Szafy chłodnicze. Porady, Wybór Szafy Chłodniczej w 2023 roku
Otrzymaj kilka ofert od firm - Zaoszczędź do 30%
196 firm w tej kategorii
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

27.06.2024 | autor: Anita Wysocka | PRZECZYTASZ W 3 minuty

Szukasz najlepszych ofert na szafy chłodnicze?

Wyślij zapytanie do różnych dostawców szaf chłodniczych, aby otrzymać bezpłatne propozycje i skorzystać z atrakcyjnych ofert. Porównaj jakość urządzeń, efektywność energetyczną oraz wsparcie po sprzedaży, wybierając idealnego dostawcę, który spełni specyficzne wymagania Twojej działalności. Sprawdź, który z dostawców oferuje najbardziej trwałe, niezawodne i nowoczesne rozwiązania w najlepszych warunkach współpracy.

Twoje zapytanie trafia bezpośrednio do dostawców, a oni niezobowiązująco przesyłają swoje oferty, bez żadnych opłat czy prowizji z Twojej strony.

Wyślij bezpłatne zapytanie

Szafy chłodnicze

Co to jest szafa chłodnicza? Najprościej możnaby ją określić jako profesjonalną lodówkę. Działa na podobnej zasadzie jak te, które mamy w domach, czyli przez cały czas. Różni się jednak kilkoma parametrami oraz budową. Przechowamy w niej produkty spożywcze takie jak mięso czy nabiał ale również dania gotowe, kanapki, desery i soki. Chłodziarka gastronomiczna jest jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia każdego lokalu, w którym świeżość produktów stawiana jest na pierwszym planie. Dzięki niej dbamy o wysoką jakość serwowanych potraw oraz o bezpieczeństwo klientów. Profesjonalne urządzenie chłodnicze oznacza także dużo mniejsze straty żywności.

Zastosowanie szaf chłodniczych w gastronomii

Wybierając szafę chłodniczą powinniśmy zastanowić się nad jej przeznaczeniem. Zupełnie inne wymagania stawiamy wobec małej chłodziarki na napoje ustawionej przy barze, a inne wobec tej, która posłuży do przechowywania mięsa w dużej restauracji.

Jeśli głównym zadaniem szafy chłodniczej ma być magazynowanie żywności na zapleczu gastronomicznym, to najistotniejsze będą jej funkcjonalność i wydajność. W pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na zakres temperatur. Powinien on być dostosowany do rodzaju przechowywanego jedzenia. Im szerszy zakres, tym więcej możliwości, a samo urządzenie jest bardziej uniwersalne. Szafa chłodnicza pozwoli nam regulować temperaturę w zakresie od 0 do 15o C, a nie tylko od 2 do 8o C, jak w domowej lodówce. Szafa mroźnicza pozwoli nam uzyskać temperaturę w zakresie od -14 do -28o C, czyli niższą niż w standardowych zamrażarkach gdzie jest to od -6 do -26o C.

Chłodziarki wykorzystywane w lokalach gastronomicznych są najczęściej wyposażone w prowadnice dostosowane do pojemników GN, a nie jak w cukiernictwie czy piekarnictwie, gdzie stosuje się standardowe półki o wymiarach 600x400 mm. Praktycznym rozwiązaniem okazują się szafy chłodnicze wjezdne, które nie wymagają przenoszenia pojemników i tac na czas chłodzenia. Stosuje się bowiem do tego celu specjalny wózek.

Przeszklone szafy chłodnicze sprawdzą się głównie w sklepach, restauracjach i barach. Umożliwiają one ekspozycję deserów, ciast, przekąsek oraz napojów butelkowanych. Cała zawartość szafy chłodniczej jest widoczna więc nie ma konieczności otwierania przeszklonych drzwi, co redukuje straty energii i obniża rachunki za prąd.

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Możesz podać dodatkowe uwagi

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.

