Minibary hotelowe. Dostawcy horeca 2022
Porównaj oferty 55 firm w kategorii Minibary hotelowe
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

15.06.2022 | autor: Michał Focal | PRZECZYTASZ W 5 minut

Wstęp

Minibar, mający najczęściej postać szafki, w której znajduje się lodówka, szklanki, napoje i przekąski spotkamy obecnie w większości pokoi hotelowych. Niekiedy wyposażony jest on dodatkowo w zestaw do kawy i herbaty - ekspres, zaparzacz lub czajnik. W każdym hotelu czterogwiazdkowym w Polsce obowiązkiem właściciela jest zadbać o to, aby w każdym pokoju znalazła się lodówka.

Może on występować samodzielnie lub jako wydzielona część biurka lub szafy. Minibary mają różną pojemność, mieszczącą się najczęściej w granicach ok. 30-50 litrów. To przeważnie małe szafki, w których zamontowano chłodziarkę absorpcyjną zapewniającą bezgłośną pracę.

Rozbudowane minibary są wyposażone również w shaker do drinków i pojemnik na lód, dostępny przeważnie w automatach umieszczonych na piętrach hotelu. Główną zaletą minibaru jest to, że goście mają do niego dostęp w dowolnym momencie.

Wybór produktów w minibarze

W standardowym minibarze znajdziemy najczęściej małe butelki wody mineralnej i soków, a także alkoholi, od piwa przez wino, na mocniejszych trunkach kończąc. Trafimy tam także na słone i słodkie przekąski - orzeszki ziemne, chipsy, czekolada i batoniki. W niektórych hotelach oprócz napoi i przekąsek znajdziemy także przybory toaletowe i inne gadżety.

Nowe trendy. 

W minibarach coraz częściej oprócz znanych marek jak Pringles czy Snickersy, pojawiają się również produkty ekologiczne i lokalne przekąski. Hotelowi goście są coraz bardziej otwarci na degustację zdrowych chipsów owocowych czy przekąsek lokalnego wytwórcy. Chętniej sięgają po kraftowe piwa z małych browarów, których nie mają okazji spotkać nigdzie indziej. Dostępność tego typu produktów w hotelowych minibarach znajduje ekonomiczne uzasadnienie. Gość jest gotowy zapłacić więcej za lokalne i ekologiczne produkty ponieważ często po prostu nie zna ich cen w sklepach.

Każdy luksusowy hotel to także luksusowe wyposażenie minibaru. Znajdziemy w nich droższe gatunki wina, whisky oraz szampana. Właściciele takich hoteli starają się sprostać gustom gości w kwestii rodzaju wody mineralnej. Minibary są na bieżąco uzupełniane, ale w niektórych hotelach, po opróżnieniu minibaru, do dyspozycji gości pozostaje pusta lodówka.

Ceny w minibarze

Z racji tego, że klient ma bardzo łatwy dostęp do świeżych i schłodzonych produktów, ceny w minibarze są często kilkukrotnie wyższe niż w lokalnych sklepach.

Rachunek za korzystanie z minibaru

Obsługa hotelowa uzupełnia minibar przeważnie codziennie, notując, co kupili poszczególni goście. W nowoczesnych minibarach znajdziemy elektroniczne czujniki rejestrujące każdy wyjęty produkt. System dolicza wszystko do rachunku, który gość płaci w momencie wymeldowania z hotelu. Co ciekawe, opłata nie nalicza się w sytuacji, w której dany produkt wróci na miejsce w określonym czasie (np. 45 sekund). 

Bezpłatny minibar

W wybranych hotelach goście mogą korzystać z całego asortymentu minibaru bezpłatnie. Gama dostępnych produktów w zależności od standardu hotelu może ograniczać się jedynie do napojów bezalkoholowych i piwa.

Czy minibar jest koniecznym wyposażeniem?

Minibarki są wymagane w hotelach pięciogwiazdkowych. W miejscowościach wypoczynkowych minibar lub lodówka powinny się znaleźć w każdym hotelu czterogwiazdkowym (zgodnie z załącznikiem nr 1 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 roku w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których świadczone są usługi hotelarskie).

