Potrzebujesz pomocy?
message

Sexy Kuchnia Magdaleny Gessler
27.11.2017, 12:05

Nowa stacja Food Network z początkiem miesiąca rozpoczęła emisję nowego autorskiego programu Magdaleny Gessler o kontrowersyjnym tytule SEXY KUCHNIA. Jak wiadomo wizytówką autorki jest niezwykły temperament oraz bezpośrednio, stacja należąca do grupy TVN postanowiła na tym bazować.

MORE

Jak można się było spodziewać tematyka programu ściśle będzie związana z kuchnią, przy okazji łączyć się będzie z kwestią afrodyzjaków, czyli uwodzenia za pomocą gotowania. Według prowadzącej kuchnia jest najlepszym narzędziem do tego, aby być w pełni szczęśliwym i zadowolonym... Tytuły emitowanych odcinków to m.in.: Orgia smaków, czy też Śniadania do łóżka.

Zgodnie z reklamą Gesslerowej podstawą jest takie przyrządzenie posiłków, aby były udane od początku do końca, a jednocześnie proste, tanie i szybkie w przygotowaniu. Wśród wymienionych afrodyzjaków pojawił się np. seler.

W trakcie każdej emisji szefowa kuchni prezentuje widzom swoje autorskie przepisy, pokazując równocześnie wyjątkowe połączenia i wyrafinowane smaki. Dzięki niej możemy poznać nie tylko polską, ale także światową kuchnię, a w tym: dania główne, przystawki, desery, koktajle i wiele wiele innych specjałów.

Ponadto artystka dzieli się z widzami nie tylko szeroka wiedzą kulinarną, ale także historiami z podróży po świecie oraz własnymi dywagacjami kulinarnymi.

Źródło:https://www.pudelek.pl/artykul/119455/nowy_program_magdy_gessler_trafil_na_antene_znamy_szczegoly_produkcji/
Gastronomia Kuchnia Magda Gessler
Komentarze