Jak dobrać rozmiar szafy chłodniczej?

Na rynku znajdziemy chłodziarki o zróżnicowanych rozmiarach i pojemności. Dostępne są małe urządzenia podblatowe a także wielkie chłodziarki o pojemności powyżej 1000 litrów. Oczywiście rozmiar szafy chłodniczej należy dostosować do wielkości pomieszczenia oraz zapotrzebowania danego lokalu. Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę:

 • wymiary zewnętrzne - pozwolą określić ile miejsca zajmie dana chłodziarka
 • wymiary wewnętrzne - wskazują na wielkość komory chłodniczej
 • pojemność brutto - całkowita objętość komory chłodniczej wyrażona w litrach
 • pojemność netto - realna objętość komory chłodniczej, po odjęciu półek i pozostałych elementów wewnętrznych

Układ chłodzenia w szafie chłodniczej

Szafy chłodnicze stosowane w gastronomii różnią się także zastosowanym w nich układem chłodzenia. Wyróżniamy tu chłodzenie statyczne i dynamicze. Pierwsze stosowane jest najczęściej w tańszych chłodziarkach. Charakteryzuje się tym, że w komorze zachodzi jedynie naturalna konwekcja, a nie cyrkulacja powietrza. Oznacza to, że w górnej części urządzenia temperatura jest wyższa niż na spodzie. System ten określa się czasem chłodzeniem grawitacyjnym. Minusem chłodzenia statycznego jest bardzo szybkie ocieplanie powietrza w komorze podczas otwierania (szczególnie gdy chłodziarkę ustawimy w ciepłym pomieszczeniu). Niekiedy stosuje się układ statyczny wspomagany wentylatorem. Dzięki temu mamy tutaj namiastkę systemu cyrkulacji powietrza, którą zapewnia wbudowany wiatrak.

Chłodzenie dynamiczne, zwane również wymuszonym, jest o wiele lepszym i bardziej wydajnym rozwiązaniem. Specjalny system cyrkulacji powietrza zapewnia stabilną temperaturę wewnątrz chłodziarki nawet przy częstym otwieraniu drzwi. W momencie uchylenia drzwi urządzenie całkowicie blokuje ruch powietrza w komorze chłodniczej.

Na co zwrócić uwagę?

 • Wielkość - musi być dopasowana do przestrzeni, którą dysponujesz oraz rodzaju i ilości sprzedawanych produktów. 
 • Materiał wykonania – szafy ze stali nierdzewnej są bardzo wytrzymałe nawet przy intensywnej eksploatacji i łatwe w czyszczeniu. W sprzedaży można znaleźć też chłodziarki z obudową ze stali malowanej proszkowo. Mają one jednak mniejszą trwałość.
 • Rodzaj i rozstawienie półek - regulowane półki ze wspornikami ułatwią dopasowanie wnętrza do przechowywanych produktów. Szafy ekspozycyjne najlepiej wyposażyć w półki gęste, pozwalające ustawić asortyment o mniejszych wymiarach. 
 • Umiejscowienie agregatu (na górze lub na dole) - będzie to miało bezpośredni wpływ na Waszą pracę. Szafy z agregatem górnym są wyposażone w system automatycznego odparowania skroplin (nie trzeba pamiętać o jego opróżnianiu), półki rozmieszczone są niżej, co ułatwia przenoszenie produktów.
 • Poziom szumu – głośność pracy urządzenia może być bardzo uciążliwa w przypadku gdy urządzenie znajduje się na sali, a nie na zapleczu.
 • System No Frost – odpada konieczność rozmrażania szafy (w komorze nie gromadzi się szron).
 • Klasa energetyczna – określa zużycie energii przez chłodziarkę, co ułatwi oszacowanie wysokości rachunku za prąd.
 • Klasa klimatyczna – dzięki niej dowiemy się, w jakich temperaturach otoczenia urządzenie będzie działało prawidłowo i wydajnie.
 • Łatwość obsługi - tu znajdą się wszystkie elementy ułatwiające codzienne czynności. egulator temperatury z elektronicznym wyświetlaczem, sposób otwierania (uchwyty albo drzwi rozsuwane) i zamykania drzwi (drzwi samodomykające z odpowiednim zamkiem,  opcja montażu drzwi po lewej lub prawej stronie. 

