Potrzebujesz pomocy?
message

Nowość - Zamek w Legolandzie
08.12.2017, 10:11

W roku 2019 zaraz przy Legolandzie powstanie zamek hotelowy LEGO o wartości 200 mln koron. W jego murach dostępne będą aż 142 pokoje urządzone w stylu rycerskim, pełne księżniczek i baśni. Dzięki temu projektowi, rodziny z dziećmi będą mogły skorzystać z atrakcji Legolandu na dłużej. Z okien zamku będzie można nasycić się widokami przyległego parku zabaw. Ponadto obiekt zostanie przyozdobiony prawie tysiącem figur z dawnych czasów.

MORE

Przy powstaniu pomysłu brano pod uwagę przede wszystkim najmłodsze pociechy i ich chęć wejścia do świata magii, choć na chwilę. W nowym hotelu wszystko będzie przesycone figurami LEGO, a tym samym panować będzie atmosfera zabawy i bajki.

Przy wejściu będzie można napotkać nie tylko rycerzy, ale także smoki, a w każdym kącie obiektu będzie można korzystać z uciech zabawy. Kształt i wygląd zamku ma zostać ściśle odwzorowany z bajek, każdy pokój będzie tematycznie nawiązywał do klocków LEGO, wokół zamku roztaczał się będzie gigantyczny ogród z placem zabaw dla najmłodszych gości. Oprócz ogromnych figur z „klocków” umieszczonych na każdym kroku, będziemy mogli zrelaksować się w pokojach rycerskich, należących do księżniczek oraz czarodziei. Obiekt będzie ściśle dopasowany do potrzeb rodzin z dziećmi.

Według dyrektora LEGOLANDU, Christiana Wollera- zamek będzie stanowił swoisty TOP w kwestii oferowania noclegów przyjezdnym rodzinom. Już teraz wróży się powstającemu projektowi ogromne powodzenie.

Dzięki powstaniu zamku w duńskim miasteczku Billund, wejdzie ona na większy poziom, stanie się swoistą Stolicą Dzieci, którego Początkiem było otwarcie LEGO House. Dzięki sąsiedztwu wspomnianego LEGO House, zainteresowanie przyjezdnych prawdopodobnie będzie jeszcze większe. Goście mogący liczyć na nocleg w okolicy, będą jeszcze chętniej przybywać do duńskiego świata zabaw.

Inwestycja, której efekty będzie mogli podziwiać już na wiosnę 2019 roku, jest największym dotychczasowym osiągnięciem LEGOLANDU.

  Źródło: https://turystyka.wp.pl/hotelowy-zamek-lego-nowa-atrakcja-w-dunskim-miasteczku-billund-juz-wkrotce-6187692444956289a


inwestycja zamek hotelowy LEGOLAND obiekt noclegowy
Komentarze