ID:6158

www.mextra.pl

MEXTRA - Meble dla HoReCa
47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Szkolna 15, | 96-325 Krze Duże (k. Warszawy), ul. Ogarów Polskich 54a
Opolskie
Nowoczesne wyposażenie kawiarni w zasięgu ręki – sprawdź najnowsze modele krzeseł!

Kawiarnie i restauracje to miejsca, które przyciągają klientów nie tylko ciekawym menu, ale również stylowym wystrojem wnętrz. Decydując się na zmianę wyposażenia właściciele takich obiektów powinni zwrócić uwagę nie tylko na design mebli, ale również na ich cechy użytkowe takie jak wytrzymałość, przystosowanie do użytku w branży HoReCa, łatwość czyszczenia, a przede wszystkim wygodę podczas korzystania przez klientów.

Znając potrzeby naszych klientów stale udoskonalamy swoją ofertę dodając do niej nowe modele krzeseł oraz stołów, które spełniają wszystkie wymagania rynku. W ostatnim czasie kategorię krzeseł kawiarnianych zasiliły nowe krzesła – FUERTA oraz VENTURA dostępne w dwóch wersjach, z podłokietnikami i bez nich.

Wspomniane krzesła charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne dzięki wykorzystaniu do produkcji polipropylenu. Krzesła dodatkowo zostały wzmocnione włóknem szklanym, co znacząco poprawia ich wytrzymałość.  Modele FUERTA oraz VENTURA dostępne są w dwóch uniwersalnych kolorach: białym i antracytowym.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym oraz do naszego sklepu online: www.sklep.mextra.pl