Minibary hotelowe. Najlepsze Oferty, Wybór Minibarów 2024 roku.
Otrzymaj kilka ofert od firm - Zaoszczędź do 30%
54 firm w tej kategorii
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

24.04.2024 | autor: Anita Wysocka | PRZECZYTASZ W 5 minut

Szukasz Najlepszych Ofert na Minibary Hotelowe?

Wyślij zapytanie do różnych Dostawców Minibarów Hotelowych, aby otrzymać bezpłatne propozycje i skorzystać z atrakcyjnych ofert. Porównaj funkcjonalność, jakość i wsparcie techniczne, wybierając idealnego dostawcę minibarów dla Twojego hotelu. Sprawdź, który dostawca oferuje najlepsze produkty i warunki współpracy.

Twoje zapytanie trafia bezpośrednio do dostawców, a oni niezobowiązująco przesyłają swoje oferty, bez żadnych opłat czy prowizji z Twojej strony.

Wyślij Bezpłatne Zapytanie

Minibary hotelowe: Udogodnienie dla gościa, wyzwanie dla hotelarza

Minibary hotelowe to jedno z tych udogodnień, które nie tylko ułatwiają podróżującym relaks w komfortowych warunkach, ale również dodają prestiżu miejscu zakwaterowania. Wyobraź sobie powrót do pokoju po długim dniu zwiedzania lub spotkań biznesowych, a tu czeka na Ciebie zimne piwo, ulubiony napój czy mała przekąska. To właśnie magiczny świat minibarów, małych schowków z przysmakami i napojami, które potrafią poprawić nastrój każdemu gościowi.

Ale co sprawia, że te niewielkie szafki, często umieszczane w narożniku pokoju, budzą takie emocje?

Dla wielu osób minibary symbolizują luksus, wygodę i troskę o szczegóły. Dla innych są to drobne przyjemności, które pozwalają poczuć się wyjątkowo i sprawiają, że pobyt w hotelu jest bardziej komfortowy.

Z perspektywy hotelarza, minibary stanowią jednak nie tylko źródło dodatkowych przychodów, ale również wyzwanie w zakresie logistyki, zarządzania i dostosowywania oferty do różnorodnych potrzeb gości. Jakie produkty włączyć do asortymentu? W jaki sposób dbać o świeżość produktów? Jak kontrolować i zaktualizować ceny? To tylko niektóre z pytań, które muszą zostać rozważone podczas planowania i prowadzenia działalności związanej z minibarami.

Otrzymaj wyceny minibarów hotelowych od firm

Jeśli potrzebujesz większej liczby minibarów hotelowych, zapraszamy do skorzystania z platformy Zwiadowca.pl, gdzie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów możesz porównać oferty różnych dystrybutorów.

Aby otrzymać precyzyjną wycenę, musisz uwzględnić swoje wymagania dotyczące ilości, parametrów, terminów dostawy i innych szczegółów w zapytaniu ofertowym. Na szczęście, Zwiadowca oferuje gotowe formularze, które ułatwią i przyspieszą proces składania zapytania.

Po otrzymaniu odpowiedzi od różnych oferentów, warto dokładnie przeanalizować oferty pod kątem ceny, jakości, dostępności i innych ważnych czynników, aby wybrać najlepszą ofertę. Przed podjęciem decyzji, warto jednak dokładnie zweryfikować warunki umowy przed jej podpisaniem.

Korzystanie z portalu Zwiadowca jest całkowicie bezpłatne, a szeroki wybór oferentów minibarów hotelowych pozwala na znalezienie najlepszej oferty.

Pytania i odpowedzi

Czym różni się minibar tradycyjny od cyfrowego?

Minibary tradycyjne bazują na fizycznym zaopatrzeniu szafki w produkty, które goście mogą konsumować wedle własnego uznania. W przypadku minibarów cyfrowych, zaopatrzenie jest monitorowane za pomocą czujników i systemów elektronicznych, które rejestrują konsumpcję produktów w czasie rzeczywistym, umożliwiając automatyczną kalkulację kosztów oraz powiadamianie personelu o konieczności uzupełnienia zapasów.

Jakie są główne wyzwania związane z utrzymaniem minibarów w ekologiczny sposób?

