Vast24 - Producent mebli
Vast24 - Producent mebli

Vast24 to marka specjalizująca się w produkcji i dystrybucji mebli przeznaczonych do użytku komercyjnego, w szczególności w kawiarniach i restauracjach. Dzięki temu, że marka stanowi część MEXTRA GROUP, lidera na rynku wyposażenia dla HoReCa, może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Trzon oferty stanowi wyposażenie obiektów kawiarnianych – stoliki kawiarniane z blatami laminowanymi i werzalitowymi oraz krzesła kawiarniane, od plastikowych krzeseł dostępnych w wielu kształtach i kolorach aż po jedne z najpopularniejszych krzeseł PARIS.

   
Oferowane stoliki kawiarniane i restauracyjne to możliwość niemal dowolnej konfiguracji i dopasowania produktów do potrzeb klientów. Vast24 umożliwia Państwu wybór kształtu i koloru podstawy, wymiaru i grubości blatu, materiału z którego zostanie on wykonany oraz koloru. Dzięki temu produkty te stanowią uniwersalny wyrób dla każdego obiektu gastronomicznego, zarówno małej kawiarni z miejscem dla 10 osób, ale również dla dużej restauracji przeznaczonej dla 200 gości. Stoliki kawiarniane z oferty Vast24 to również możliwość uniwersalnego zastosowania produktów wewnątrz i na zewnątrz. Zastosowanie blatów werzalitowych pozwala na użytkowanie stolików na zewnątrz, ponieważ blaty te charakteryzują się odpornością na czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć i promieniowanie UV.

    
Krzesła kawiarniane oferowane przez Vast24 to również możliwość dokonania trafnego wyboru spośród kilkunastu dostępnych modeli. Flagowym produktem z tej kategorii są krzesła PARIS, które dzięki swojemu ponadczasowemu designowi i dostępnej palecie kolorystycznej stanowią idealne uzupełnienie wnętrz industrialnych, loftowych czy nowoczesnych. Modele te sprawdzą się idealnie w salach restauracyjnych i kawiarniach.

    
Ważną częścią marki Vast24 jest również asortyment konferencyjny, a więc bardzo dobrze znane na rynku krzesła konferencyjne ISO. Dostępne modele pozwalają na wybór spośród wielu typów tapicerek oraz kolorów ram, jest to również możliwość skonfigurowania własnego krzesła!

     
Vast24 - Producent mebli to marka dedykowana branży HoReCa. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz szybkie terminy realizacji. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy dwa w pełni wyposażone showroomy – w siedzibie firmy w Kędzierzynie – Koźlu oraz w Oddziale Warszawa. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą marki na stronie internetowej:


www.vast24.pl

Opracowanie
VAST24 - Krzesła, stoły do kawiarni i restauracji
VAST24 - Krzesła, stoły do kawiarni i restauracji
47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Szkolna 15, | 96-325 Krze Duże (k. Warszawy), ul. Ogarów Polskich 54a
Wyślij wiadomość
Przejdź do prezentacji