Pozyskuj nowych klientów. Załóż bezpłatne konto.
17.12.2022, 13:10

Oferujesz usługi lub produkty dla rynku HoReCa? Zwiadowca ułatwi Ci nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie zleceń. Docieranie do klientów w chwili w której planują zakupy, szukają wykonawców i dostawców.

MORE

W każdym tygodniu komunikujemy się z tysiącami inwestorów, dzięki czemu dostarczymy Ci nowych i aktualnych zleceń. Aktualna wersja portalu zapewni Ci większą liczbę potwierdzonych informacji. Usprawnione i nowe funkcjonalności oraz niższą cenę dotarcia do klientów bez abonamentów i prowizji. 

Zobacz, co zyskasz korzystając z serwisu:

Pozyskiwanie klientów, komunikację, budowanie rekomendacji: realizacje, opinie, Prezentację aktualnej oferty: produkty i promocje. Płacisz jedynie za wybrane kontakty, z pozostałych usług korzystasz bezpłatnie.

BEZPŁATNA PREZENTACJA TWOJEJ FIRMY - Korzystając ze Zwiadowcy płacisz jedynie za wybrane kontakty. Bezpłatnie zyskujesz “Prezentację Firmy” w której możesz prezentować Realizacje z galeriami, Produkty i Promocje, Filmy, Poradniki, Newsy.

INWESTYCJE I ZLECENIA - Wszystkie zlecenia publikowane na Zwiadowcy są weryfikowane telefoniczne przez konsultantów oraz potwierdzane elektronicznie przed publikacją. Oznacza to, że otrzymujesz wysokiej jakości informacje, aktualne i zgodne z aktualnymi potrzebami. Każdorazowo otrzymujesz dane kontaktowe do klientów, którzy oczekują ofert. Dostęp do aktualnych zleceń uzyskasz odkrywając wybrane informacje za punkty. Część zapytań ofertowych jest bezpłatna. Możesz ją odkryć i kontaktować się z klientem bez posiadania punktów. 

AKTUALNA OFERTA - Zamieść swoje usługi i produkty na Zwiadowcy. Wszyscy klienci z którymi prowadzisz rozmowy handlowe są kierowani dodatkowo do Twojej oferty. Do każdego produktu i usługi możesz zamieścić galerię zdjęć i atrakcyjne opisy. 

KOMUNIKACJA - Usprawniliśmy komunikację z klientami. Za każdym razem kiedy decydujesz się na odkrycie inwestycji przesyłamy do potencjalnego klienta dane Twojej Firmy, uprzedzamy go o Twoim kontakcie i kierujemy go do Twoich opinii, realizacji i produktów, aby mógł samodzielnie zapoznać się z Twoją Firmą. Oznacza to, że klienci będą mogli samodzielnie kontaktować się z Tobą, a Ty odkrywając informację inicjujesz dalszą komunikację. 

REKOMENDACJE FIRMY - Teraz łatwiej niż kiedykolwiek pozyskasz opinie od klientów, co pomoże Ci w pozyskiwaniu kolejnych zleceń. Wystarczy, że podasz adres email do wybranego klienta, a nasz system automatycznie wyśle do niego prośbę o wystawienie opinii dla Twojej Firmy. Również klienci których pozyskujesz przez Zwiadowcę otrzymują prośbę o wystawienie opinii. 

REALIZACJE FIRMY - Inwestorów zgłaszających zapytania automatycznie kierujemy do opinii i galerii realizacji. Realizacje są również wyeksponowane w osobnym dziale. Bezpłatnie zamieszczaj galerie zdjęć z dotychczasowych realizacji. Dzięki temu zyskasz większą wiarygodność i zainteresowanie klientów.

OPŁATY I PROWIZJE - Zwiadowca nie pobiera prowizji od sprzedaży, ani opłat abonamentowych. Płacisz punktami za wybrane inwestycje, które są zgodne z Twoją ofertą i zasięgiem działania. Punkty możesz kupić w pakiecie, którego wielkość dostosuj do liczby inwestycji jaką chcesz odkryć. Dzięki punktom które możesz zakupić na stronie uzyskujesz natychmiastowy dostęp do danych kontaktowych klientów. 

 

Rejestracja konta

 

Informacja o portalu
Zwiadowca - serwis łączący zleceniodawców usług lub zakupów produktów z właściwymi wykonawcami oraz dostawcami HoReCa. Meble hotelowe, wyposażenia gastronomii, klimatyzacja, wentylacja, tekstylia, wynajem ekspresu… to tylko niektóre usługi i towary, które znajdziesz na Zwiadowcy. Dodaj zapytanie bezpośrednio na stronie, a otrzymasz oferty od specjalistów z Twojej okolicy.

Jak działa Zwiadowca?
Zwiadowca działa w oparciu o odwrócony model serwisu ogłoszeniowego. Polega to na tym, że to zleceniodawca informuje, jaką usługę lub dostawę chce zlecić, a specjaliści kontaktują się z nim w kwestii jej realizacji. Trzeba jedynie wybrać jedną z dostępnych kategorii, lokalizację oraz odpowiedzieć na kilka prostych pytań odnośnie do szczegółów zlecenia. Oferenci i wykonawcy skontaktują się ze zleceniodawcą, przesyłając swoje oferty. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut.

Dzięki Zwiadowcy możesz oszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne przeglądanie ogłoszeń. Warto dodać, że każdy oferent ma indywidualny profil, na którym znajdziesz wszelkie potrzebne informacje: przykładowe realizacje, aktualną ofertę oraz opinie. Pozwoli to łatwiej wybrać firmę, której chcesz zlecić pracę lub dostawę.

Zwiadowca dla Oferentów działa nieco inaczej. Tutaj to oferent wybiera zlecenia i lokalizację, w obrębie których zamierza działać. W momencie, gdy pojawi się zleceniodawca lub kupujący, który pasuje do kompetencji danego wykonawcy, system natychmiast wysyła powiadomienie, a wykonawca może zgłosić się do realizacji zlecenia. 

Jakie usługi i towary reprezentowane są Zwiadowcy?
Zwiadowca kojarzony jest najczęściej jako serwis dla branży HoReCa. Znajdziesz tam jednak dużo więcej firm, specjalizujących się w najróżniejszych dziedzinach. W podziale na kategorie usług znajdziesz:

 • Wyposażenie gastronomii
 • Baseny, Sauny, SPA
 • Meble
 • Wentylacja i Klimatyzacja
 • Oprogramowanie 
 • Tekstylia
 • RTV i Multimedia
 • Chłodnictwo
 • Podłogi, Sufity, Ściany
 • Pralnictwo
 • Wyposażenie Łazienek
 • Żywność dla Horeca
 • Usługi dla Horeca


Każda kategoria główna dzieli się na mniejsze, bardziej precyzyjne. Ułatwia to znalezienie firm specjalizujących się w jednej, wąskiej dziedzinie..

Czy korzystanie ze Zwiadowcy jest płatne?
Zleceniodawca nie ponosi żadnych kosztów związanych z przesłaniem zapytania na wykonanie danej usługi. Inaczej wygląda to w przypadku dostawców i wykonawców.

Oferent chcąc odpowiedzieć na zapytanie klienta musi skorzystać z płatnych pakietów punktów. Każde zlecenie jest opatrzone informacją o liczbie punktów koniecznych do przedstawienia swojej oferty. Jest to wartość w graniach 0-20 punktów. Dostępne są trzy pakiety punktów: 50, 100, 200 pkt. CennikCześć zleceń publikowanych w serwisie dostępnych jest całkowicie bezpłatnie.

Rejestracja kontaKomentarze