Wyślij zapytanie, zbierz informacje, wybierz najlepszą ofertę!

Za pośrednictwem naszego portalu możesz przesłać zapytanie ofertowe do firm oferujących wyposażenie hoteli, pensjonatów, restauracji, SPA itp. Możesz wybrać pomiędzy typami zapytania, które różnią się widocznością Twoich danych kontaktowych, co będzie miało wpływ na przebieg komunikacji z firmami:

Zapytanie Publiczne: Polecamy ten typ zapytania jeśli chcesz zebrać maksymalną liczbę ofert i dysponujesz odpowiednim czasem na kontakt w wieloma firmami. 

  • Treść zapytania i dane kontaktowe będą widoczne dla wszystkich dostawców serwisu Zwiadowca.
  • W zależności od rodzaju zapytania może się to wiązać z dużą liczbą telefonów i ofert od wielu firm. Reakcja dostawców będzie uzależniona od branży i wielkości zamówienia.

Zapytanie Ograniczone: Ten rodzaj zapytania zalecamy jeśli chcesz zebrać ograniczoną liczbę ofert np. 2,3,5 a nie 10.  

  • Twoje dane kontaktowe będą widoczne wyłącznie dla firm, które wyrażą zainteresowanie złożeniem oferty i zostaną przez Ciebie zaakceptowane.
  • Konsultant Zwiadowcy każdorazowo zwróci się do Ciebie telefonicznie aby uzgodnić przekazanie danych wskazanej firmie i potwierdzić aktualność zapytania.
  • Wszyscy dostawcy mogę przesyłać Ci oferty i wiadomości na Twoją skrzynkę w Zwiadowcy bez przekazania Twoich danych i rozmowy telefonicznej.

Zakończenie zapytania

Zapytanie posiada ustalony termin ważności. Może to być 3,7,14 lub 31 dni. Możesz jednak wcześniej zakończyć zapytanie jako zalogowany użytkownik lub kontaktując się z naszym konsultantem.

Wystawianie opinii

Po zakończonym zapytaniu możesz wystawić trzem wybranym dostawcom opinie z pośród tych którzy odkryli Twoje dane kontaktowe lub wyraziły zainteresowanie złożeniem oferty.

Korzystanie ze wszystkich typów zapytań dla poszukujących wyposażenia jest 100 % bezpłatne.