Łóżko hotelowe dostawka. Dostawka składana
Otrzymaj kilka ofert od firm - Zaoszczędź do 30%
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

31.12.2022 | autor: Administrator | PRZECZYTASZ W 2 minuty

Dostawki hotelowe

Dostawka hotelowa, niezbędny element wyposażenia hoteli i pensjonatów, powinna znaleźć się w każdym obiekcie noclegowym. Pozwala ona na zakwaterowanie większej liczby osób, niż zakładano. To rozwiązanie docenią z pewnością rodziny podróżujące z dziećmi, którym dodatkowe łóżko umożliwi komfortowy wypoczynek.

Dostawki hotelowe idealnie sprawdzają się w okresie wakacji i ferii zimowych, a także jesienią, kiedy organizuje się szkolenia i konferencje. W takich przypadkach dostawka hotelowa, czyli łóżko składane, staje się jedyną opcją zapewniającą natychmiast dodatkowe, komfortowe miejsca noclegowe.

Dostawki składane i wysuwane

Na rynku znajdziemy dostawki składane z materacem piankowym, chowane po złożeniu do schowka oraz łóżka z wysuwaną dostawką, umożliwiające łączenie i rozdzielanie dostawki z łóżkiem górnym. W dostawce składanej z materacem piankowych łóżko po złożeniu przechodzi w tzw. tryb jezdny, co pozwala bez użycia siły łatwo wsunąć je do schowka.

Jeśli chodzi o łóżko z wysuwaną dostawką, to samo w sobie rozwiązuje ono problem dostawek. Produkt skonstruowano tak, by razem z górnym łóżkiem tworzył całość o identycznym standardzie. Dzięki możliwości rozdzielania i łączenia górnego łóżka z dostawką przestrzeń pod łóżkiem górnym jest maksymalnie wykorzystana.

W ekskluzywnych hotelach istotny jest efekt wizualny, podobnie jak będące stale na widoku meble hotelowe. Dostawka hotelowa powinna zatem pasować stylistycznie do aranżacji danego wnętrza, a przy tym być łatwa w obsłudze. Powinna sobie z nią poradzić jedna osoba. Mobilne łóżko powinno być też łatwe w transporcie.

Przy zakupie warto sprawdzić trwałość poszczególnych elementów, czyli materaca, metalowego stelaża, amortyzatorów oraz montowanych opcjonalnie doczepianych kółek.

Poza dostawką hotelową, oferowaną najczęściej w wymiarach 200 cm x 80 cm x 30 cm (odpowiednio: długość, szerokość i grubość), warto kupić również odpowiednią bieliznę pościelową. Dobrze, żeby prześcieradło i poszewka wykonane były z tego samego materiału i miały ten sam kolor. Goście z pewnością docenią tak dopracowane detale.

Składane dostawki hotelowe i łóżka dziecięce – dlaczego warto je mieć?

Bardzo często okazuje się, że dokonując rezerwacji w ostatniej chwili, goście decydują się przyjechać w większej grupie niż planowali. W przypadku braku miejsc noclegowych dobrą opcją jest zaoferowanie dostawki w formie wygodnego łóżka dla dziecka lub dostawienie składanej sofy. Taka możliwość zwiększa atrakcyjność samego hotelu. Ponadto dostawienie dodatkowego miejsca do spania umożliwia bardziej efektywne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni.

Szukasz wykonawcy lub dostawcy? Chcesz otrzymać kosztorys i poznać aktualne ceny? 

Zwiadowca działa w oparciu o odwrócony model serwisu ogłoszeniowego. Polega to na tym, że to zleceniodawca informuje, jaką usługę lub dostawę chce zlecić, a specjaliści kontaktują się z nim w kwestii jej realizacji. Oferenci i wykonawcy skontaktują się ze zleceniodawcą, przesyłając swoje oferty. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut.

Dzięki Zwiadowcy możesz oszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne przeglądanie ogłoszeń. 

Zleceniodawca nie ponosi żadnych kosztów związanych z przesłaniem zapytania.

Zobacz w jakich jeszcze zapytaniach możmy Ci pomóc: Meble hotelowe czy Wyposażenie gastronomii

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Możesz podać dodatkowe uwagi

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.
Spis treści
Dostawki hotelowe
Zapytaj o ceny i koszty

Oferujesz Dostawki hotelowe?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.