MEXTRA GROUP to nie tylko bankiet!

Zapewne większość z Państwa doskonale wie, że nasza oferta składa się nie tylko z mebli bankietowych oraz konferencyjnych marki MEXTRA, ale także mebli kawiarnianych oraz restauracyjnych marki VAST.

Marka VAST posiada ofertę przeznaczoną dla branży HoReCa. Najpopularniejszymi produktami są stoliki kawiarniane, które występują w wielu wariantach. Pozostawiamy Państwu możliwość wyboru - podstaw, blatów oraz kształtu stolika. Komponenty wykorzystywane do produkcji stolików zapewniają dużą wytrzymałość oraz stabilność mebli.

Kolejnym popularnym produktem są krzesła PARIS inspirowane TOLIX. Ich charakterystyczny kształt oparty jest na konstrukcji wykonanej ze stali malowanej proszkowo na jeden spośród 11 dostępnych kolorów w wersji matowej lub z połyskiem. Krzesła PARIS to produkt najczęściej wybierany przez klientów.

Pełny asortyment firmy MEXTRA GROUP tj. meble bankietowe, konferencyjne oraz dla lokali gastronomicznych można zobaczyć w naszych siedzibach, które mieszczą się w Kędzierzynie-Koźlu 47-225, przy ulicy Szkolnej 15 oraz w koło Warszawy w naszym nowo otwartym oddziale ul. Ogarów Polskich 54a, 96-325 Krze Duże.

Zapraszamy Państwa do zakupów bezpośrednio przez e-sklep www.vast24.pl oraz do obejrzenia naszych filmów o produktach.

Krzesła konferencyjne: https://www.youtube.com/watch?v=iyzTadCGujs&list=PL6DsM0uld9K2earg5H_cgJvqd2pTtpEWy

Stoliki kawiarniane: https://www.youtube.com/watch?v=rQ-C11utD0Q&list=PL6DsM0uld9K2bCAVk3w5vR8MTObrlaoSe

Krzesła kawiarniane PARIS: https://www.youtube.com/watch?v=qPgq8yGqKYw&list=PL6DsM0uld9K0pUq3lDmDeWSMKh4Gn0Fs5 

Opracowanie
www.mextra.pl
MEXTRA - Producent Mebli Bankietowych
47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Szkolna 15 |, 96-325 Krze Duże (k. Warszawy), ul. Ogarów Polskich 54a
Wyślij wiadomość
Przejdź do prezentacji