Galanteria Hotelowa
Otrzymaj Najlepsze Oferty od Firm
44 firm w tej kategorii
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

20.12.2022 | autor: Administrator | PRZECZYTASZ W 2 min

Galanteria hotelowa - zaopatrz hotel, pensjonat

Pokoje hotelowe o określonym standardzie powinny zawierać pewne elementy wyposażenia. To wymóg wytycznych dotyczących standardu pokojów hotelowych. Nie chodzi tu jednak o spełnienie wymogów prawnych. Raczej o zapewnienie komfortu, wygody i odpowiedniej obsługi hotelowych gości. Przyjeżdżając do hotelu goście spodziewają się, że w standardzie znajdą się miękkie ręczniki z nadrukowanym logo hotelu, papeteria, stojaki na ubrania czy spersonalizowane filiżanki z zestawu kawowego. Brak tych elementów wyposażenia może wpłynąć nie tylko na niezadowolenie gości ale i późniejszą negatywną opinię o samym pobycie.

Dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości galanterię hotelową?

Tym, co może wpłynąć na decyzję o opinii i zadowoleniu z pobytu jest wygoda i funkcjonalność hotelowego wyposażenia. Drobne elementy, mające uprzyjemnić pobyt i pomóc w najprostszych czynnościach okazują się istotne dla komfortowego pobytu gości.

Stylowe produkty dobrej jakości dają gościom odwiedzającym nasz hotel poczucie zaopiekowania i świadomości przebywania w obiekcie o wysokim standardzie. Ludzie lubią otaczać się estetycznymi i starannie wykonanymi rzeczami, ponieważ sprawia im to przyjemność. Pamiętajmy, że wygląd to jedno, ale równie ważna jest funkcjonalność. Jeśli stojak na ubrania nie spełnia swojej podstawowej funkcji to nie na wiele się zda, nawet jeśli będzie ładnie wyglądał. Produkty powinniśmy zatem wybierać według prostego klucza łączącego estetykę wykonania z użytecznością. Zanim kupimy większą partię produktów opłaca się przetestować dany model i przekonać się, czy sprawdza się w częstym użytkowaniu.

Decydując się na produkty do wyposażenia pokojów hotelowych powinniśmy zwracać uwagę na ich trwałość. Te dobrej jakości mają dłuższą żywotność i na dłużej zachowają estetyczny wygląd. Może to jednak wymagać większych nakładów finansowych, ale z czasem inwestycja ta zwróci się nam z nawiązką. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji produktów możemy skutecznie przedłużyć ich trwałość i atrakcyjny wygląd.

Decydując się na produkty do wyposażenia pokojów hotelowych powinniśmy zwracać uwagę na ich trwałość. Te dobrej jakości mają dłuższą żywotność i na dłużej zachowają estetyczny wygląd. Może to jednak wymagać większych nakładów finansowych, ale z czasem inwestycja ta zwróci się nam z nawiązką. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji produktów możemy skutecznie przedłużyć ich trwałość i atrakcyjny wygląd.

W kategorii galanterii hotelowej znajdą się m.in.:

Wieszaki i stojaki hotelowe - wykonane z drewna, są zarówno trwałe jak i atrakcyjne wizualnie. To wyposażenie sprawdza się przede wszystkim w dużych obiektach przyjmujących klientów biznesowych. Warto również zadbać o stojak na bagaż, który powinniśmy umieścić w recepcji hotelowej. Nie tylko goście biznesowi docenią możliwość rozpakowania podręcznego bagażu i powieszenia marynarki tak, aby się nie pogniotła. Drewniane stojaki i wieszaki hotelowe są dostępne w kilku kolorach więc bez trudu da się je dopasować do wystroju każdego wnętrza.

Długopisy i ołówki dla hoteli - papeteria i przybory piśmiennicze to rzeczy bardzo chętnie zabierane przez gości na koniec pobytu w hotelu. Jest to świetna forma promocji marki, więc warto wykorzystać dostępną na nich przestrzeń na reklamę, dodając spersonalizowane nadruki na długopisach, ołówkach i notatnikach.

Kapcie hotelowe - to element, który w dużym stopniu przyczynia się do wywołania uczucia komfortu w hotelowym pokoju. Są wygodne do noszenia zarówno w pokoju jak i w strefie SPA.

Szczotki do ubrań - okazują się niezwykle przydatnym wyposażeniem pokoju. To detal pozwalający gościom utrzymać elegancki i schludny wygląd ich ubrań.

Informatory łazienkowe i zawieszki - elementy ułatwiające komunikację obsługi hotelu z gośćmi pokojów. To jasne i czytelne komunikaty dotyczące potrzeby wymiany ręczników i bielizny pościelowej, mające wpływ na ilość rzeczy, które trzeba oddać do pralni. To z kolei przekłada się na regularne koszty prania.

Torba na brudną bieliznę - znajdą zastosowanie w każdym hotelu oferującym usługę prania odzieży.

Czepek kąpielowy w folii - ten produkt służący do ochrony włosów w trakcie kąpieli powinien znaleźć się w każdej hotelowej łazience. Jest również ważnym elementem wyposażenia gabinetu masażu.

W przypadku większości produktów do hotelu mamy możliwość umieszczenia na opakowaniach kosmetyków własnego logotypu. Nasze logo może znaleźć się też na drobym wyposażeniu. Pamiętajmy, że zamawiając produkty z dedykowanymi nadrukami, konieczne może być określenie minimum logistycznego zależnego od rodzaju produktu.

Warto pamiętać o tym, że drobne akcesoria wyposażenia hotelowego to istotny element funkcjonalności danego obiektu, mający zarazem wpływ na komfort pobytu gości.

Szukasz wykonawcy lub dostawcy? Chcesz otrzymać kosztorys i poznać aktualne ceny? 

Zwiadowca działa w oparciu o odwrócony model serwisu ogłoszeniowego. Polega to na tym, że to zleceniodawca informuje, jaką usługę lub dostawę chce zlecić, a specjaliści kontaktują się z nim w kwestii jej realizacji. Oferenci i wykonawcy skontaktują się ze zleceniodawcą, przesyłając swoje oferty. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut.

Dzięki Zwiadowcy możesz oszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne przeglądanie ogłoszeń. 

Zleceniodawca nie ponosi żadnych kosztów związanych z przesłaniem zapytania.

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Korzystanie z naszego serwisu:
 •  100% darmowe i niezobowiązujące
 •  Brak obowiązku zamawiania

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.
Spis treści
Posiadamy 44 zarejestrowanych firm
oferujących Galanteria hotelowa
Zapytaj o ceny i koszty

Oferujesz Galanteria hotelowa?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.