message

Popular Rank Horeca
13.01.2020, 10:12
Pozyskuj klientów dzięki Systemowi Rekomendacji

Rankingi popularności i aktywności

Opinie o produktach

Pytania i odpowiedzi dla produktu

Nowy system wyszukiwania i rekomendacji: “Popular Rank Horeca”, “Opinie”, “Pytania i odpowiedzi” ma na celu dostarczenie potencjalnym klientom niezbędnych do podjęcia decyzji: opinii i wiedzy. Informacja handlowo-techniczna wzbogacona dodatkowo o opinie i rekomendacje. Uzupełnienie wiedzy i eliminacja wątpliwości zwiększają dodatkowo skuteczność sprzedaży.

MORE

Całkowicie nowe, wdrożone z początkiem 2020 roku funkcjonalności Zwiadowcy umożliwiają budowanie opinii i rekomendacji oraz pytań i odpowiedzi do każdego produktu.

Ilość i wartość zebranych opinii oraz aktywności w postaci pytań i odpowiedzi mają wpływ na kolejność w wynikach wyszukiwania list i rankingów oraz zestawień na stronie głównej. 

W celu ułatwienia dotarcia do najbardziej atrakcyjnych i poszukiwanych ofert Zwiadowca wprowadza nową miarę wyświetlanie wyników “Popular Rank Horeca” tworzonego na podstawie: sprzedaży, opinii, komentarzy, liczby zapytań ofertowych, kliknięć i innych aktywności użytkowników. Sortowanie produktów w kategoriach wg miary “Popular Rank” pozwala potencjalnym klientom na szybkie i skuteczne dotarcie do produktów cieszących się największym zainteresowaniem.

 
Komentarze