Zwiadowca – Branżowy serwis o inwestycjach z branży hotelowej i gastronomicznej. Zwiadowca to również platforma komunikacyjna, za pomocą której poszukujący i oferujący wyposażenie hoteli dokonują transakcji handlowych oraz wymiany informacji.

Zwiadowca istnieje na rynku od 2000 roku. Corocznie wyszukujemy i przekazujemy tysiące informacji o inwestycjach z różnych branż i etapach realizacji. Abonentami serwisu są czołowe firmy oferujące meble hotelowe, wyposażenie restauracji, urządzenia gastronomiczne, tekstylia hotelowe i pozostałe wyposażenie hoteli.

W skład publikowanych przez nas inwestycji hotelowych wchodzą informacje na temat budowy i modernizacji hoteli i pensjonatów, domów wczasowych, ośrodków rehabilitacyjnych i salonów SPA.

Zwiadowca oprócz inwestycji hotelowych, to również katalog firm dostarczających wyposażenie hoteli oraz newsletter „Złap okazję” trafiający do 40 tys inwestorów. Właścicieli hoteli i restauracji, managerów, kierowników kuchni i pracowników działów zakupu w sieciach hotelowych.

Serdecznie pozdrawiamy
Zwiadowca