Telewizory hotelowe
Otrzymaj Najlepsze Oferty od Firm
76 firm w tej kategorii
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

22.06.2022 | autor: Administrator | PRZECZYTASZ W 3 minuty

Porównanie cen i kosztów Telewizorów Hotelowych

 1. Szukasz ofert na Łóżka Telewizory do Hotelu, Pensjonatu, Hostelu, Apartamentowca?

 2. Złóż zapytanie, a firmy oferujące Telewizory hotelowe same prześlą Ci najnowsze oferty

Zwiadowca działa w oparciu o odwrócony model serwisu ogłoszeniowego. Polega to na tym, że to poszukujący informuje, jaką usługę lub dostawę chce zlecić, a oferenci i wykonawcy kontaktują się ze zleceniodawcą, przesyłając swoje oferty.  Dzięki Zwiadowcy możesz oszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne przeglądanie ogłoszeń i wysyłanie pojedyńczych zapytań.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące

76 firm w kategorii Telewizory hotelowe w Zwiadowca

HTV Polska HTV Polska
HTV Polska profesjonalna firma specjalizująca się w doradztwie i budowie systemów telewizji hotelowej w zakresie: - Pole antenowe - Budowa i konfiguracja stacji czołowej - Sprzedaż i montaż telewizorów hotelowych - Serwis instalacji antenowo telewizyjnej
Neosystem Sp. z o.o. Neosystem Sp. z o.o.
Systemy telewizji hotelowej , Telewizory Hotelowe , Monitory , Infokioski
NEOSYSTEM to lider wśród dostawców telewizji hotelowej, uzdrowiskowej i szpitalnej. Oferujemy niezawodną, kompleksową i nowoczesną telewizję, Internet i usługi multimedialne dla obiektów.
VITPOL Rozwiązania dla Hoteli VITPOL Rozwiązania dla Hoteli
Rozwiązania dla hoteli
Firma VITPOL, została założona w 1999 roku i od tego czasu uczestniczyła w realizacjach wielu tematów związanych z dostawą oraz uruchamianiem rozwiązań dla hoteli. Od początku swojej działalności, stawiamy na najwyższy profesjonalizm zarówno naszych usług, jak też oferowanych produktów.
AJ Plus Jerzy Pajewski AJ Plus Jerzy Pajewski
Kompleksowe rozwiązania IT dla branży HORECA, ERP, kasy fiskalne, sprzęt IT
AJ Plus z siedzibą w Krakowie powstała w 1997 roku. Specjalizujemy się w markowym sprzęcie IT, systemach klasy ERP, rozwiązaniach dla branży hotelarsko – gastronomicznej Horeca i medycyny. Dystrybuujemy i prowadzimy sprzedaż markowego sprzętu komputerowego i peryferiów na terenie całej Pols
InHotel InHotel
Telewizory hotelowe, zamki hotelowe na kartę, minibary, sejfy...
Specjalizujemy się w dostarczaniu oraz konfigurowaniu systemów hotelowych. Mamy do zaoferowania kompleksowe rozwiązania oraz wyposażenie dla hoteli, pensjonatów i biur.
MME - Media Management Europe MME - Media Management Europe
Licencje na kanały telewizyjne
Media Management Europe oferuje bogaty wybór najpopularniejszych światowych kanałów telewizyjnych. Nasza oferta skierowana jest do obiektów hotelowych, restauracyjnych, rekreacyjno-sportowych itp.
Lechpol Electronics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Lechpol Electronics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Systemy elektroniczne rtv, telewizory hotelowe
Firma LECHPOL powstała w 1990 roku. Wówczas na małą skalę rozpoczęliśmy import i dystrybucję urządzeń, podzespołów i części elektronicznych. Z roku na rok rozbudowujemy firmę i jej magazyny, zatrudniamy coraz większą liczbę osób, poszerzamy asortyment oferowanych towarów, wprowadzamy nowe marki.
HOX Sp. z o.o. HOX Sp. z o.o.
Monitory profesjonalne i interaktywne
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą monitorów profesjonalnych i interaktywnych.
PHU BMS SP J Z Bielecki
RTV, AGD, Meble, oświetlenie, komputery, urządzenia gastronomiczne
Sklep „BMS”, znajdujący się na ulicy Staszica w Kwidzynie od ponad 25 lat dostarcza sprzęt do Państwa domów. Lodówki, pralki, zmywarki, telewizory, systemy HI- FI, meble i oświetlenie znanych i sprawdzonych producentów.
Instalsat Paweł Filipowski Instalsat Paweł Filipowski
Dostawca telewizji hotelowej oraz wyposażenia dla hoteli
Firma INSTALSAT istnieje i działa nieprzerwanie od 1981 roku. Jest jednym z pionierów branży TV SAT w Polsce. Podstawową działalnością firmy jest kompleksowe wykonawstwo systemów teletechnicznych.
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Wstęp