Rodzaje chłodziwa w chłodziarkach gastronomicznych

Czynnik chłodniczy – rodzaje chłodziwa w chłodziarkach gastronomicznych

Czynnik chłodniczy (tzw. chłodziwo) jest niezbędny do właściwej i skutecznej pracy każdej chłodziarki sprężarkowej. Jest to gaz, który naprzemiennie skrapla się i paruje (dzięki działaniu kompresora), zmieniając przy tym temperaturę. Krążące w instalacji chłodniczej zimne chłodziwo absorbuje ciepło z otoczenia, co umożliwia schłodzenie powietrza w komorze.

Najbardziej rozpowszechnioną grupą czynników chłodniczych są freony, czyli związki węgla, fluoru i chloru. Stosuje się je w lodówkach i szafach chłodniczych ze względu na ich niepalność i nietoksyczność oraz wysoką wydajność. Freony występują w dwóch grupach.

Pierwsza to HCFC - freony, które w 2010 r. zostały zakazane przez Unię Europejską ze względu na ich niszczycielski wpływ na warstwę ozonową. Wycofano wówczas czynniki R22, R401a, R401b, R408a oraz R409. Zastąpiono je drugą grupą proekologicznych czynników HCF, bezpiecznych dla warstwy ozonowej. Mają one bardzo podobne właściwości do chłodziw z pierwszej grupy i dużo mniejsze ryzyko negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

O tym jak chłodziwo wpływa na środowisko naturalne decydują dwa wskaźniki:

 • ODP (ang. Ozone Depletion Potential) – potencjał niszczenia warstwy ozonowej,
 • GWP (ang. Global Warming Potential) – potencjał tworzenia efektu cieplarnianego.
 • Chłodziwa HCFC, HCF oraz (w nieco mniejszym stopniu) HFO zalicza się do grupy przyczyniającej się do wzrostu globalnego ocieplenia (GWP).
 • Czynniki CFC z kolei wyróżniają się wysokim współczynnikiem niszczenia warstwy ozonowej (ODP). Jeśli nie chcemy przyczyniać się od niszczenia środowiska naturalnego, warto zaopatrzyć się w chłodziarki z chłodziwem o niskich wskaźnikach ODP i GWP.

Obecnie wśród stosowanych czynników znajdziemy związki takie jak:

 • R134a (tetrafluoroetan) – powszechnie stosowany w urządzeniach domowych oraz profesjonalnych chłodziarkach. Jest dobrą alternatywą dla używanych kiedyś szkodliwych freonów, np. R22;
 • R290 (propan) – to substancja występująca naturalnie, niemająca negatwynego wpływu na warstwę ozonową i w nieznacznym stopniu wpływająca na wzrost globalnego ocieplenia. Jej minusem jest toksyczność oraz łatwopalność. W szafach chłodniczych stosuje się go w małej ilości, dlatego ryzyko wycieku lub wybuchu jest stosunkowo małe;
 • R600a (izobutan) – naturalny gaz często wykorzystywany w profesjonalnych szafach chłodniczych. Charakteryzuje się zerowym wskaźnikiem ODP i  niskim potencjałem GWP, co sprawia, że jest przyjazny środowisku.

