Rebranding myjni FUTURO, Legnica
???? Nowa realizacja w Legnicy! ????
Z dumą prezentujemy naszą kolejną realizację wiaty myjni bezdotykowej, tym razem w Legnicy ????
Ten projekt to doskonały przykład nowoczesnej identyfikacji wizualnej, gdzie forma idzie w parze z funkcją. Otoki zostały zaprojektowane tak, aby nie tylko przyciągały wzrok – dzięki odpowiednio dobranym kolorom, grafikom i efektownemu oświetleniu – ale także komunikowały jasno i czytelnie z klientem. Co ważne – idealnie współgrają z architekturą obiektu.
???? Na szczególną uwagę zasługują szklane przegrody myjni, które nadają całości mega nowoczesnego charakteru, oraz odświeżona bryła kontenera technicznego, która świetnie wpisuje się w całą koncepcję wizualną obiektu.
W ostatnich latach powstało w Polsce wiele myjni typu "futuro" – oryginalnych, ale dziś często już nieco nadgryzionych zębem czasu. Dlatego proponujemy nowoczesne podejście do tematu: rebranding z zachowaniem istniejącej, nietypowej konstrukcji, który przywraca świeżość i atrakcyjność tego typu obiektom!
???? Zobaczcie efekty w naszej galerii!
Jeśli Twoja myjnia również potrzebuje odświeżenia – skontaktuj się z nami. Pomożemy nadać jej drugie życie!