Potrzebujesz pomocy?
message

Zachcianki gwiazd w hotelach
01.12.2017, 10:32

Według raportu AccorHotels gwiazdy zatrzymujące się w trakcie podróży w hotelach miewają przeróżne zachcianki, których lista trafia do obiektu przed przyjazdem konkretnej osoby. Dotyczy to w głównej mierze gwiazd estrady- artystów, muzyków.

MORE
Podobno niektóre z przesłanych list- riderów są wielkości książki- mają nawet po 200 stron i zawierają nierzadko bardzo dziwne lub nawet absurdalne prośby często po to, aby sprawdzić czy personel zapoznaje się z wytycznymi.

Większość artystów z zagranicy podaje nieprawdziwe personalia, aby uniknąć zainteresowania swoją osobą przez media, wśród takich gwiazd znajduje się np. Jessica Alba, George Clooney, a także Daniel Craig.

Poniżej lista przedstawianych wymagań, co do pokoju hotelowego:

- postawienie w wynajmowanym pokoju trzech jacuzzi z zimną oraz gorącą wodą, a także dostęp do prywatnego basenu z wodą o stałej temperaturze 28'C (wymagania Lionela Messiego);

- wystrój całego pokoju oraz łazienki utrzymany w kolorystyce białej, w tym ręczniki, pościel, kwiaty, porcelana. Ponadto dwa dodatkowe pokoje przeznaczone do zabiegów pielęgnacyjnych oraz na przechowywanie bagaży ( potrzeby Jennifer Lopez);

- atmosfera mroku w pokoju (zaklejone okna), bukiety białych róż, hotelowa garderoba wyglądająca identycznie jak domowa- ten sam wystrój i meble (wymagania Madonny);

- minimum pięć gniazdek elektrycznych w hotelu, nawilżacz powietrza w pokoju (potrzeby Rihanny);

Jak donosi AccorHotels Adele zażyczyła sobie w jednym z hoteli, aby przywieziona jej pizze z miejsca oddalonego od hotelu aż o 200 km, natomiast Bieber zażądał podczas pobytu w Polsce konkretnych przekąsek wśród których były cukierki dostępne tylko w USA... Elton John wymagał w pokoju hotelowych czternastu dwumetrowych żywych palm lub fikusów oraz wazonów z główkami róż w kolorze polskiej flagi (bez łodyg i liści).

Do innych wymienianych wymagań należy także konkretna kolorystyka ścian pokoju hotelowego (Sylwester Stallone, Jerry Bruckheimer) oraz dostęp do prywatnych siłowni, czy też zakładanie nowych filtrów w klimatyzacji i codzienna dezynfekcja klamek (Justin Timberlake).

Źródło: http://www.rp.pl/artykul/1344944-AccorHotels-zdradza-zachcianki-gwiazd.html
obiekty noclegowe grupa AccorHotels pokoje hotelowe gwiazdy estrady wymagania artystów
Komentarze