Jednym z głównych wyzwań jest minimalizowanie marnotrawstwa produktów, które nie zostaną spożyte przed upływem ich daty ważności. Ponadto, stosowanie ekologicznych opakowań, unikanie jednorazowych plastików oraz promowanie lokalnych produktów pomaga w redukcji śladu węglowego. Integracja zrównoważonych praktyk wymaga też stałej edukacji personelu oraz dostawców.

Czy istnieją alternatywy dla tradycyjnych minibarów w hotelach?

Tak, niektóre hotele decydują się na utworzenie centralnych punktów z przekąskami i napojami, dostępnych dla gości przez całą dobę. W takim modelu goście mogą wybierać spośród szerszej oferty produktów, często w bardziej konkurencyjnych cenach. Inne hotele wprowadzają systemy zamawiania produktów na pokój za pomocą aplikacji lub telefonu.

Jakie produkty cieszą się największą popularnością w minibarach na świecie?

Chociaż asortyment zależy od lokalizacji hotelu i jego klienteli, pewne produkty zdają się być uniwersalnie popularne. Należą do nich napoje alkoholowe, takie jak mini butelki wódki, whisky czy wina, napoje bezalkoholowe, słodycze, chipsy, orzechy i lokalne specjały. W niektórych krajach popularne są też produkty regionalne, odzwierciedlające kulturę danego miejsca.

Czy istnieją praktyki zapobiegania nadużyciom związanym z minibarami?

Oczywiście, wiele hoteli implementuje systemy kontroli, aby zapobiegać potencjalnym nadużyciom. Do takich praktyk należą regularne sprawdzanie zawartości minibarów przez personel, korzystanie z czujników w minibarach cyfrowych oraz umieszczanie informacji dla gości o konsekwencjach uszkodzenia czy kradzieży produktów. W niektórych przypadkach hotele mogą też wymagać od gości depozytu w celu pokrycia potencjalnych strat związanych z minibarem.

Wybór minibaru hotelowego

Minibar, mający najczęściej postać szafki, w której znajduje się lodówka, szklanki, napoje i przekąski spotkamy obecnie w większości pokoi hotelowych. Niekiedy wyposażony jest on dodatkowo w zestaw do kawy i herbaty - ekspres, zaparzacz lub czajnik. W każdym hotelu czterogwiazdkowym w Polsce obowiązkiem właściciela jest zadbać o to, aby w każdym pokoju znalazła się lodówka.

Może on występować samodzielnie lub jako wydzielona część biurka lub szafy. Minibary mają różną pojemność, mieszczącą się najczęściej w granicach ok. 30-50 litrów. To przeważnie małe szafki, w których zamontowano chłodziarkę absorpcyjną zapewniającą bezgłośną pracę.

Rozbudowane minibary są wyposażone również w shaker do drinków i pojemnik na lód, dostępny przeważnie w automatach umieszczonych na piętrach hotelu. Główną zaletą minibaru jest to, że goście mają do niego dostęp w dowolnym momencie.

Wybór produktów w minibarze

W standardowym minibarze znajdziemy najczęściej małe butelki wody mineralnej i soków, a także alkoholi, od piwa przez wino, na mocniejszych trunkach kończąc. Trafimy tam także na słone i słodkie przekąski - orzeszki ziemne, chipsy, czekolada i batoniki. W niektórych hotelach oprócz napoi i przekąsek znajdziemy także przybory toaletowe i inne gadżety.

Nowe trendy. 

W minibarach coraz częściej oprócz znanych marek jak Pringles czy Snickersy, pojawiają się również produkty ekologiczne i lokalne przekąski. Hotelowi goście są coraz bardziej otwarci na degustację zdrowych chipsów owocowych czy przekąsek lokalnego wytwórcy. Chętniej sięgają po kraftowe piwa z małych browarów, których nie mają okazji spotkać nigdzie indziej. Dostępność tego typu produktów w hotelowych minibarach znajduje ekonomiczne uzasadnienie. Gość jest gotowy zapłacić więcej za lokalne i ekologiczne produkty ponieważ często po prostu nie zna ich cen w sklepach.

Każdy luksusowy hotel to także luksusowe wyposażenie minibaru. Znajdziemy w nich droższe gatunki wina, whisky oraz szampana. Właściciele takich hoteli starają się sprostać gustom gości w kwestii rodzaju wody mineralnej. Minibary są na bieżąco uzupełniane, ale w niektórych hotelach, po opróżnieniu minibaru, do dyspozycji gości pozostaje pusta lodówka.

