Budowa basenu hotelowego. Porady, wybór wykonawcy basenu w 2024 roku
Otrzymaj kilka ofert od firm - Zaoszczędź do 30%
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

22.02.2024 | autor: Robert Szymczak | PRZECZYTASZ W 4 minuty

Szukasz Najlepszych Ofert na Budowę Basenu?

Wyślij zapytanie do różnych Wykonawców Basenów, aby otrzymać bezpłatne propozycje i skorzystać z atrakcyjnych ofert. Porównaj style, techniki wykonania i wsparcie po budowie, wybierając idealnego wykonawcę do zrealizowania Twojego projektu basenu. Sprawdź, który wykonawca oferuje najlepsze rozwiązania i warunki współpracy.

Twoje zapytanie trafia bezpośrednio do wykonawców, a oni niezobowiązująco przesyłają swoje oferty, bez żadnych opłat czy prowizji z Twojej strony.

Wyślij Bezpłatne Zapytanie

Cena budowy basenu hotelowego

Koszt budowy basenu hotelowego zależy przede wszystkim od wymiarów (powierzchnia lustra wody), standardu wykonania (rozwiązania materiałowe i instalacyjne) i funkcji towarzyszących. Warto pamiętać, że basen hotelowy to przedsięwzięcie o charakterze komercyjnym, ma więc być rentowny, co oznacza, że przychody z użytkowania basenu powinny pokryć koszty jego budowy, koszty eksploatacji, a także przynosić zyski. Koszt budowy basenu powinien zatem być rozsądnie uzasadniony w wiarygodnym i realnym biznesplanie. Nie można mówić o uniwersalnej recepcie na idealny basen hotelowy. O jego budowie i tym, czy będzie on opłacalną inwestycją decyduje głównie rachunek ekonomiczny. W miejscowościach turystycznych hotele potrzebują basenów, by móc sprostać oczekiwaniom gości oraz być konkurencyjne wobec innych tego typu obiektów.

Otrzymaj aktualną ofertę i kosztorys na budowę basenu dzięki Zwiadowca.pl

Jeśli planujesz budowę basenu, warto wziąć pod uwagę wiele czynników, które wpływają na ich cenę i jakość. Platforma Zwiadowca.pl może pomóc w znalezieniu najlepszej oferty, umożliwiając porównanie ofert różnych wykonawców i dystrybutorów.

Przy składaniu zapytania ofertowego należy uwzględnić różne elementy kosztów budowy basenu, takie jak wybór materiałów, wymiary basenu, rodzaj instalacji, itp. Dzięki gotowym formularzom Zwiadowcy proces składania zapytania ofertowego jest prosty i szybki.

Po otrzymaniu odpowiedzi od różnych wykonawców, warto dokładnie przeanalizować oferty pod kątem ceny, jakości, dostępności i innych ważnych czynników. Przed podjęciem decyzji warto też dokładnie zweryfikować warunki umowy przed jej podpisaniem.

Korzystanie z platformy Zwiadowca.pl jest całkowicie bezpłatne, a szeroki wybór wykonawców basenów pozwala na znalezienie najlepszej oferty. Dzięki Zwiadowca.pl możesz otrzymać aktualną ofertę i kosztorys na budowę basenu, który spełni Twoje wymagania i będzie dostosowany do Twojego budżetu.

Budowa basenu

Basen to niezbędny element wyposażenia każdego obiektu SPA & Wellness oraz większości obiektów kwalifikowanych do wyższej kategorii. W odróżnieniu do basenów publicznych nie służy do pływania, a do odpoczynku. Ma to wpływ na jego wymiary, głębokość, a także aranżację przestrzeni wokół basenu i rozmieszczenie dodatkowych atrakcji.

W hotelowym SPA z basenu często korzystają osoby, które nie potrafią pływać, ale mają ochotę poprzebywać w wodzie lub w jej pobliżu, co pozytywnie i uspokajająco wpływa na ludzką psychikę. Z tego względu zaleca się, aby baseny hotelowe projektować w sposób uniemożliwiający przeprowadzanie w nich skomplikowanych ćwiczeń.

