Kupię wyposażenie zaplecza gastronomicznego, restauracji w budynku sportowym...

PO
{{getAddedAgo('1.06.2026, 15:56')}} 1 ofert
Lokalizacja:
Lubuskie
Treść:
Zapraszam do przesłania oferty cenowej na dostawę i montaż wyposażenia kuchni w zwiżzku z przeprowadzonym remontem w budynku sportowym z zapleczem kuchennym i sanitarnym. proszę o wycenę zgodnie z zestawianiem, szczegółowy rysunek dostępny w załączniku. W razie ddoatkowych pytań proszę o kontakt emailowy lub telefoniczny. Realizacja lipiec br.
Składanie ofert:
1.06.2026 - 9.06.2026
Branża:
Wyposażenie gastronomii, Zmywarki gastronomiczne, Lodówki gastronomiczna, Lady chłodnicze, mroźnicza, Szafy chłodnicze i mroźnicze, Zlewy gastronomiczne, Stoły ze stali nierdzewnej, Regały ze stali nierdzewnej, Meble ze stali nierdzewnej
ID inwestycji:
4222783
Aktualizacja:
2.06.2026, 08:17
Aktualizacja zapytania:
Aktualizacja treści zapytania
Status:
Trwający
Wartość punktowa:
8 pkt
508 ••• ••• Pokaż
p••••••@••• Pokaż
Czat Napisz
Skontaktuj się z tym Klientem
KONTAKT, WERYFIKACJA, GWARANCJA

Potrzebujesz pomocy w kontakcie z tym klientem? Możemy bezpłatnie umówić Cię na wizytę w siedzibie klienta lub zapowiedzieć Twój kontakt. Zadzwoń do nas: 601 31 17 00.

Złożone oferty | 1

A& Oferent
1.06.2026, 16:26