Ceny w minibarze

Z racji tego, że klient ma bardzo łatwy dostęp do świeżych i schłodzonych produktów, ceny w minibarze są często kilkukrotnie wyższe niż w lokalnych sklepach.

Rachunek za korzystanie z minibaru

Obsługa hotelowa uzupełnia minibar przeważnie codziennie, notując, co kupili poszczególni goście. W nowoczesnych minibarach znajdziemy elektroniczne czujniki rejestrujące każdy wyjęty produkt. System dolicza wszystko do rachunku, który gość płaci w momencie wymeldowania z hotelu. Co ciekawe, opłata nie nalicza się w sytuacji, w której dany produkt wróci na miejsce w określonym czasie (np. 45 sekund). 

Bezpłatny minibar

W wybranych hotelach goście mogą korzystać z całego asortymentu minibaru bezpłatnie. Gama dostępnych produktów w zależności od standardu hotelu może ograniczać się jedynie do napojów bezalkoholowych i piwa.

Czy minibar jest koniecznym wyposażeniem?

Minibarki są wymagane w hotelach pięciogwiazdkowych. W miejscowościach wypoczynkowych minibar lub lodówka powinny się znaleźć w każdym hotelu czterogwiazdkowym (zgodnie z załącznikiem nr 1 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 roku w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których świadczone są usługi hotelarskie).

Pięć Kluczowych Korzyści ze Stosowania Minibarów Hotelowych dla Hotelarzy

 • Zwiększanie dochodów: Minibary w pokojach hotelowych są dodatkowym źródłem przychodów dla hotelarzy. Goście często korzystają z nich dla wygody, gotowi zapłacić premium za dostęp do napojów i przekąsek bez konieczności opuszczania pokoju.
 • Poprawa doświadczenia gości: Minibary mogą dodatkowo zwiększyć satysfakcję gości, oferując wygodę i luksus. Goście docenią możliwość natychmiastowego dostępu do napojów czy przekąsek, szczególnie po długiej podróży lub późnym przyjeździe.
 • Personalizacja oferty: Minibary umożliwiają personalizację oferty dla gości. Na przykład, hotele mogą dostosować zawartość minibaru do preferencji klienta, oferując lokalne produkty, zdrowe przekąski czy specjalne napoje.
 • Dodatkowa usługa: Minibary są często postrzegane jako element luksusu i mogą przyczynić się do pozytywnego wizerunku hotelu. Mogą stanowić też dodatkowy argument dla gości przy wyborze konkretnego hotelu.
 • Wykorzystanie przestrzeni: Minibary są zazwyczaj niewielkie i mogą być łatwo umieszczone w istniejącym pokoju hotelowym, wykorzystując przestrzeń, która inaczej mogłaby pozostać niewykorzystana.

Cena minibarów hotelowych

Cena minibarów hotelowych zależy od kilku czynników.

Pierwszym z nich jest ich wielkość i pojemność, ponieważ większe minibary zazwyczaj są droższe. Innym ważnym czynnikiem jest jakość wykonania i materiały użyte do produkcji minibaru. Wysokiej jakości modele z trwałych materiałów będą droższe, ale będą również bardziej wytrzymałe i dłużej posłużą.

Innym czynnikiem, który wpływa na cenę minibarów, jest ich wyposażenie. Minibary wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne odmrażanie, systemy chłodzenia lub zamki, będą droższe. Z kolei modele bardziej podstawowe i proste w obsłudze będą tańsze.

Przy zakupie minibaru hotelowego ważne jest również zwrócenie uwagi na jego energooszczędność i hałas generowany podczas pracy. Bardziej energooszczędne modele zazwyczaj są droższe, ale pozwolą na zaoszczędzenie na rachunkach za energię elektryczną. Minibary o niższym poziomie hałasu będą bardziej komfortowe dla gości i zapewnią im spokojny pobyt.

Ostatecznie, przed zakupem minibaru hotelowego warto również sprawdzić opinie innych hotelarzy, którzy już korzystają z danego modelu. Dzięki temu można poznać ich doświadczenia z użytkowania i dowiedzieć się, czy dany minibar spełnił ich oczekiwania

Szukasz Najlepszych Ofert na Minibary Hotelowe?