55 firm w kategorii Minibary hotelowe w Zwiadowca

HOTELPARTNER24 HOTELPARTNER24
Meble do sal konferencyjnych, restauracyjnych i bankietowych
Nasza firma funkcjonuje na rynku meblowym od początku lat 90. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy firmą znaną i rozpoznawaną na rynku oraz umocniło nas na pozycji lidera w branży.
abiLine Polska sp. z o.o.sp.j. abiLine Polska sp. z o.o.sp.j.
Kontrola dostępu/Automatyka hotelowa/Akustyka
Stawiamy na bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą z 20-sto letnim doświadczeniem na rynku HoReCa. Wyposażyliśmy już setki obiektów w Polsce i zagranicą. Jako bezpośredni importer i producent urządzeń dla rynku HoReCa gwarantujemy wysoką jakość za korzystną cenę oraz serwis i ciągłość utrzymania oferty!
HTV Polska HTV Polska
HTV Polska profesjonalna firma specjalizująca się w doradztwie i budowie systemów telewizji hotelowej w zakresie: - Pole antenowe - Budowa i konfiguracja stacji czołowej - Sprzedaż i montaż telewizorów hotelowych - Serwis instalacji antenowo telewizyjnej
ASSA ABLOY Opening Solutions Poland ASSA ABLOY Opening Solutions Poland
Światowy lider w zakresie rozwiązań kontroli dostępu
Grupa ASSA ABLOY powstała w 1994 roku w wyniku połączenia spółek ASSA w Szwecji i ABLOY w Finlandii. Od tamtej pory spółka ASSA ABLOY przeobraziła się ze spółki regionalnej w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą ok. 51 000 osób i prowadzącą działalność w ponad 70 krajach.
Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o.
Sejfy
Początki HARTMANN TRESORE sięgają daleko wstecz – firmę założono przed ponad 150 laty w Wewer (obecnie dzielnica Paderborn w Nadrenii-Północnej Westfalii) pierwotnie jako kuźnię i ślusarnię.
Neosystem Sp. z o.o. Neosystem Sp. z o.o.
Systemy telewizji hotelowej , Telewizory Hotelowe , Monitory , Infokioski
NEOSYSTEM to lider wśród dostawców telewizji hotelowej, uzdrowiskowej i szpitalnej. Oferujemy niezawodną, kompleksową i nowoczesną telewizję, Internet i usługi multimedialne dla obiektów.
SEGAL Sp. z o.o. Sp.k. SEGAL Sp. z o.o. Sp.k.
Zamki hotelowe i biurowe na kartę lub kod
Od ponad 10 lat zajmujemy się montażem i serwisem zamków na karty zbliżeniowe oraz kody. Jesteśmy autoryzowanym partnerem m.in. takich firm jak Tayama, Be-Tech, e-LOCK. Realizujemy wdrożenia systemu kontroli dostępu w biurowcach oraz obiektach hotelowych, posiadających od kilku do kilkuset drzwi.
InHotel InHotel
Telewizory hotelowe, zamki hotelowe na kartę, minibary, sejfy...
Specjalizujemy się w dostarczaniu oraz konfigurowaniu systemów hotelowych. Mamy do zaoferowania kompleksowe rozwiązania oraz wyposażenie dla hoteli, pensjonatów i biur.
Instalsat Instalsat
Dostawca telewizji hotelowej oraz wyposażenia dla hoteli
Firma INSTALSAT istnieje i działa nieprzerwanie od 1981 roku. Jest jednym z pionierów branży TV SAT w Polsce. Podstawową działalnością firmy jest kompleksowe wykonawstwo systemów teletechnicznych.
VITPOL Rozwiązania dla Hoteli VITPOL Rozwiązania dla Hoteli
Rozwiązania dla hoteli
Firma VITPOL, została założona w 1999 roku i od tego czasu uczestniczyła w realizacjach wielu tematów związanych z dostawą oraz uruchamianiem rozwiązań dla hoteli. Od początku swojej działalności, stawiamy na najwyższy profesjonalizm zarówno naszych usług, jak też oferowanych produktów.
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Korzystanie z naszego serwisu:
 •  100% darmowe i niezobowiązujące
 •  Brak obowiązku zamawiania

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.
Spis treści
Posiadamy 55 zarejestrowanych firm
oferujących Minibary hotelowe
Zapytaj o ceny i koszty

Oferujesz Minibary hotelowe?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.