Pozycjonowanie produktu w Google
03.07.2020, 15:43
Pozyskuj klientów z Google

Produkty zamieszczone w katalogu Zwiadowcy, które posiadają wypełnione Q&A oraz Opinie zajmują wysoką pozycję w wyszukiwarce Googla.

Wyszukiwarka Google premiuje unikalną treść oraz naturalne zainteresowanie użytkowników. Im więcej zamieścisz Pytań i Odpowiedzi oraz Opinii tym spodziewany efekt będzie większy.

MORE

Po wypełnieniu Q&A oraz Opinii, link do promowanego produktu zamieść również w grupie Zwiadowcy dla Horeca na Facebook. 

Algorytmy Googla rozpoznają, że produkt posiada opis, który nigdzie indziej nie istnieje, a użytkownicy poświecają czas na czytania i reakcję. Dla googla jest to równoznaczne z przyznaniem mu wysokiej pozycji w wyszukiwarce.

  1. Dodaj produkt do Zwiadowcy.pl
  2. Wypełnij Pytania i Odpowiedzi dla produktu (zalecamy minimum 5)
  3. Wykorzystaj posiadane Opinie i poproś klientów i ich weryfikację (zalecamy minimum 1-2)
  4. Zamieść link do wybranego produktu w grupie dla horeca

Twój produkt zyska:

  • Wyższą pozycję na liście Bestsellerów Zwiadowcy.
  • Wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google i innych wyszukiwarek dla których obecnie najważniejsze jest naturalne zachowanie użytkowników i unikalny kontent.

Pamiętaj, że dodanie produktu do Zwiadowcy, który jest kopią istniejącego już pod innym adresem nie daje takiego efektu jak umieszczenie produktu zawierającego unikalną treść.

Wypełnienie wielu Pytań i odpowiedzi zachęca również użytkowników do interakcji, zainteresowania się produktem, wychodzi na przeciw naturalnemu zainteresowaniu produktem. 

Zalecamy aby wypełnić minimum pięć pytań i odpowiedzi dla wybranego produktu oraz potwierdzić trzy opinie. Zarówno odpowiedzi jak i treść opinii powinny zawierać merytoryczną treść pomocną dla klienta.
Komentarze