Podsumowanie

Szafy chłodnicze odgrywają kluczową rolę w wielu sektorach przemysłu, w szczególności w branży gastronomicznej, farmaceutycznej oraz medycznej. Ich głównym zadaniem jest przechowywanie produktów w kontrolowanych, niskich temperaturach, zapewniając tym samym ich świeżość, bezpieczeństwo i odpowiednią jakość. Wykorzystanie tych urządzeń umożliwia skuteczne zarządzanie zapasami oraz optymalizację procesów, gwarantując jednocześnie przestrzeganie wszelkich norm i standardów związanych z przechowywaniem określonych produktów.

Przy wyborze odpowiedniej szafy chłodniczej warto uwzględniać nie tylko jej pojemność, ale również funkcjonalność, efektywność energetyczną oraz dostosowanie do konkretnych potrzeb. Nowoczesne szafy chłodnicze są wyposażone w zaawansowane systemy kontroli temperatury, alarmy ostrzegawcze oraz panele dotykowe, które umożliwiają łatwą i intuicyjną obsługę. Ponadto, rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że producenci coraz częściej oferują urządzenia o zwiększonej efektywności energetycznej, co przekłada się na niższe koszty eksploatacyjne oraz mniejszy wpływ na środowisko.

Właściwa konserwacja i dbałość o szafę chłodniczą są niezbędne, aby zapewnić jej długotrwałe i niezawodne działanie. Regularne czyszczenie, kontrola uszczelek czy sprawdzanie stanu elementów elektrycznych to podstawowe czynności, które pomagają w zachowaniu urządzenia w idealnym stanie. Inwestując w profesjonalną szafę chłodniczą, nie tylko zyskujemy pewność przechowywania produktów w odpowiednich warunkach, ale również podnosimy standard oraz efektywność działania naszego przedsiębiorstwa czy placówki.

Szukasz najlepszych ofert na szafy chłodnicze?

Wyślij zapytanie do różnych dostawców szaf chłodniczych, aby otrzymać bezpłatne propozycje i skorzystać z atrakcyjnych ofert. Porównaj jakość urządzeń, efektywność energetyczną oraz wsparcie po sprzedaży, wybierając idealnego dostawcę, który spełni specyficzne wymagania Twojej działalności. Sprawdź, który z dostawców oferuje najbardziej trwałe, niezawodne i nowoczesne rozwiązania w najlepszych warunkach współpracy.

Twoje zapytanie trafia bezpośrednio do dostawców, a oni niezobowiązująco przesyłają swoje oferty, bez żadnych opłat czy prowizji z Twojej strony.

Wyślij bezpłatne zapytanie

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Możesz podać dodatkowe uwagi

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.

