ID:7894

Muraspec Sp z o.o.

Wiodący producent tapet obiektowych i systemów akustycznych
Warszawska 40, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego
Mazowieckie
Tapety-plecionki Muraspec na Milano Design Week w Mediolanie

Zobaczcie ściany biura prasowego Creative Connection w tapecie-plecione Muraspec. Ten niesamowity projekt Mac Stopa i  pracowni Massive Design przygotowany został na targi Milan Design Week 2021 i Fuorisalone w Mediolanie, które właśnie trwają (4-10 września). Tapety Muraspec w formie grubej plecionki wspaniale wpisują się w przestrzenny projekt wnętrza i wiodący motyw wyposażenia, jakim jest przenikanie.

Tapety-plecionki zostały przygotowane przez Muraspec na wytrzymałej winylowej bazie i wykonane metodą cyfrowego nadruku według projektu Mac Stopa i pracowni Massive Design. Powstała oryginalna estetycznie okładzina, której motyw dekoracyjny powtórzony został również na podłodze. We wnętrzu przestrzeni Creative Connection zrealizowane zostały również inne niesamowite autorskie projekty, w tym. m.in kolorowe regały, portale, białe stoliki, krzesła, w tym drukowane w wielkoformatowej techologii 3D. 

Tapety do biura Creative Connection to kolejny wspólny projekt Muraspec i Massive Design. Podobnie niezwykłe przygotowaliśmy do biurowca The Warsaw Hub.

Zdjęcia: Massive Design