Maksymalna głębokość basenów w obiektach SPA to ok. 150 cm. W praktyce jednak rzadko przekracza 135-140 cm. Charakter rekreacyjny tego typu obiektów podkreśla często ich nieregularny kształt, z wyraźnie wydzielonymi częściami dla użytkowników różnego typu. Powierzchnia lustra wody waha się przeważnie od 50 m2 (sporadycznie zdarzają się mniejsze) do maksymalnie 150 m2. Uzależnione jest to od wielkości obiektu oraz koncepcji właściciela. Przykładowe wymiary basenów hotelowych to: 10 x 5 m, 2 x 6 m i 15 x 8 m. W zupełności wystarczy to do relaksacyjnego pływania lub przeprowadzenia ćwiczeń rehabilitacyjno-aerobowych dla nielicznej grupy osób. Wielkość sali basenowej jest zależna od usytuowania jej w przestrzeni hotelu. Najczęściej można znaleźć ją na parterze, a wyróżnia ją to, że jest znacznie wyższa od pozostałych pomieszczeń.

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Możesz podać dodatkowe uwagi

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.

Jakość wody

Każdy basen musi zawierać także tzw. podbasenie. To nic innego jak strefa techniczna z dostępem do całej instalacji. Umieszczone są w niej m.in. urządzenia technologii uzdatniania wody, w których stosuje się środki chemiczne, a to z wymaga zapewnienia przystosowanych do ich magazynowania pomieszczeń. Rola tego systemu polega na utrzymaniu jakości wody nadającej się do kąpieli, a zatem spełniającej warunki bakteriologiczne, termiczne (temperatura maksimum 28°C) oraz fizyczno-chemiczne. To jedno z największych wyzwań stojących przed basenem hotelowym. Pojawia się tutaj problem mętnej, zielonej lub mlecznej wody, podczas gdy zależy nam przecież na krystalicznie czystej, dobrze natlenionej i pozbawionej smaku i zapachu.

Okazuje się, że problem z utrzymaniem jakości wody w basenie to kwestia źle dobranego i wykonanego systemu uzdatniania. Pomiar jakości wody oraz proces dozowania chemii powinny przebiegać z użyciem urządzeń pracujących w sposób automatyczny, bez konieczności ciągłej manipulacji środkami chemicznymi, które są niebezpieczne dla pracownika. Niecki basenowe są najczęściej wyłożone specjalną ceramiką o właściwych parametrach technicznych, stosowaną w konstrukcjach żelbetowych. Na popularności zyskują także niecki ze stali nierdzewnej, które mocuje się do konstrukcji stalowej. W ten sposób udaje się połączyć najwyższe standardy budowlane z elegancją. Minimalny nakład pracy to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy, a stal nierdzewna łączy w sobie solidność i higieniczność, jest przy tym miła w doku, dzięki czemu stała się ponadczasowym materiałem budowlanym.

Z basenu korzystają przeważnie trzy grupy osób:

 • osoby pływające, dla których głębokość wody w basenie powinna wynosić od 0,9 do 1,25 m (za najbardziej odpowiednią głębokość uważa się w wielu basenach 1,40 m); 
 • dzieci, dla których organizuje się specjalne brodziki lub części wydzielone z ogólnej powierzchni basenu. Głębokość brodzików mieści się w granicach do 0,4 m. Dno i obrzeże takiego brodzika powinny być wyłożone szorstkimi płytkami terakotowymi. Powinno się w nich także przewidywać większą częstotliwość wymiany wody niż w basenie dla dorosłych; 
 • osoby niepływające, dla których wydzielona jest część basenu do przebywania w wodzie. Głębokość tej części mieści się w granicach 0,7-1,25 m. Różnice dna nie powinny przekraczać 8%, a na jednym z boków niecki powinny znaleźć się schody wejściowe o wysokości stopni do 15 cm.

Regulacje prawne

Właściciele obiektów hotelarskich chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom gości, bardzo często postanawiają stworzyć na terenie obiektu strefry wellness, których główną atrakcję stanowi basen lub jacuzzi. Planując budowę basenu oprócz rozwiązań technologicznych trzeba również mieć na uwadze regulacje prawne określające zasady prowadzenia i użytkowania basenu hotelowego.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że każdy obiekt mający przynajmniej jedną nieckę basenową, wyposażony w urządzenia sanitarne, szatnie oraz natryski został sklasyfikowany przez ustawodawcę jako pływalnia. Warto o tym pamiętać podejmując decyzję o budowie basenu rekreacyjnego, jacuzzi lub brodzika dla dzieci. Najważniejsza w tym zakresie jest ustawa o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych z 18 sierpnia 2011 r. Ustawa określa warunki bezpieczeństwa osób pływających, kąpiących się, uprawiających sport lub spędzających czas w sposób rekreacyjny na obszarze wodnym wraz ze wszelkimi tego konsekwencjami. Określa także definicję pływalni, którą w rozumieniu ustawy jest każdy obiekty kryty lub odkryty, z wodą przepływową, przeznaczony do pływania lub kąpieli, posiadający co najmniej jedną nieckę basenową, z trwałym brzegiem i dnem, wyposażony w urządzenia sanitarne, szatnie i natryski. Wedle tej definicji nawet obiekty, które nie są pływalniami w potocznym znaczeniu tego słowa możemy zakwalifikować jako pływalnie. Ustawodawca nie dołączył żadnego spisu obiektów będących pływalniami, co dało możliwość zastosowania definicji do wielu obiektów rekreacyjnych, w których znajduje się woda.

