ID:7894

Muraspec Sp z o.o.

Wiodący producent tapet obiektowych i systemów akustycznych
Warszawska 40, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego
Mazowieckie
Szybka metamorfoza kuchni czyli tapety Muraspec w Dzień Dobry TVN

Tapety Muraspec po raz kolejny gościły w studio Dzień Dobry YVN, tym razem przy temacie szybkiej metamorfozy kuchni.  I  jak widać na zdjeciach - zaprezentowały się wspaniale. Dżungla pomiędzy kuchennymi szafkami to tapeta Amazonia, na stole m.in. nowy marmurowy wzór z serii Wallmotion, biżuteryjna tapeta Jewl oraz folia Rowlux (to nie tapeta, ale materiał scenograficzny marki bbrown, równiez z naszej oferty).

 Zmiana tapety lub wzbogacenie fragmentu ściany o tapetę, to świetny pomysł na szybką i niedrogą metamorfozę wnętrza. Winylowe tapety Muraspec można kłaść właściwie wszędzie, również w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności takich jak łazienki czy własnie kuchnie. Nasz winyl  jest materiałem barwionym w masie, jest więc wytrzymały i bardzo odporny. Ponadto jest też łatwy w utrzymaniu czystosci - jego powierzchnię można myć, a nawet szorować dostępnymi na rynku detergentami.

W kontekscie tych wszystkich właściwości użycie tapety winylowej nawet pomiędzy kuchennymi szafkami (tak jak na zdjęciu) lub nawet w pobliżu zlewozmywaka jest jak najbardziej wskazane.  Nie polecamy jedynie sąsiedztwa kuchenki gazowej, ponieważ winyl, choć ma atest trudnopalności, poddawany nagrzewaniu z czasem może się po prostu uszkodzić. Kilka kadrów z czwartkowego  wydania DD TVN, do którego zaprosiła Muraspec Ewa Mierzewska, ekspertka od pięknych wnętrz: Na zdjęciach tropikalna tapeta pomiędzy kuchennymi szafkami to kolekcja Amazonia, szare kosteczki to seria Jewel, wiosenna zieleń - folia Rowlux.