Referencje

Chciałbym zarekomendować usługi portalu zwiadowca.pl, jako skutecznego narzędzia, które umożliwia nawiązanie bezpośrednich kontaktów z dostawcami i producentami wyposażenia hotelowego. Skorzystałem praktycznie z całego wachlarza ofert w związku z przebudową starego sanatorium na czterogwiazdkowy hotel w Lądku Zdroju.

Prezes Zarządu

Zbysław Stelmasiak


Z wielką przyjemnością polecamy portal zwiadowca.pl. To Lider w zakresie dostarczania nam rzetelnych informacji branżowych. Nasza współpraca z portalem odbywa się na naprawdę wysokim poziomie.

Artur Telega

Restauracja ADM i Hotel Jarosław


Rekomendujemy serwis Zwiadowca firmy PROMA Sp. z o.o., jako solidnego partnera przy zdobywaniu ofert dotyczących wyposażenia hotelu. Po zgłoszeniu zapotrzebowania na wyposażenie 115 pokoi hotelowych otrzymaliśmy bardzo dużo różnorodnych ofert dostosowanych do standardu obiektu. Pracownik serwisu był z nami cały czas w kontakcie i na wszelkie nasze zgłoszenia bardzo szybko przekazywane nam był oferty. Polecamy serwis Zwiadowca jako rzetelną i bardzo pomocną firmę przy gromadzeniu ofert na wyposażenie dla branży hotelowej i gastronomicznej.

Andrzej Przeniosło - Dyrektor Generalny
Hotel Król Kazimierz Sp. z o. o., ul. Wiertnicza 107; 02-952 Warszawa


Nasze Centrum Jubilat w Wiśle jest jednym z najpopularniejszych i chętnie odwiedzanych ośrodków rehabilitacyjno-wypoczynkowych w Polsce. W celu ciągłego podnoszenia poziomu naszych usług i standardu obsługi, konieczne jest prowadzenie inwestycji i dokonywanie koniecznych zakupów wyposażenia. W dobie Internetu proces wyszukiwania ofert stał się łatwiejszy, niż korzystanie z tradycyjnych metod. Od kilku lat serwis zwiadowca.pl bardzo ułatwia nam poszukiwanie i wybór ofert wyposażenia hoteli dla naszego ośrodka. Serwis Zwiadowca posiada wygodną i bardzo pomocną wyszukiwarkę. Duża liczba ofert, wygodny formularz oraz bezpośredni kontakt z producentami pozwala na wybór najlepszej opcji. Fakt, że portal Zwiadowca jest w pełni interaktywny pozwala na bardzo szybki przepływ informacji. Pracownicy serwisu w profesjonalny sposób pomagają w odpowiednim doborze interesujących produktów i usług. Do tej pory udało nam się zrealizować kilka projektów dotyczących wymiany wykładzin, armatury łazienkowej oraz oświetlenia w naszym obiekcie. Planuję w przyszłości jeszcze wielokrotnie korzystać z usług Zwiadowcy.

Leszek Grześ - Prezes Zarządu
Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Sp. z o.o., ul. Bukowa 9; 43-460 Wisła


RECTICEL Komfort Snu Sp z o.o. pozytywnie ocenia wieloletnią współpracę z portalem Zwiadowca. Szczególnie dobrze oceniamy możliwość akcji wysyłania maili „Złap okazję”, ponieważ zapewniają dotarcie z ofertą do dokładnie wybranej grupy odbiorców. Stały rozwój funkcjonalności serwisu pozwala również zaprezentować produkty i wyeksponować ich zalety. Ze swojej strony dodam, że zaangażowanie pracowników oraz ich gotowość do pomocy to kolejny atut serwisu Zwiadowca. Podsumowując, PCI Proma Sp. z o.o. to kompetentny i solidny partner zdecydowanie godny polecenia.

Ewelina Stolarek

Specjalista ds. Marketingu

 


Jesteśmy firmą zaopatrującą sektor horeca w różnego rodzaju wyroby tekstylne (pościel, obrusy, ręczniki, itp.). Współpracujemy z serwisem Zwiadowca od ponad pół roku. Dzięki tej współpracy mamy możliwość zaprezentowania ogólnej oferty naszej firmy jak również składania bezpośrednich ofert cenowych menażerom lub właścicielom hoteli i restauracji.

Ciekawą propozycją serwisu jest możliwość prezentowania naszych promocji cenowych i ich rozsyłanie w formie Newslettera "Złap okazję" do ponad 30 tys. inwestorów. Wielokrotnie korzystaliśmy z tego narzędzia i pragniemy go zarekomendować jako skuteczną i efektywną formę pozyskiwania klientów. Nasza pozytywna opinia dotyczy również działania całego serwisu Zwiadowca.

Artur Migoń

Mabotex s.c.