Jakie rodzaje basenów są najlepsze dla hoteli, apartamentów i spa?

Dla Hoteli: Baseny Betonowe i Baseny ze Stali Nierdzewnej

Baseny betonowe są idealne dla hoteli ze względu na ich trwałość i elastyczność projektową, pozwalającą tworzyć unikalne kształty i rozmiary. Są one doskonałe dla obiektów, które pragną wyróżnić się wyjątkowym designem. Baseny ze stali nierdzewnej oferują nowoczesny wygląd i są wyjątkowo odporne na korozję, co jest kluczowe w miejscach o intensywnym użytkowaniu.

Plusy:

 • Elastyczność w projektowaniu (betonowe).
 • Wysoka trwałość i odporność na korozję (stal nierdzewna).
 • Atrakcyjny wygląd i długowieczność.

Minusy:

 • Wyższe koszty budowy (betonowe).
 • Ograniczenia w personalizacji (stal nierdzewna).

Dla Apartamentów: Baseny Modułowe i Baseny z Paneli Prefabrykowanych

Baseny modułowe są idealnym rozwiązaniem dla apartamentów, oferując szybki montaż i efektywność kosztową. Ich prostota konstrukcji i łatwość w instalacji sprawiają, że są to popularne wybory w miejskich kompleksach mieszkaniowych. Baseny z paneli prefabrykowanych oferują podobne korzyści, z dodatkową możliwością nieco większej elastyczności w projektowaniu.

Plusy:

 • Szybka i łatwa instalacja.
 • Koszt-efektywność.
 • Dobra adaptacja do ograniczonej przestrzeni.

Minusy:

 • Ograniczenia w niestandardowych projektach.
 • Mniejsza trwałość w porównaniu do basenów betonowych.

Dla Spa: Baseny ze Stali Nierdzewnej i Baseny z Kompozytów

Baseny ze stali nierdzewnej są preferowane w spa ze względu na ich czysty, nowoczesny wygląd i minimalne wymagania konserwacyjne. Są idealne dla obiektów, które kładą nacisk na estetykę i higienę. Baseny z kompozytów oferują innowacyjne rozwiązania, takie jak łatwość formowania w unikalne kształty, co jest atrakcyjne dla spa poszukujących indywidualnych rozwiązań.

Plusy:

 • Nowoczesny design i łatwość utrzymania (stal nierdzewna).
 • Elastyczność w projektowaniu i lekkość konstrukcji (kompozyty).

Minusy:

 • Wyższe koszty inwestycyjne (stal nierdzewna).
 • Potencjalne ograniczenia w wielkości (kompozyty).

Budowa Basenów: Otrzymaj Bezpłatne Oferty od Różnych Wykonawców

Podczas planowania budowy basenu, kluczowe jest rozważenie wszystkich dostępnych opcji. Wysłanie bezpłatnego zapytania ofertowego do różnych wykonawców może przynieść wiele korzyści:

Porównanie Cen i Metod Budowy

Zbierając oferty od różnych firm, możesz porównać nie tylko ceny, ale również metody budowy, co pozwala na dokładne zrozumienie, co każdy z wykonawców ma do zaoferowania. To nieoceniona wiedza, która pomoże Ci podjąć świadomą decyzję o wyborze najlepszego rozwiązania w ramach Twojego budżetu.

Dostosowanie Projektu do Indywidualnych Potrzeb

Różni wykonawcy mogą proponować różnorodne projekty i rozwiązania techniczne. Dzięki zapytaniom ofertowym zyskujesz możliwość znalezienia wykonawcy, który najlepiej odpowie na Twoje indywidualne wymagania – czy to chodzi o unikalny design, specyficzne funkcje basenu, czy też preferencje materiałowe.

