ID:6158

www.mextra.pl

MEXTRA - Meble dla HoReCa
47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Szkolna 15, | 96-325 Krze Duże (k. Warszawy), ul. Ogarów Polskich 54a
Opolskie
Poznaj nasze nowe krzesła ślubne CHIAVARI

Do naszej oferty krzeseł ślubnych dołączyło 5 nowych modeli. Dzięki różnorodności kształtów oraz możliwości wyboru spośród aż 6 kolorów, krzesła CHIAVARI stanowią idealny wybór dla firm z branży HoReCa specjalizujących się w organizacji przyjęć weselnych.

Zastosowany do produkcji krzeseł polipropylen oraz poliwęglan umożliwiają uniwersalne zastosowanie krzesła – zapewniają one bowiem odporność na czynniki atmosferyczne, takie jak wilgoć oraz promieniowanie UV. Oznacza to, że krzesła CHIAVARI z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach jak i na świeżym powietrzu, bez obawy o ich zniszczenie.

Co więcej – wszystkie nowe modele krzeseł ślubnych CHIAVARI można sztaplować aż do 11 sztuk co pozwoli znacząco ograniczyć przestrzeń potrzebną do przechowywania krzeseł kiedy nie są potrzebne. Wytrzymałość każdego modelu to 120 kg. Krzesła objęte są 3-letnią gwarancją producenta.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym oraz do naszego sklepu online: www.sklep.mextra.pl