Potrzebujesz pomocy?
message

Wzrasta konkurencja w hotelarstwie, jak przyciągnąć gościa?

Polskie hotelarstwo działa coraz prężniej- kwestia dotyczy nie tylko regularnie rozwijających się obiektów hotelowych, ale także powstających na każdym kroku nowych lokali. Ze względu na bardzo dużą konkurencję w branży przetrwają tylko tacy inwestorzy, który będą starali się jak najpełniej zadowolić klientów oraz spełnić ich rosnące oczekiwania.

MORE

Warto wspomnieć tutaj o sieci hoteli Ibis, które stawiają na wprowadzenie muzyki w swoich lokalach. Nie dość, że wnętrza inspirowane są muzyką, to na dodatek goście mają szansę spróbować swoich sił w tej dziedzinie poprzez skorzystanie ze studia nagraniowego oraz z miejsca przeznaczonego do puszczania muzyki, w myśl tej zasady każdy gość hotelu może zostać DJ-em.

Wspomniany hotel działa w myśl idei „tu mieszka muzyka”. Niejednokrotnie w hotelach na całym świecie nocują osoby ze świata muzyki, artyści koncertujący muszą mieć odpowiednie warunki do odpoczynku podczas tras koncertowych.

Według raportu Colliers International na koniec zeszłego roku działało przeszło 2,6 tyś lokali hotelowych posiadających ok 255 tyś miejsc. Największym obłożeniem mogą poszczycić się te obiekty, które oferują dodatkowe atrakcje swoim gościom. W myśl tego lokale zaopatrywane są w jak najlepsze zestawy audiowizualne.

W Ibisach klienci mają możliwość samodzielnego wyboru muzyki za pomocą specjalnie do tego stworzonych systemów Jukebox by Deezer. Ponadto w jednym z warszawskich obiektów funkcjonuje już ogólnodostępne studio nagrań, w którym jest oddana do dyspozycji nie tylko kabina nagraniowa, ale także reżyserka.

Ponadto hotele sieci zorganizowały w ramach powyższej kampanii konkurs, pozwalający na nagranie wyróżnionym początkującym artystom, swoich utworów. Kampania „ibis. tu mieszka muzyka” cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, zgłosiło się do udziału aż 300 osób, z których 30 za pomocą głosowania przeszło do kolejnego etapu. Ambasadorką akcji była niezwykła polska wokalistka – Sarsa, która wytypowała najlepszych. Nagrodą w konkursie jest sesja nagraniowa oraz koncert na jednej scenie z artystką, który odbędzie się już w grudniu.

Zwycięzcami zostali: zespół Birches z utworem „Turned Out”, zespół Redford doceniony za piosenkę „Put the light”, Paweł Danielak za „Na Fali”, Patrycja Roszczyk, która wykonała cover Shawna Madnesa „There's Nothing Holdin' Me Back” oraz Mary B, czyli Maria Bedyńska z piosenką „Alone Again”.

Źródło: https://lifestyle.newseria.pl/newsy/rosnie-konkurencja,p1111510416
obiekty hotelowe hotele sieci ibis hotele inspirowane muzyką konkurencja w hotelarstwie
Komentarze