Potrzebujesz pomocy?
message

Hotele powstałe z projektu gwiazd
11.12.2017, 13:27

Niektórzy goście hotelowi gotowi zapłacić są niemałe pieniądze, aby spędzić noc w tym samym hotelu, a jeszcze lepiej- w tym pokoju, w którym przebywała ich ulubiona gwiazda.

Sławni ludzie idą już dalej w swoich projektach- można znaleźć miejsca noclegowe, w których pokoje i apartamenty zaprojektowane są „własnoręcznie” przez znanych i lubianych artystów. Mimo, iż własnoręczny projekt nie jest tak do końca pewny, to chętnych na wspomniane luksusy jest wielu...

MORE

Niesłychaną popularnością wśród gości hotelowych cieszą się właśnie takie obiekty, które stanowią własność kogoś znanego. Poszukiwane są przede wszystkim apartamenty powstałe w najbardziej luksusowych obiektach, pod kierownictwem oraz projektem znanej osoby. Podobno takimi projektami pochwalić się może m.in. Venus Willimas, Lenny Kravitz czy Gwyneth Paltrow. Jak wynika z informacji podanych przez portal CNN, udział gwiazd w projekcie ekskluzywnego apartamentu dotyczy nie tylko łazienki czy sypialni, ale także wszystkich pozostałych pomieszczeń udostępnianych gościom.

Chętni na nocleg w tak luksusowym i obleganym miejscu „narażeni są” na niemały wydatek sięgający nawet kwoty 3 500 dolarów za noc ! Gwiazdy zapewniają bowiem bardzo luksusowe warunki na najwyższym poziomie, nierzadko podobne do tych, które maja we własnych willach. Oferowane apartamenty są idealne dla najbardziej wymagających oraz majętnych gości hotelowych.

Źródło:https://www.wprost.pl/light/10089701/gwiazdy-projektuja-hotelowe-pokoje-jak-to-wyglada-i-ile-kosztuje.html
goście hotelowi hotele z projektu gwiazd luksusowe apartamenty
Komentarze