok. 51 000 osób i prowadzącą działalność w ponad 70 krajach.
Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o.
Sejfy
Początki HARTMANN TRESORE sięgają daleko wstecz – firmę założono przed ponad 150 laty w Wewer (obecnie dzielnica Paderborn w Nadrenii-Północnej Westfalii) pierwotnie jako kuźnię i ślusarnię.
Neosystem Sp. z o.o. Neosystem Sp. z o.o.
Systemy telewizji hotelowej , Telewizory Hotelowe , Monitory , Infokioski
NEOSYSTEM to lider wśród dostawców telewizji hotelowej, uzdrowiskowej i szpitalnej. Oferujemy niezawodną, kompleksową i nowoczesną telewizję, Internet i usługi multimedialne dla obiektów.
VITPOL Rozwiązania dla Hoteli VITPOL Rozwiązania dla Hoteli
Rozwiązania dla hoteli
Firma VITPOL, została założona w 1999 roku i od tego czasu uczestniczyła w realizacjach wielu tematów związanych z dostawą oraz uruchamianiem rozwiązań dla hoteli. Od początku swojej działalności, stawiamy na najwyższy profesjonalizm zarówno naszych usług, jak też oferowanych produktów.
AJ Plus Jerzy Pajewski AJ Plus Jerzy Pajewski
Kompleksowe rozwiązania IT dla branży HORECA, ERP, kasy fiskalne, sprzęt IT
AJ Plus z siedzibą w Krakowie powstała w 1997 roku. Specjalizujemy się w markowym sprzęcie IT, systemach klasy ERP, rozwiązaniach dla branży hotelarsko – gastronomicznej Horeca i medycyny. Dystrybuujemy i prowadzimy sprzedaż markowego sprzętu komputerowego i peryferiów na terenie całej Pols
AJO & ROBIN SZAFRUGA SPÓŁKA JAWNA AJO & ROBIN SZAFRUGA SPÓŁKA JAWNA
Twoje marzenie, a nasze wyposażenie
Stawiamy na wysoką jakość, konkurencyjną cenę oraz niezawodność w użytkowaniu
InHotel InHotel
Telewizory hotelowe, zamki hotelowe na kartę, minibary, sejfy...
Specjalizujemy się w dostarczaniu oraz konfigurowaniu systemów hotelowych. Mamy do zaoferowania kompleksowe rozwiązania oraz wyposażenie dla hoteli, pensjonatów i biur.
INSPIRA Izabela Markowska INSPIRA Izabela Markowska
Wyposażenie gastronomii
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, a także do zapoznania się z naszymi poradnikami. Nie wiesz co powinieneś wybrać by zacząć zabawę z Latte Art? Jak działa Aeropress? Czy masz wszystkie niezbędne produkty do zrobienia pysznego drinka? To i więcej znajdziecie w naszych poradnikach!
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Wstęp

Minibar, mający najczęściej postać szafki, w której znajduje się lodówka, szklanki, napoje i przekąski spotkamy obecnie w większości pokoi hotelowych. Niekiedy wyposażony jest on dodatkowo w zestaw do kawy i herbaty - ekspres, zaparzacz lub czajnik. W każdym hotelu czterogwiazdkowym w Polsce obowiązkiem właściciela jest zadbać o to, aby w każdym pokoju znalazła się lodówka.

Może on występować samodzielnie lub jako wydzielona część biurka lub szafy. Minibary mają różną pojemność, mieszczącą się najczęściej w granicach ok. 30-50 litrów. To przeważnie małe szafki, w których zamontowano chłodziarkę absorpcyjną zapewniającą bezgłośną pracę.

Rozbudowane minibary są wyposażone również w shaker do drinków i pojemnik na lód, dostępny przeważnie w automatach umieszczonych na piętrach hotelu. Główną zaletą minibaru jest to, że goście mają do niego dostęp w dowolnym momencie.