Szafy chłodnicze i mroźnicze w Zwiadowca

MAGNUM-PRO MAGNUM-PRO
Kompleksowe wyposażenie gastronomii
Firma MAGNUM PRO jest autoryzowanym dystrybutorem wiodących marek europejskich specjalizujących się w produkcji najwyższej jakości akcesoriów, sprzętów oraz mebli gastronomicznych. Z branżą gastronomiczną mamy do czynienia od ponad dekady.
MAWI M. Piszczek & W. Dziedzic Sp.j. MAWI M. Piszczek & W. Dziedzic Sp.j.
MAWI - Urządzenia chłodnicze i gastronomiczne
Mawi jest wieloletnim, uznanym w Polsce i Europie producentem urządzeń chłodniczych i gastronomicznych, istniejącym na rynku od 1989 roku. Nasze wyroby produkowane są z najwyższej jakości materiałów i podzespołów, których producentami są znane w świecie firmy, takie jak:...
Hand-Spol
Sprzęt gastronomiczny, chłodniczy i klimatyzacyjny
Firma HAND-SPOL-HoReCa powstała w roku 2007 w wyniku przekształceń własnościowych firmy P.H.Z. HAND-SPOL, która działa od roku 1991. W czasie blisko 18 lat zaopatrywała klientów w kraju i zagranicą w maszyny i urządzenia: masarskie, gastronomiczne, chłodnicze i klimatyzacyjne.
CULINA CULINA
Urządzenia gastronomiczne, drobny sprzęt kuchenny , urządzenia barowe, chłodnicz
Firmą Culina oferuje kompleksowe wyposażenie gastronomi. Świadczymy również profesjonalne usługi doradcze i wykonawcze, związane z wyposażeniem sektora gastronomicznego. Zajmujemy się również importem oraz eksportem urządzeń gastronomicznych najlepszych krajowych i zagranicznych producentów.
Masa Marcin Śliżewski Masa Marcin Śliżewski
Wyposażenie gastronomii i masarni
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży wyposażenia gastronomicznego. Od 2002 roku zajmujemy się wyposażaniem obiektów gastronomicznych w profesjonalny sprzęt renomowanych firm.
  Firma PEKA GASTRO powstała z myślą o rynku HoReCa. W oparciu o wieloletnie doświadczenie jak również nabytą wiedzę praktyczną jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny oraz akcesoria w atrakcyjnych cenach.  
Horeca PArtner Kamil Kurcin Horeca PArtner Kamil Kurcin
Horeca PArtner Wszystko Dla Gastronomi
Horeca Partner obsługuje hotele i restauracje w zakresie doradztwa oraz dostaw mebli ogrodowych , mebli tapicerowanych , mebli basenowych oraz plażowych ,parasoli , donic do hoteli i restauracji .Współpracujemy z fabrykami z Włoch , Hiszpanii , Polski a także krajów skandynawskich .
Suma Sp. z o.o. Sp. K. Suma Sp. z o.o. Sp. K.
Profesjonalne urządzenia i wyposażenie gastronomii
SUMA od 25 lat działa kompleksowo w zakresie projektowania oraz wyposażania profesjonalnych przestrzeni gastronomicznych. Naszą ideą przewodnią jest promowanie rozwiązań i urządzeń najwyższej jakości. Zapewniamy autoryzowaną obsługę serwisową, gwarantującą naszym klientom bezpieczną i ciągłą pracę.
Plastmet Sp z o.o. sp. k. Plastmet Sp z o.o. sp. k.
Meble ze stali nierdzewnej
PLASTMET to znana już w kraju firma produkująca doskonałej jakości meble ze stali nierdzewnej oraz zwykłej, malowanej proszkowo.W bogatej gamie produktów oferowanych przez PLASTMET są meble gastronomiczne, socjalne, warsztatowe i magazynowe oraz biurowe i szkolne, medyczne, ...
Optimal Gastro Sp. z o.o. Optimal Gastro Sp. z o.o.
Optimal Gastro Sp. z o.o. - optymalne rozwiązania dla gastronomii
OPTIMAL GASTRO Sp. z o.o. Rzeszów - kompleksowe wyposażenie gastronomii, projekty, szkolenia, serwis. Meble nierdzewne, urządzenia grzewcze, chłodnicze, dynamiczne. Wsparcie inwestorów, doradztwo, audyty. Bardzo dobra znajomość branży oraz oferty szyte na miarę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Szafy chłodnicze i mroźnicze w Zwiadowca