Wyślij zapytanie do różnych Dostawców Minibarów Hotelowych, aby otrzymać bezpłatne propozycje i skorzystać z atrakcyjnych ofert. Porównaj funkcjonalność, jakość i wsparcie techniczne, wybierając idealnego dostawcę minibarów dla Twojego hotelu. Sprawdź, który dostawca oferuje najlepsze produkty i warunki współpracy.

Twoje zapytanie trafia bezpośrednio do dostawców, a oni niezobowiązująco przesyłają swoje oferty, bez żadnych opłat czy prowizji z Twojej strony.

Wyślij Bezpłatne Zapytanie

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Możesz podać dodatkowe uwagi

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.

Minibary hotelowe w Zwiadowca

MILSYSTEM HORECA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ MILSYSTEM HORECA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Meble do sal konferencyjnych, restauracyjnych i bankietowych
Nasza firma funkcjonuje na rynku meblowym od początku lat 90. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy firmą znaną i rozpoznawaną na rynku oraz umocniło nas na pozycji lidera w branży.
ABILINE POLAND Sp z o. o. ABILINE POLAND Sp z o. o.
Kontrola dostępu/Automatyka hotelowa/Akustyka
Stawiamy na bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą z 20-sto letnim doświadczeniem na rynku HoReCa. Wyposażyliśmy już setki obiektów w Polsce i zagranicą. Jako bezpośredni importer i producent urządzeń dla rynku HoReCa gwarantujemy wysoką jakość za korzystną cenę oraz serwis i ciągłość utrzymania oferty!
WH Plus Producent Mebli WH Plus Producent Mebli
Meble hotelowe
Firma WH Plus od drugiej połowy lat 90-tych, zajmuje się produkcją i handlem elementami wyposażenia obiektów hotelowych. Przez ten okres zdołaliśmy nabrać dużego doświadczenia i orientacji w potrzebach naszych klientów. O naszym doświadczeniu świadczy bogata lista realizacji i uzyskanych referencji.
GAMUL Sp. z o.o. GAMUL Sp. z o.o.
GAMUL Sp. z o.o.
Zabezpieczamy i automatyzujemy najem krótkoterminowy. * cyfryzacja hotelu, SPA, basenu i restauracji * systemy zamków do apartamentów i hoteli * systemy zarządzania ogrzewaniem, klimatyzacją i prądem w apartamentach i na hotelach * Systemy bezprzewodowe offline i online * oprogramowanie do hoteli
InHotel InHotel
Telewizory hotelowe, zamki hotelowe na kartę, minibary, sejfy...
Specjalizujemy się w dostarczaniu oraz konfigurowaniu systemów hotelowych. Mamy do zaoferowania kompleksowe rozwiązania oraz wyposażenie dla hoteli, pensjonatów i biur.
ASSA ABLOY Opening Solutions Poland ASSA ABLOY Opening Solutions Poland
Światowy lider w zakresie rozwiązań kontroli dostępu
Grupa ASSA ABLOY powstała w 1994 roku w wyniku połączenia spółek ASSA w Szwecji i ABLOY w Finlandii. Od tamtej pory spółka ASSA ABLOY przeobraziła się ze spółki regionalnej w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą ok. 51 000 osób i prowadzącą działalność w ponad 70 krajach.
Instalsat Instalsat
Dostawca telewizji hotelowej oraz wyposażenia dla hoteli
Firma INSTALSAT istnieje i działa nieprzerwanie od 1981 roku. Jest jednym z pionierów branży TV SAT w Polsce. Podstawową działalnością firmy jest kompleksowe wykonawstwo systemów teletechnicznych.
Lanwar Lanwar
Kosmetyki hotelowe, galanteria hotelowa, wyposażenie hoteli.
Kosmetyki hotelowe, galanteria hotelowa, wyposażenie hoteli, personalizacja, ekologiczne kosmetyki hotelowe, marki: Guerlain, Azzaro, Yves Rocher. Żele do dezynfekcji rąk z certyfikatem, płyny do dezynfekcji powierzchni, stacje do dezynfekcji rąk, ochrona przed koronawirusem.
BH Wandex BH Wandex
Nowoczesne urządzenia elektroniczne dla hoteli i restauracji
Firma BH WANDEX od wielu lat zajmuje się wyposażeniem hoteli oraz restauracji w nowoczesne urządzenia elektroniczne. Nasi klienci znajdują się również w Rosji, Czechach, Austrii, Anglii i we Francji.
Skander Wyposażanie Firm Skander Wyposażanie Firm
Dostarczymy to co potrzebujesz
Działamy nieprzerwanie od 2006 roku. Spośród bardzo wielu producentów na rynku krajowym i zagranicznym, pomagamy wybrać naszym kontrahentom właściwy produkt. Współpracujemy z licznymi wytwórcami z Polski i Europy.
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Minibary hotelowe w Zwiadowca