W ofercie RTV znajdziemy nie tylko telewizory przeznaczone do użytku domowego, ale także te przeznaczone specjalnie do hoteli. Różnią się one parametrami technicznymi i funkcjami, dlatego kupując TV czy celujemy w sprzęt do domowego zacisza czy ten, który będzie stanowił istotny element hotelowego obiektu.

Obecnie telewizor w hotelu to równie ważny element wyposażenia jak łóżko, prysznic oraz telefon. Często staje się pierwszym elementem z którym hotelowy gość wchodzi w interakcję tuż po wejściu do pokoju. Bez względu na to czy gościem jest podróżujący służbowo biznesmen czy rodzina z dziećmi przebywająca na wakacjach - w wolnych chwilach wszystkim zdarza się szukać rozrywki w hotelowym TV. To sprawia, że telewizor hotelowy stanowi jeden z elementów decydujących o tym, jakie wrażenie wywoła pokój na gościu. Zastanówmy się jaki model wybrać, aby to wrażenie było jak najlepsze.

Przydatne funkcje

Kupując telewizor do hotelu powinniśmy przede wszystkim sprawdzić, czy jest on przeznaczony do instalacji w tego typu obiektach. Telewizory hotelowe pod wieloma względami różnią się od tych, które znajdziemy w domach.

Systemowe telewizory hotelowe umożliwiają interaktywną interakcję z gośćmi. Obsługa hotelu jest w stanie przygotować indywidualne powitanie każdego gościa, które wyświetli się na ekranie telewizora w jego pokoju, co automatycznie wpływa na zwiększenie więzi i wzrost dobrego samopoczucia. Dodatkowo telewizor hotelowy umożliwia kontakt z obsługą, podgląd historii rachunku a nawet wymeldowanie z pokoju.

Telewizor hotelowy nie jest już tylko elementem dodatkowej rozrywki dla zabicia czasu. Jest dodatkowym kanałem komunikacji z obsługą hotelu. Pełni także rolę dodatkowej platformy sprzedaży.

Goście oczekują aby w pokojach hotelowych znalazły się inteligentne interaktywne rozwiązania. Smart TV stanowi obecnie standard. Podobnie rzecz ma się z rozmiarami ekranów. Telewizor 40 to już niezbędne minimum, telewizory 55-calowe w hotelach cztero- i pięciogwiazdkowych również nikogo nie dziwią. Z kolei w pokojach o podwyższonym standardzie trafimy na TV w rozmiarze 65 cali.

Platforma AndroidTV pozwala na zaimplementowanie interaktywnych rozwiązań dopasowanych do typu gości i specyfiki hotelu zgodnie z wytycznymi zarządzającego hotelem.

System interaktywny umożliwia dynamiczą promocję usług hotelowych, zwiększa guest experience oraz generuje dodatkowe przychody. Każdy odbiornik telewizyjny przeznaczony do instalacji w hotelowym pokoju powinien być wyposażony w funkcję blokady maksymalnej głośności, aby nie przeszkadzać innym gościom nocującym w hotelu. Ponadto istotna jest opcja włączenia płatnych kanałów na życzenie. Warto aby telewizor hotelowy posiadał zabezpieczenie przed kradzieżą.