Wybór produktów w minibarze

W standardowym minibarze znajdziemy najczęściej małe butelki wody mineralnej i soków, a także alkoholi, od piwa przez wino, na mocniejszych trunkach kończąc. Trafimy tam także na słone i słodkie przekąski - orzeszki ziemne, chipsy, czekolada i batoniki. W niektórych hotelach oprócz napoi i przekąsek znajdziemy także przybory toaletowe i inne gadżety.

Nowe trendy. 

W minibarach coraz częściej oprócz znanych marek jak Pringles czy Snickersy, pojawiają się również produkty ekologiczne i lokalne przekąski. Hotelowi goście są coraz bardziej otwarci na degustację zdrowych chipsów owocowych czy przekąsek lokalnego wytwórcy. Chętniej sięgają po kraftowe piwa z małych browarów, których nie mają okazji spotkać nigdzie indziej. Dostępność tego typu produktów w hotelowych minibarach znajduje ekonomiczne uzasadnienie. Gość jest gotowy zapłacić więcej za lokalne i ekologiczne produkty ponieważ często po prostu nie zna ich cen w sklepach.

Każdy luksusowy hotel to także luksusowe wyposażenie minibaru. Znajdziemy w nich droższe gatunki wina, whisky oraz szampana. Właściciele takich hoteli starają się sprostać gustom gości w kwestii rodzaju wody mineralnej. Minibary są na bieżąco uzupełniane, ale w niektórych hotelach, po opróżnieniu minibaru, do dyspozycji gości pozostaje pusta lodówka.

Ceny w minibarze

Z racji tego, że klient ma bardzo łatwy dostęp do świeżych i schłodzonych produktów, ceny w minibarze są często kilkukrotnie wyższe niż w lokalnych sklepach.

Rachunek za korzystanie z minibaru

Obsługa hotelowa uzupełnia minibar przeważnie codziennie, notując, co kupili poszczególni goście. W nowoczesnych minibarach znajdziemy elektroniczne czujniki rejestrujące każdy wyjęty produkt. System dolicza wszystko do rachunku, który gość płaci w momencie wymeldowania z hotelu. Co ciekawe, opłata nie nalicza się w sytuacji, w której dany produkt wróci na miejsce w określonym czasie (np. 45 sekund). 

Bezpłatny minibar

W wybranych hotelach goście mogą korzystać z całego asortymentu minibaru bezpłatnie. Gama dostępnych produktów w zależności od standardu hotelu może ograniczać się jedynie do napojów bezalkoholowych i piwa.

Czy minibar jest koniecznym wyposażeniem?

Minibarki są wymagane w hotelach pięciogwiazdkowych. W miejscowościach wypoczynkowych minibar lub lodówka powinny się znaleźć w każdym hotelu czterogwiazdkowym (zgodnie z załącznikiem nr 1 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 roku w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których świadczone są usługi hotelarskie).

Ceny, Kosztorysy, Promocje - Minibary Hotelowe

Jeśli interesują Cię oferty na Minibary Hotelowe do Hotelu, Pensjonatu, Apartamentów, szukasz porad,  to skontaktuj się ze Specjalistami od minibarów hotelowych. Otrzymasz fachową pomoc w wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania. Poznasz aktualne terminy realizacji i ceny. Handlowcy skontaktują się z Tobą, przesyłając swoje oferty.

Dzięki Zwiadowcy możesz oszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne przeglądanie ogłoszeń. 

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Korzystanie z naszego serwisu:
 •  100% darmowe i niezobowiązujące
 •  Brak obowiązku zamawiania

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.

Minibary hotelowe * Lodówki hotelowe * Minibary dla hoteli * Chłodziarki hotelowe * Chłodziarki dla hoteli * Minibary absorpcyjne * witryny hotelowe * barki hotelowe * Minibary Hotelowe Do Zabudowy

Spis treści
Posiadamy 53 zarejestrowanych firm
oferujących Minibary hotelowe
Zapytaj o ceny i koszty

Oferujesz Minibary hotelowe?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.