Stan-Mar Marek Łukowski Stan-Mar Marek Łukowski
FIRMA ZAJMUJE SIE SERWISEM I DOSTARCZANIEM SZEROKO POJETYCH MEBLI CHŁODNICZYCH.
Wykonujemy i dostarczamy chłodnictwo dla cukierni, piekarni, punktów gastronomicznych, restauracji i wielu innych. Montujemy oraz utrzymujemy w ruchu i serwisujemy urządzenia chłodnicze i mroźnicze dostarczane przez nas do naszych Klientów.
Marathon Barbara Kwaśnik Marathon Barbara Kwaśnik
Kompleksowe wyposażenie gastronomii- urządzenia, sprzęty, sztućce, zastawa meble
Firma MARATHON z siedzibą w Poznaniu działa na terenie całego kraju od 1994 roku i specjalizuje się w profesjonalnym,kompleksowym wyposażaniu lokali gastronomicznych, domów weselnych, firm cateringowych i hoteli w urządzenia, sprzęty , akcesoria do kuchni i zaplecza. PROJEKT-SPRZEDAŻ-MONTAŻ-SERWIS
Tom-Gast Tom-Gast
Kompleksowe wyposażenie w sprzęt gastronomiczny, Wypożyczalnia sprzętu gastronom
Firma TOM-GAST działa na polskim rynku dostawców sprzętu gastronomicznego od roku 1998. Pozycja lidera, którą osiągnęła wśród firm dostarczających drobny sprzęt gastronomiczny to wynik współpracy z uznanymi dostawcami z całego świata i najlepszymi dystrybutor...
Qchnia Project Qchnia Project
Dystrybutor produktów gastronomicznych / Kompleksowe wyposażenie gastronomii
Qchnia Project to zespół profesjonalistów, pasjonatów, ludzi realizujących najśmielsze wyzwania stawiane przez Inwestorów. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji z zakresu gastronomii - projektujemy, wyposażamy, doposażamy oraz montujemy. Naszym sukcesem jest sukces naszych Inwestorów. Zapraszamy
Nasze zestawy znajdziecie Państwo na wyposażeniu swoich wielu ulubionych hoteli i restauracji. Nasza praca jest dla nas przede wszystkim hobby, dlatego niezwykłą radośc sprawia nam każde zlecenie i do wszystkich zadań podchodzimy z wielkim entuzjazmem. Nasza firma zajmuje się - kompleks...
Multi Gastro Sp. z o.o. Multi Gastro Sp. z o.o.
Najlepsze urządzenia w najlepszych cenach
Nasza firma zajmuje się sprzedażą sprzętu gastronomicznego oraz produktów niezbędnych w profesjonalnej gastronomii. Wyposażymy takie obiekty jak: restauracje, pizzerie, domy weselne, stołówki, szkoły i przedszkola, kawiarnie, bary, kluby, firmy cateringowe w najwyższej jakości urządzenia.
komorachlodnicza.eu
komorachlodnicza.eu
Dostarczamy wydajne i ekonomiczne rozwiązania z zakresu chłodnictwa. Specjalizujemy się w doborze i wykonywaniu komór chłodniczych i mroźniczych. Oferujemy również meble chłodnicze takie jak lady, witryny, stoły czy szafy chłodnicze dla gastronomii i biznesu. Sprawdź czy mamy to czego szukasz!
Active Company Sp. z o.o. Sp.k. Active Company Sp. z o.o. Sp.k.
Hurtownia gastronomiczna nr 1
Active Company działa na rynku już od ponad 20 lat. Nasza firma jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę różnorodnych inwestycji gastronomicznych - począwszy od powstania projektu, poprzez wybór wyposażenia, dostawę oraz montaż, aż do oddania w pełni wyposażonego lokalu do dyspozycji Klienta.
Rotisol-Est Sp. z o.o. Rotisol-Est Sp. z o.o.
Rotisol-producent urządzeń do termicznej obróbki mięsa
Firma Rotisol produkuje najwyższej jakości urządzenia do termicznej obróbki mięsa, popularnie zwanych rożnami, dla szeroko pojętego sektora gastronomicznego.
PROBOX – Centrum Wyposażenia Gastronomii PROBOX – Centrum Wyposażenia Gastronomii
Wyposażenie gastronomiczne
PROBOX już przeszło 24 lata z powodzeniem kompleksowo wyposaża gastronomię oraz sklepy. W oparciu o wieloletnią praktykę tworzymy zespół ambitnych i zaangażowanych profesjonalistów gotowych spełnić oczekiwania każdego klienta.
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Spis treści
Szafy chłodnicze i mroźnicze
Zapytaj o ceny i koszty

Oferujesz Szafy chłodnicze i mroźnicze?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.