Obok podstawowych funkcji trybu hotelowego jak kanał/plansza/ekran powitalny, ograniczenie głośności, blokada menu, klonowanie USB oraz zabezpieczenie antykradzieżowe baterii, równie ważna powinna być dla nas gwarancja door to door.

Telewizor powinien przede wszystkim bezproblemowo działać w sytuacji, w której często zmieniają się jego użytkownicy. Pamiętajmy, że różni goście mają różne preferencje oglądania telewizji, od języka do tematyki oglądanych kanałów.

Bardzo ważna jest również ochrona prywatności. Istotne aby telewizor po każdym indywidualnym ustawieniu przez gościa hotelu, wracał później do ustawień domyślnych bez konieczności ingerencji hotelowej obsługi. Wszystkie ustawienia, a zwłaszcza logi i hasło z aplikacji smart powinny być chronione, a następnie usuwane po wymeldowaniu gościa.

Wybrane funkcje hotelowe

 • możliwość wyświetlenia po uruchomieniu odbiornika planszy powitalnej z logo obiektu oraz wiadomości powitalnej dla gościa
 • możliwość stworzenia listy kanałów z połączenia źródeł analogowych, cyfrowych i satelitarnych,
 • blokada ustawień telewizora (strojenie odbiornika, zmiana jasności i kontrastu),
 • wbudowany zegar,
 • funkcja klonowania ustawień (ustawienie listy kanałów, parametrów obrazu, następnie skopiowanie ustawień na przenośną pamięć USB i wgranie ich w ciągu kliku sekund do pozostałych odbiorników)
 • kompatybilność z interaktywnymi systemami telewizji hotelowej.

Kluczowe parametry

To co wpływa na komfort oglądania telewizji, to w dużej mierze wielkość ekranu. Dopasowując przekątną ekranu telewizora hotelowego, należy wziąć pod uwagę miejsce, w którym zostanie on zamontowany i jaka będzie jego odległość od łóżka.

W małych pokojach doskonale sprawdzą się mniejsze telewizory. W pokojach o większej przestrzeni warto pokusić się o ekran o większej przekątnej, nie zapominając jednocześnie o uwzględnieniu minimalnej odległości telewizora od oglądającego. W przypadku telewizorów hotelowych o przekątnej 32 cali minimalna odległość od łóżka powinna wynosić 1,25 m. Ważne aby było możliwe objęcie wzrokiem całości obrazu w trakcie oglądania TV. Widzowie mają wtedy nie tylko większą przyjemność z oglądania ulubionych filmów i seriali, ale także znacznie mniej męczy się wzrok. Analogicznie sprawa wygląda z jakością samego obrazu. Jakość 4K zapewni z pewnością wyższy komfort oglądania niż Full HD.

Ceny, Kosztorysy, Promocje - Telewizory Hotelowe

Jeśli interesują Cię oferty na Telewizory do Hotelu, Pensjonatu, Hostelu szukasz porad, to skontaktuj się ze Specjalistami od telewizorów hotelowych. Otrzymasz fachową pomoc w wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania. Poznasz aktualne terminy dostawy i ceny. Handlowcy skontaktują się z Tobą, przesyłając swoje oferty.

Dzięki Zwiadowcy możesz oszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne przeglądanie ogłoszeń. 

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Korzystanie z naszego serwisu:
 •  100% darmowe i niezobowiązujące
 •  Brak obowiązku zamawiania

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.

telewizory hotelowe * telewizory hotelowe DVB T2 * telewizory komercyjne i hotelowe * telewizory hotelowe Samsung * telewizory hotelowe LG * telewizory hotelowe Manta * telewizory hotelowe Sharp * telewizor Z Trybem Hotelowym * telewizory hotelowe iBeeQ * profesjonalne telewizory hotelowe * telewizory hotelowe 32 cale * telewizory hotelowe 40 cali * telewizory hotelowe 50 cali

Spis treści
Posiadamy 76 zarejestrowanych firm
oferujących Telewizory hotelowe
Zapytaj o ceny i koszty

Oferujesz Telewizory hotelowe?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.