message

Zdalne zarządzanie i personalizacja telewizorów hotelowych
02.06.2014, 10:34

Przedstawiamy rozwiązania Firmy Samsung dedykowane specjalnie do hoteli i pensjonatów. Telewizory z serii 57 z pomogą ci przekroczyć ich oczekiwania, zmieniając oblicze każdego pokoju. Odbiorniki z tej serii zostały opracowane z myślą o energooszczędności i ochronie środowiska, a ponadto charakteryzują się parametrami najwyższej klasy, stanowiąc doskonałe uzupełnienie wystroju wnętrza pokoi.

MORE
Telewizory dla hoteli z serii 57 to elastyczne i skalowalne rozwiązanie biznesowe, zapewniające dostęp do szerokiej gamy usług cyfrowych bezpośrednio w pokojach oraz wyposażone w rozbudowane funkcje konfiguracji. Te nowoczesne telewizory Full HD uczynią pobyt gości w twoim hotelu niezapomnianym z wielu powodów.

Rozwiązanie REACH

REACH (Remote Enhanced Active Control for Hospitality) to zintegrowane rozwiązanie, które umożliwia połączenie najwyższej jakości usług dla gości hotelu z narzędziami pomagającymi w budowaniu wizerunku twojej marki. Każdy odbiornik może wyświetlać logo i zdjęcia hotelu, przewodnik po programach oraz informacje hotelowe po naciśnięciu jednego przycisku – z centralnej lokalizacji lub w każdym pokoju z osobna. Łatwy w obsłudze interfejs i narzędzia do edycji w ramach rozwiązania REACH pozwolą twojej firmie zaoszczędzić czas i pieniądze, w tym również ze względu na brak konieczności zakupu dekoderów. Ponadto z rozwiązania REACH można korzystać przy użyciu istniejących kabli, co ułatwia jego wdrożenie, zapewniając gościom dodatkowe korzyści bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Rozwiązanie SIRCH

Telewizory z serii 57 przeznaczone dla hoteli wyposażone są w wydajną technologię SIRCH (Samsung Interactive Remote Control for Hospitality), która umożliwia zdalną kontrolę setek odbiorników z jednej centralnej lokalizacji. System ten umożliwia konfigurację ustawień, takich jak kontrola głośności, aktualizację oprogramowania wbudowanego oraz modyfikację list programów i innej zawartości, co pozwala zapewnić gościom dobre samopoczucie. Rozwiązanie SIRCH znacząco ogranicza wysiłek konieczny do zarządzania poszczególnymi odbiornikami telewizyjnymi, oszczędzając twój czas, zasoby i nerwy. Ponadto nielimitowany dostęp do usług i ochrona przed przerwami w dostawie sygnału zwiększają satysfakcję gości.

Oszczędność energii do 50%

Telewizory LED z serii 57 wytyczają standardy w zakresie energooszczędności i obniżania kosztów. Goście hotelowi coraz częściej zwracają uwagę na wpływ swoich działań na środowisko naturalne, a także oczekują dobrego stosunku jakości do ceny. Wykonane przy użyciu wydajnych i przyjaznych dla środowiska technologii produkcji i recyklingu nasze telewizory dla hoteli są trwałe, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i przystępną ceną. Ponadto telewizory te spełniają wytyczne Energy Star 4.0 i pobierają niemal o 50% mniej prądu, dzięki czemu twoja firma może znacząco obniżyć rachunki za energię elektryczną.

Obrotowa podstawa z opcjonalną blokadą

Telewizory Samsung dla hoteli obracają się w obu kierunkach, z opcjonalnymi ustawieniami 20, 60 i 90 stopni, dzięki czemu goście twojego hotelu mogą oglądać telewizję z dowolnego miejsca w pokoju.

Full HD

Zrób wrażenie na gościach swojego hotelu, zapewniając im bogaty, żywy obraz i niesamowite doznania podczas oglądania telewizji. Dwukrotnie wyższa rozdzielczość niż w przypadku standardowych telewizorów HD sprawia, że odbiorniki z serii 57 zapewniają doskonale wyraźny obraz w standardzie High Definition, przekraczając wszelkie oczekiwania gości. Telewizory Samsung Full HD dla hoteli zmieniają oblicze telewizji hotelowej, zapewniając obraz, który pozwoli wzmocnić prestiż twojej marki.

Kompatybilność z listwą głośnikową

Listwa głośnikowa zapewnia wysoką jakość dźwięku pod pełną kontrolą gości twojego hotelu w jednym eleganckim i łatwym w montażu urządzeniu. Do obsługi telewizora i listwy głośnikowej służy jeden pilot zdalnego sterowania. Podłączenie listwy głośnikowej jest łatwe dzięki funkcji automatycznego stosowania ustawień dźwięku i funkcji menu, dzięki czemu nie musisz konfigurować każdego urządzenia z osobna. Ta funkcja zapobiega również zmianie ustawień domyślnych przez gości, ograniczając konieczność wykonywania prac serwisowych przy telewizorze przed przybyciem kolejnych gości.

Pilot wielokodowy do sterowania nawet 10 odbiornikami

Telewizory z serii 57 to praktyczne rozwiązanie o dużych możliwościach łączności, umożliwiające indywidualne sterowanie nawet 10 odbiornikami za pomocą jednego pilota zdalnego sterowania. Wielokodowe piloty do telewizorów dla hoteli są idealne do stosowania na przykład w siłowniach i szpitalach, pozwalając klientom i pacjentom korzystać z telewizorów bez powodowania zakłóceń w innych odbiornikach.

Wyświetlanie wiadomości powitalnych i logo

Możesz wykorzystać telewizory z serii 57 do wyświetlania logo i hotelowych wiadomości powitalnych w każdym pokoju. Zoptymalizuj czas wyświetlania zawartości marketingowej, ustawiając go w przedziale 3 – 7 sekund i dopasowując do preferencji gości.

Pakiet Remote Jack Pack

Telewizory z serii 57 umożliwiają gościom podłączanie własnych urządzeń za pomocą pakietu RJP, ułatwiając im pracę i zabawę. Od laptopów po aparaty fotograficzne – twoi goście mają pełne możliwości łączności za jednym naciśnięciem przycisku.

Możliwość podłączenia dodatkowych głośników

Teraz możesz zapewnić gościom swojego hotelu możliwość słuchania telewizji z dowolnego miejsca pokoju lub łazienki dzięki oferowanemu przez nas systemowi głośników zewnętrznych.
Więcej informacji na temat rozwiązań i możliwości zakupu telewizorów Samsung znajdziesz na stronie: http://www.samsunghtv.pl/Komentarze