Oszczędność Czasu

Wysyłając jedno zapytanie do wielu wykonawców, oszczędzasz czas i wysiłek, który byłby potrzebny na osobne kontaktowanie się z każdym z nich. Jest to efektywny i wygodny sposób na zdobycie wszystkich niezbędnych informacji, bez konieczności przeglądania licznych ofert i stron internetowych.

Porównaj Oferty od Firm

Budowa basenów w Zwiadowca

ASPEKT INWESTYCJE Sp. z o.o ASPEKT INWESTYCJE Sp. z o.o
Sauny, baseny, spa
Stworzyliśmy firmę ASPEKT, aby pomóc Państwu maksymalnie wykorzystać czas przeznaczony na zdrowy relaks. W tym celu współpracujemy z wiodącymi firmami, dostarczając Państwu tylko sprawdzone i najlepsze rozwiązania.
AS Produkt AS Produkt
Baseny SPA Wellness
AS Produkt jest sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą, której głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej z funkcjonowaniem i powstawaniem obiektów Basenowych oraz SPA & Wellness.
Vital Sauna Sp. z o.o. Sp. k.
Wyposażenie spa & wellness
Jesteśmy producentem, a zarazem liderem w produkcji ekskluzywnych saun na rynku polskim oraz zagranicznym. Tworzymy sauny, sauny IR, łaźnie parowe, wypoczywalnie solne, groty solne a także groty lodowe. Ponadto oferujemy sprzęt fitness, wanny z hydromasażem, wyposażenie salonów odnowy bi...
Panda Group Sp. z o.o.
Panda Group Sp. z o.o.
Dowiedz się więcej oPANDA Group Od ponad 30lat wspieramy branżę beauty projektując i realizując najbardziej ergonomiczne, wykonane z najlepszych materiałów rozwiązania meblarskie. Zdobyliśmy uznanie zarówno mistrzów w branży beauty jak i tych, którzy rozpoczyn...
Wellpool Sp. z o.o.
Baseny, sauny, fontanny, projektowanie, realizacja, serwis,
Firma Wellpool. Sp. z o.o. To firma branży basenowej specjalizująca się w dostarczaniu : technologii uzdatniania wody dla basenów prywatnych, hotelowych i publicznych, technologii fontann, środków chemicznych do uzdatniania wody.
JP Spółka z.o.o
    Wyłąćzny przedstawiciel firmy Calorex w Polsce  -zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń do klimatyzacji hal basenowych, osuszania oraz odzysku ciepła. Posiadamy własne zaplecze techniczne oraz bardzo dobrze wyszkolony zespół architektów i instalator&oac...
Mawo Mawo
BASENY • SAUNY • ŁAŹNIE PAROWE • JACUZZI ® • WELLNESS&SPA • FONTANNY
MAWO istnieje od 1989 roku. Od początku istnienia głównym celem firmy było oferowanie wysokiej jakości wyrobów i kompleksowa obsługa Klientów - począwszy od doradztwa, przez projekt, sprzedaż oraz montaż i realizację.
Novellini Novellini
Wyposażenie łazienek
Filozofia produkcji firmy Novellini bazuje na rozumieniu rzeczywistych potrzeb Klienta. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań z wykorzystaniem naszego doświadczenia w różnych aspektach.
BedorfSPA Spółka Cywilna
BUDOWA BASENÓW Nasza specjalność to projektowanie oraz budowa basenów na indywidualne zamówienie. Tworzymy baseny o dowolnym rozmiarze i kształcie. Baseny budujemy wykorzystując bloczki polistyrenowe, które zbroimy stalą żebrowaną i uzupełniamy całą konstrukcję beto...
DREWNIANA OAZA WANNY SPA I SAUNY
Oferta DREWNIANE DOMY, WANNY Z HYDROMASAŻEM, BASENY, SAUNY STRONA GŁÓWNA - OFERTA WANNY SPA Z HYDROMASAŻEM DOMKI DO 35M2 BEZ POZWOLENIA DOMKI POWYŻEJ 35M2 DOMKI NARZĘDZIOWE BALIE OGRODOWE BASENY OGRODOWE DREWNIANE Rozumiemy, że każdy człowiek chce posiadać swoją oazę - sp...
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Możesz podać dodatkowe uwagi

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.