KREATOR WNĘTRZ Bartosz Jagodziński KREATOR WNĘTRZ Bartosz Jagodziński
Projektowanie hoteli, biur, pensjonatów.
Od ponad 19 lat zajmujemy się projektowaniem wnętrz obiektów hotelowych i gastronomicznych. Służymy projektem, doradztwem, kompleksową obsługą z nadzorem i koordynacją.
Gip Sp. z o.o. Gip Sp. z o.o.
Systemy hotelowe i gastronomiczne
Firma powstała w 1989 roku jako pionier na rynku oprogramowania hotelowego. Obecnie z systemów GiP korzysta kilkuset klientów, zarówno pojedyncze hotele, restauracje jak i obiekty sieciowe. GiP tworzą profesjonaliści, którzy pomogą wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.
Profi-T Katarzyna Czubała-Badora Profi-T Katarzyna Czubała-Badora
Wyposażenie obiektów noclegowych
Profi-T Katarzyna Czubała-Badora to firma ze Śląska. Jest firmą wywodzącą się z Class-Mebel, założonego przez obecną właścicielkę.
MTJLUX INWESTYCJE SP. Z O.O. MTJLUX INWESTYCJE SP. Z O.O.
Dystrybutor drzwi, systemów aluminiowych i paneli dekoracyjnych
Zajmujemy się aranżacją wnętrz, oraz ich kompleksowym wyposażaniem. W obszarze aktywności firmy pozostają przede wszystkim obiekty świadczące usługi hotelarskie. Nasze realizacje to m.in. Hotel Prezydent w Krynicy-Zdroju,  Hotel Trio w Białystok, Marine Hotel w Kołobrzegu, Club Welles & ...
Początki HARTMANN TRESORE sięgają daleko wstecz – firmę założono przed ponad 150 laty w Wewer (obecnie dzielnica Paderborn w Nadrenii-Północnej Westfalii) pierwotnie jako kuźnię i ślusarnię.
Vesstige Vesstige
TAPETY I WYKŁADZINY OBIEKTOWE, NADRUKI WIELKOFORMATOWE
Już przeszło 10 LAT współpracujemy z naszymi klientami dostarczając im NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI rozwiązań w zakresie tapetowania ścian i wykładania podłóg.
UPC Polska Sp. z o.o. UPC Polska Sp. z o.o.
Kompleksowe rozwiązania dla hoteli: telewizja, internet, usługi głosowe
UPC jest częścią Liberty Global, światowego lidera w dziedzinie dostarczania usług telewizji i szerokopasmowego Internetu. Liberty Global inwestuje w infrastrukturę i rozwiązania, które pozwalają Klientom grupy w pełni korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań rewolucji cyfrowej.
Neosystem Sp. z o.o. Neosystem Sp. z o.o.
Systemy telewizji hotelowej , Telewizory Hotelowe , Monitory , Infokioski
NEOSYSTEM to lider wśród dostawców telewizji hotelowej, uzdrowiskowej i szpitalnej. Oferujemy niezawodną, kompleksową i nowoczesną telewizję, Internet i usługi multimedialne dla obiektów.
Fast IT Solutions Sp. z o.o. Fast IT Solutions Sp. z o.o.
Fast IT Solutions - dostawca, integrator rozwiązań IT i wyposażenia dla Hoteli.
Fast IT istnieje od 1995 roku i od samego początku działalności koncentruje się na obsłudze klientów w zakresie integracji systemów i rozwiązań informatycznych. Do grona naszych Klientów należą duże krajowe i międzynarodowe przedsiębiorstwa, a także średniej wielkości firmy i instytucje.
VITPOL Rozwiązania dla Hoteli VITPOL Rozwiązania dla Hoteli
Rozwiązania dla hoteli
Firma VITPOL, została założona w 1999 roku i od tego czasu uczestniczyła w realizacjach wielu tematów związanych z dostawą oraz uruchamianiem rozwiązań dla hoteli. Od początku swojej działalności, stawiamy na najwyższy profesjonalizm zarówno naszych usług, jak też oferowanych produktów.
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.