Budowa basenów w Zwiadowca

F.H.U Probex Katarzyna Jakobsze
Sprzęt do SPA
W naszym pełnym stresów życiu momenty spokoju są naprawdę cenne. Oderwanie się od przytłaczającego nas pędzącego świata pełnego zmartwień, niekończące się chwile spędzone z rodziną lub przyjaciółmi albo choćby sam na sam ze sobą na kontemplacji swojej duszy i swojego ciała&hell...
ForSpa Sp. z o.o. ForSpa Sp. z o.o.
Wyposażanie spa, kosmetyki spa, profesjonalne doradztwo.
ForSpa to firma rodzinna funkcjonująca od 2005 roku. Od początku istnienia kreuje trendy na polskim rynku kosmetyki profesjonalnej i spa wprowadzając światowej klasy marki kosmetyczne, oferując nowe terapie i zabiegi, a także wszechstronny konsulting.Promujemy również najlepsze światowe praktyki spa
Spa Serwis
Wyposażenie spa
Jesteśmy małą firmą serwisowo - handlową specjalizującą się w serwisowaniu oraz sprzedaży wieloosobowych wanien SPA oraz basenów kąpielowych. Działamy na terenie całego kraju. Zajmujemy się również unowocześnianiem, remontami oraz naprawami w/w wymienionego sprzętu znajdującego się ...
Fluidra Polska Sp. z o.o. Fluidra Polska Sp. z o.o.
Kompleksowe wyposażenie obiektów basenowych.
Fluidra Polska jest oddziałem międzynarodowego holdingu Fluidra założonego w Hiszpanii w 1969 roku. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą wszelkiego typu wyposażenia basenowego zarówno w obiektach publicznych, jak i prywatnych.
SPA-Project SPA-Project
Zabiegi i kosmetyki SPA, doradztwo, wyposażenie
SPA-Project jest firmą działającą na rynku usług i wyposażenia hotelowego SPA. Dział Spa nie ma przed nami tajemnic, a swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę przekazujemy inwestorom w formie doradztwa oraz profesjonalnego wyposażenia gabinetów zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. U...
Duit Sp. z o.o. Duit Sp. z o.o.
ROBOTY KOSZĄCE, ROBOTY DO BASENÓW I OKIEN
Chcąc jak najlepiej realizować potrzeby naszych klientów, w trakcie ponad 19 letniego funkcjonowania na rynku ogrodów mocno rozwinęliśmy nasze usługi w kierunku inteligentnych systemów automatycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, poszerzaniu asortymentu (automatyka naw...
BWI Consulting BWI Consulting
Budowa basenów, aquaparków, obiektów sportowych
Firma BWI Consulting oferuje usługi z zakresu doradztwa, projektowania i nadzoru budowy pływalni, basenów, Aquaparków i obiektów sportowych oraz technologii uzdatniania wody. Kadra zarządzająca posiada 18-sto letnie doświadczenie zawodowe, z czego 9-cio letnie bezpośrednio w branży basenowej.
ProZAD ProZAD
BASENY, ZADASZENIA BASENOWE i TARASOWE, PRZYKRYCIA i ROLETY BASENOWE
Witamy serdecznie.Oferujemy budowę profesjonalnych basenów w dowolnym rozmiarze i kształcie.Do każdego projektu podchodzimy indywidulanie, robimy oględziny u klienta i ustalamy wszystko w miejscu gdzie ma powstać basen. Konstrukcję niecki basenowej wykonujemy ze wzmocnionych dwu-gęstościow...
Klafs
My Sauna and Spa
Przedsiębiorstwo Klafs Saunabau GmbH & Co. KG istnieje od ponad 75 lat. Zostało założone w 1928 roku w Szczecinie przez Ericha Klafsa, który już w 1945 roku reaktywował je w Schwäbisch Hall. Erich Klafs bardzo wcześnie planował integrowanie saun z medycznymi od...
Vesstige Vesstige
TAPETY I WYKŁADZINY OBIEKTOWE, NADRUKI WIELKOFORMATOWE
Już przeszło 10 LAT współpracujemy z naszymi klientami dostarczając im NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI rozwiązań w zakresie tapetowania ścian i wykładania podłóg.
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Więcej poradników na podobny temat
22.02.2024Anita Matuszek

Budowa Basenów. Kompleksowy Przegląd Metod, Technologii i Najlepszych Firm Basenowych w 2024

Wybór odpowiedniej metody budowy basenu to decyzja, która wymaga starannego rozważenia szeregu czynników. Na początku warto zastanowić się, jaki cel ma spełniać basen. Czy będz...